Zehri Mahzen Bafra Korku Evi | Kaçış Merkezi

Tımarhane Bafra Korku Evi

Tımarhane Bafra Korku Evi

BU KORKU EVİ ARTIK HİZMET VERMEMEKTEDİR!

Adres: Eski Hamam Sokak No:12 Bafra / Samsun

Oyun Hakkında: Bafra’da muhteşem bir korku evi deneyimine hazır mısınız? Cesaretinle Gir, Zekanla Çık sloganıyla muhteşem bir korku konseptine sahip Zehr-i Mahzen Bafra korku evi ziyaretçilerine 60 korku dolu dakika yaşatıyor. Bu korku evi için en az 2 kişilik ekip olmanız gerekiyor. Rezervasyon yapmak için aşağıda yer alan telefon numarasını arayabilirsiniz. 3 katlı korku evi Zehr-i Mahzen muhteşem bir eğlence sunuyor.

Tımarhane Bafra Korku Evi Fiyatları

  • Kişi Başı 20 TL

Telefon:

 

 Oyun detaylarına geçmeden önce bir korku evinde yaşanan ürpertici olayları izlemelisiniz!

KONUM BİLGİSİ

Tımarhane Bafra Samsun korku evinin haritadaki yeri

OYUN HAKKINDA

Kullanılan Hikaye: Tımarhane
Oyunun Türü: Korku & Gerilim

Samsun Bafra’da yer alan korku evi Tımarhane eğlenceli bir aktivite olarak karşımızda. Daha önce hiç tatmadığınız bir korku evi macerasını Bafra Samsun’da bulabilirsiniz. Son derece kaliteli konsept dekorlarla dizayn edilmiş Tımarhane korku evi 60 dakikalık unutulmaz bir deneyim sunuyor. Bu evde gerçek hayattan uzaklaşacak başka bir evrende yaşayacaksınız. Ama unutmayın ki yaşadığınız her şey gerçek! Gördüğünüz ve yaşadıklarınızı unutmayacaksınız. Ekipçe bir arada olsanız bile aranıza kimsenin girmesine izin vermeyin ve bu evin gizemli öyküsünden kurtulmayı başarın. Aksi halde korkunun ve dehşetin esiri olacaksınız.

bafra korku evi

Bafra korku evi için en az 2 kişilik ekiplerinizle girmeniz gerekiyor. Bu evde cesaretli bir 60 dakika geçirmeniz gerekiyor. Zekanızı kullanarak 60 dakikadan daha kısa sürede çıkabilirsiniz. Takım oyunu gerektirdiği için ekipçe hareket etmenizi öneririz. Fiziksel herhangi bir aktivite gerektirmeyen bu korku evi zekanızı zorlayacak düzeyde bulmaca ve şifrelere sahip. Oyun süresince “Yaptıklarım için pişman değilim, aklım hala yapmadıklarımda” dememek için 60 dakikayı efektif bir şekilde tamamlamanız gerekiyor. Takım arkadaşlarınızla birlikte hareket ederek başarılı bir kaçış planı uygulayabilirsiniz.

Bafra korku evi için rezervasyon yaptırmak isterseniz üst kısımda yer alan telefon numarasını kullanabilirsiniz. Bafra korku evi talebinizi telefon aracılığıyla iletebilir sizin için uygun saatleri öğrenebilirsiniz. Oyuna en az 5-10 dakika öncesinde gelip hazır bulunmanız gerekiyor. Oyun içerisinde kurallara uymanızı önermekteyiz. Korku evi etkinliğine katılmak için en az 13 yaşında olmalısınız.

ok işaretiSamsun’a Dön

ok işaretiYa da Paylaş