Yüksekova Korku Evi | Kaçış Merkezi
HEMEN ARAHIZLI LİSTE

Yüksekova Korku Evi

Yüksekova Korku Evi

Adres: Dize Mahallesi Eski Tedaş Yolu Aybarlar Birlikler Karşısı Yüksekova / Hakkari

Oyun Hakkında: Sıra dışı aktivite severlerin her zaman tercih ettiği eğlence türü Korku Evi artık Hakkari Yüksekova’da. Muhteşem bir konsept dolu dolu korku macerası ve unutulmaz bir 60 dakika sizi bekliyor. Bu evde yaşadıklarınız tamamen gerçek olacak. Girdiğiniz odaların ambiansını asla unutamayacaksınız. Daha önce hiç bu kadar eğlenmediğinizi dile getireceğinize eminiz!

Telefon: 0541 963 01310538 933 2726

Yüksekova Korku Evi Fiyatları:

  • Çok Yakında!

Yüksekova Korku Evi tanıtım videosu bulunmamaktadır. Aşağıda sizin için bir video hazırladık izlemenizi tavsiye ederiz!

Oyunun yerini bulmak için haritadan faydalanabilirsiniz.

OYUN HAKKINDA

Kullanılan Hikaye: Yüksekova
Oyunun Türü: Korku & Gerilim

Korku evinin yeni adresi artık Hakkari Yüksekova! Muhteşem bir korku evi deneyimine hazır mısınız?

Korku evleri nedir diye merak edenler için detaylı bilgi ve bir nevi KorkuEvi101 dersini veriyoruz. Korku evleri yeni nesil dünyada yer alan eğlenceli bir aktivitedir. Bu aktivitede korku macera ve gerilim dolu anlar yaşayabileceksiniz. Korku evinin gerçek mantığı evden kaçış oyunudur. Bir nevi girmiş olduğunuz evden sizden istenen görevleri yaparak kaçmaya çalışmak. Ancak içeride yaşanan senaryo tıpkı korku filmlerinde neler yaşanıyorsa birebir sizlere yaşatılmaktadır.

Eğlenceli anlar geçireceğiniz korku evlerine en az 2 kişilik ekiplerle katılabilirsiniz. Bir eve giriş yapıyorsunuz, bu ev bi apartman dairesi, villa, köşk, depo ya da tünel olabilir. Giriş yaptığınız andan itibaren süre başlıyor ve yönetici ekip sizlere bu evin sonuna nasıl gidebileceğiniz hakkında bilgi veriyor. Tek yapmanız gereken zekanızı kullanmak ve evden başarıyla kaçabilmek. Kimi zaman 4-5 kimi zaman 10 bölüme kadar olan korku evleri tüm Türkiye’de mevcut. Ancak çok bölüm çok korku düşüncesi kesinlikle gerçekçi değil. 4-5 odalı korku evlerinde alacağınız yoğun macera korku ve eğlence belki de 500 metrekarelik evlerde alamayabilirsiniz. Girdiğini evde sizleri ilginç korku objeleri bekliyor. Belki dokunduğunuzda canlanacak dekorlar, aniden karşınıza çıkacak duvarlar, bir anda karşınıza gelebilecek korkunç efektler. Evde yalnız olmadığınızı da unutmamak gerekiyor. Yönetim ekibi sizi sürekli uyaracak ve oyunla ilgili yönlendirmeleri yapacaktır.

Tek yapmanız gereken bu evden size verilen sürede kaçmak. Bu belki 50 dakika olabilir, belki 1 saat olabilir belki 2 ya da 3 saat bile olabilir. Eğlenceye adım atmak için korku evlerinden rezervasyon almanız yeterlidir. Çok yakında hizmete girecek olan Yükseokova Hakkari korku evi de sizlere unutulmaz anlar yaşatacaktır.

ok işaretiHakkari’ye Dön

ok işaretiYa da Paylaş

[Toplam:0    Ortalama:0/5]