Yetimania Kadıköy Korku Evi | Kaçış Merkezi

Yetimania Kadıköy Korku Evi

Yetimania Kadıköy Korku Evi

Yetimania Kadıköy Korku Evi

Adres: Rasimpaşa Mh. Org. Şahap Gürler Cd. Burcu İş Hanı No: 6 D: 3 K: 1 / Kadıköy – İstanbul

Oyun Hakkında: Yetimhane’de çıkan yangın sonucu korkutucu bir öyküyle karşı karşıya kalacaksınız. O günden beridir bu yetimhanede ilginç olaylar olmaktadır. Fakat kimsenin içerideki gizemi çözmeye cesareti yoktur. Siz ekibinizle 60 dakikalık süre içerisinde bu gizemi çözmeye çalışacaksınız. Korku seviyesi oldukça yüksek olan bu oyuna 2-6 kişilik ekiplerinizle katılabilirsiniz. Oyun için yaş sınırı 16’dır.

Telefon:

Yetimania Kadıköy Korku Evi Fiyatları:

  • 2 Kişi 120 TL
  • 3 Kişi 150 TL
  • 4 Kişi 170 TL
  • 5 Kişi 200 TL
  • 6 Kişi 230 TL
  • Gece Seansları 5 kişi 250 TL’dir.

 Yetimania Kadıköy Korku Evi videosu

KONUM BİLGİSİ

Yetimania Kadıköy Korku Evi haritada konumu:

OYUN HAKKINDA

Kullanılan Hikaye: Yetimhane
Oyunun Türü: Korku & Gerilim

Korku evi maceraları tüm hızıyla devam ediyor. Kadıköy‘de bulunan korku evi konseptli evden kaçış oyunları sayesinde oldukça heyecanlı ve gerilim dolu anlar yaşayabileceksiniz. Yetimania isimli korku evden kaçış oyunu oldukça etkileyici bir korku senaryosuyla sizleri farklı bir dünyaya götürüyor. Evden kaçış oyunu oynayarak nasıl daha soğukkanlı olabileceğiniz görecek gerilim ve stres anında ne gibi tepkiler verebileceğinizin farkına varacaksınız. 2-6 kişilik ekiplerle oynanan Yetmania kaçış oyunu aynı zamanda takım çalışmasını başarıyla yapabilmenize de olanak sağlıyor. Bu oyun için kurmuş olduğunuz ekip ile sizin aranızdaki bağın ne kadar sağlam olup olmadığını da görebileceksiniz. Ayrıca arkadaşlarınızla olan uyumunuzu bu oyunda görebileceksiniz. Gergin geçecek 60 dakikada karşınıza her şey çıkabilir bu nedenle çok dikkatli olmalı ve başarılı bir oyun çıkartmaya çalışmalısınız.

Kadıköy Korku Evi

Kadıköy Korku Evi

Yetimania korku evi oldukça ilgi çekici bir senaryo ile oyun severlerin karşısına çıkıyor. Yetimhane’de çıkan yangın sonucu korkutucu bir öyküyle karşı karşıya kalacaksınız. 1960’da yetimhanede çıkan yangın sonucu, ölen çocukların yanmış ve çürümüş cesetleri bir gece tüm kasabadaki evlerin kapılarına asılı şekilde bulunuyor, bu vahşet dolu olay sonrasında o dönemlerde kilise olan yetimhaneyi şeytanın evi ve lanetli bir mekan olarak ilan ettiler. Kasabada yaşayan insanlar bu yetimhaneden hergün acı ve ızdırap dolu sesler yükseldiğini ve şeytanın esir aldığı ruhların yakında serbest kalıp kasabaya yayılacağını söylentisiyle korku dolu anlar yaşıyor. Olan tüm korkutucu olaylara bir son vermek için içeri giren kişilerden bir daha haber alınamaması ise; insanların korkularının dizginlenemez hale gelmesini sağladı. Kasaba yavaşça terkedilmeye yüz tutarken, kasabanın şerifi doğup büyüdüğü toprakları kurtaracak birilerini arıyor. Ekibiniz ile bu yetimhane kapısından adımını attığınız an karanlık üzerinize çökecek ve şeytanların laneti ile boğuşmak için 1 saatiniz olacak. Çok dikkatli olmalı ve iyi bir ekip çalışması çıkarmalısınız. Yetimania Kadıköy Korku Evi heyecanını gerilim dolu bir şekilde yaşayabileceksiniz.

Yetimhane konseptli evden kaçış oyunu olan Yetimania Kadıköy Korku Evi için rezervasyon yaptırmak istiyorsanız web sitesine girerek rezervasyon butonuna basmanız yeterlidir. Ardından sizden istenen tüm bilgileri girerek işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Gündüz seansları için rezervasyon yaptıysanız eğer ister oyun alanında nakit olarak ödeyebilir isterseniz de paypal üzerinden ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Gece seansı için yalnızca nakit ödeme alınmaktadır. Korku evi heyecanını yaşamak için oyuna gelmeden önce mutlaka kuralları okumalısınız.

ok işaretiİstanbul’a Dön

ok işaretiYa da Paylaş