Vennah-i Kabilesi Beylikdüzü Korku Evi | Kaçış Merkezi

Vennah-i Kabilesi Beylikdüzü Korku Evi

Vennah-i Kabilesi Beylikdüzü Korku Evi

korku-evi-telefon

Adres : Marmara park Avm (Bauhaus Yanı) Delta Plaza B1 Blok Kat 12 Beylikdüzü/İstanbul

Oyun Hakkında: Vennah-i Kabilesi yepyeni bir korku konseptiyle Beylikdüzü’nde! Bu evde yaşadıklarınızı asla unutamayacağınıza söz veriyoruz. İstanbul’da bir ailenin başına gelen esrarengiz olaylar sizi ürpertecek. Korku ve gerilimi en dibine kadar yaşayacaksınız. En az 2 en fazla 6 kişilik ekiplerinizle bu oyuna katılabilirsiniz. Yaş sınırı 16’dır.

Telefon: 0546 420 64 76

Vennah-i Kabilesi Beylikdüzü Korku Evi Fiyatları: 

  • 2 Kişi 100 TL
  • 3 Kişi 120 TL
  • 4 Kişi 160 TL
  • 5 Kişi 200 TL
  • 6 Kişi 240 TL

Vennah-i Kabilesi Beylikdüzü Korku Evi için hazırlanmış tanıtım filmini izlemek ister miydiniz?

KONUM BİLGİSİ

Mekanın adresini bulmak için harita size yardımcı olacaktır.

OYUN HAKKINDA

Kullanılan Hikaye: Vennah-i Kabilesi
Oyunun Türü: Korku

Beylikdüzü’nde muhteşem bir mekanda korku dolu bir eğlenceye ne dersiniz? Vennah-i Kabilesi sizi ürpertici macerasına davet ediyor. Bu evde gördüklerinize aklınız ermeyecek. Vennah-i Kabilesi Beylikdüzü korku evi 60 dakika sürecek olan gerçekçi bir korku ve gerilim aktivitesidir. Bu evde tıpkı bir korku filminde olan olayları gerçekten birebir yaşayacak ve sonuna kadar hissedeceksiniz. Bu korku evinde tam 60 dakika geçireceksiniz. Geçirdiğiniz her saniye sizin için çok değerli. Ne kadar hızlı kaçabilirseniz bu korkutucu ambianstan o kadar kolay kurtulabilirsiniz. Zihninizi kullanmalı ve doğru bir ekip çalışması yapmalısınız.

Beylikdüzü korku evi

Beylikdüzü korku evi

İstanbul’da bir ailenin başına gelen sıralı ölüm akıllarda esrarengiz soru işaretleri yarattı . Suna T. 19 yaşına kadar dedesiyle büyümüş edinilen bilgiye ve araştırmalarımıza göre , 14.08.1987 tarihinde dedesiyle beraber İstanbul’a ailesinin yanına gelmiştir. Dedesi Molla Hasan köyünde 3 harfli ruhani varlıklarla iletişim kurduğu ve insanlara musallat olan ruhani varlıkları onlardan kurtararak eski hallerine dönmelerini sağlıyordu , ailesi sunanın küçük yaşta uyur gezerlik sorununu anlamış hastanelere doktorlara götürse de bir sonuç alamamıştır. Son çare dedesinin yanına bırakılan Suna T. bir daha böyle bir uyur gezerlik problemiyle karşılaşmamıştır. O gece olanlar ve görenlerin kanını donduran görüntüler insan üstü denilecek cinsten. Molla Hasan 02:00 sularında Suna T. İle bütün aileyi katletmesi akıllarda cinayetin sebebini düşündürdü. Eve gelen polisler büyü malzemeleri, muska duvarlara yazılmış Arapça yazılar bulmuştur. Yaklaşık 1 hafta sonra Molla Hasan evinde ölü bulunmuştur. Suna T. İfadelerine göre bu olayları yaptığını hatırlamadığını ve doktor raporuyla hastaneye yatırıldığı biliniyor. ( Olayın gerçek video Kaydı ve Gerçek görüntüleri Mevcuttur, Tedavi Boyunca Video kayıtlar alındı) Beylikdüzü korku evi Vennah-i Kabilesi’nin esrarengiz macerasına adım atmak için sadece 60 dakikanız var.

Rezervasyon yapmak isterseniz üst kısımda bulunan telefon numarası ile ekibe ulaşarak rezervasyon yapabilirsiniz! Beylikdüzü Korku Evi deneyimini yaşamak için en az 2 en fazla 6 kişilik ekibe ihtiyacınız var. Vennah-i Kabilesi için mutlaka gelmeden önce rezervasyon yaptırmanız gerekiyor. Korku evi için rezervasyon yapmak isterseniz üst kısımda bulunan telefon numarasını arayabilir ya da “Online Rezervasyon” butonuna tıklayabilirsiniz.

ok işaretiİstanbul’a Dön

ok işaretiYa da Paylaş