Vahşetin Evi Kızılay Korku Evi | Kaçış Merkezi

Vahşetin Evi Kızılay Korku Evi

Vahşetin Evi Kızılay Korku Evi

Adres: İzmir 2 cad. 45/17 Kızılay ÇANKAYA/ANKARA

Oyun Hakkında: Kızılay’da yepyeni bir korku macerası! “Yine o korkunç istek uyandı içimde. Barlara gitmek istiyordum yine. Avlanma duygusunun heyecanı başladı icimde. Beynim bunun normal bir duygu olduguna inandırıyordu beni. Odada her yerde katilin nefesini ensenizde hissedeceksiniz. Her odada ardınızda onun ayak seslerini duyacaksınız.” Kızılay korku konseptli Vahşetin Evi ekiplerinizi bekliyor!

Telefon:

Vahşetin Evi Kızılay Korku Evi Fiyatları:

  • Fiyat Bekleniyor..

Ankara Kızılay’da bulunan bir başka korku evi Kanlı Kontes‘ten kısa bir video

KONUM BİLGİSİ

Oyunun adresini harita ile bulabilirsiniz.

OYUN HAKKINDA

Kullanılan Hikaye: Vahşet’in Evi
Oyunun Türü: Korku & Gerilim

Ankara Kızılay’da bulunan korku evi Vahşetin Evi sizlere yepyeni bir korku macerası sunuyor. Korkulu anlar yaşayacağınız ve çıkmak için zorlu bir kaç etaptan geçeceğiniz bu evde sizi sürprizler bekliyor.

 

Vahşet’in evi Kızılay Güvenpark’a çok yakın bir mesafede hizmetinizde! Üstteki haritayı kullanarak bu korku evine ulaşabilirsiniz.

Kızılay korku evi Vahşetin Evi için rezervasyon yapmak isterseniz eğer telefon numarasıyla ekibe ulaşabilirsiniz. Üst kısımda bu korku evinin telefon numarası yer almaktadır. Bu korku evine girmek için bazı kurallara uymanız gerekiyor onlar ise şu şekildedir;  Bu korku evi, korku ve gerilim temalıdır. Hamile ve 15 yaş altı kişiler giremez. İçeri girerken Telefon, Çakmak vs. toplanacak oyunculara bir adet fener verilecek. İçerideki sabit eşyaları oynatmak yasaktır. İnteraktif (yani canlı korkutma) oyun esnasında size dokunabilir çekip sürükleyebilir onlara temas etmek yasaktır. Şifre ipuçları diğer odaya geçerken götürülmez.

ok işaretiAnkara’ya Dön

ok işaretiYa da Paylaş