Urfa Korku Evi | Kaçış Merkezi

Urfa Korku Evi

Urfa Korku Evi

Bu Korku Evi Artık Hizmet Vermemektedir!

Urfa Korku Evi oyununa ait tanıtım videosu bulunmuyor.

Oyun hakkında detaylarına geçmeden önce Singapur’da bulunan bir mekanın tanıtım videosunu izlemek ister misiniz?

TELEFON NUMARASI

Telefon:

FİYAT BİLGİSİ

Urfa Korku Evi fiyatları:

  • Kişi Başı 30 TL

KONUM BİLGİSİ

Adres: Bahçelievler mh.9.sk.Emel apt.altı no:22. (Babel cafe karşısı), 63100 Şanlıurfa

Urfa Korku Evi’ne ulaşmak için haritayı kullanabilirsiniz ve yol tarifi alabilirsiniz.

OYUN HAKKINDA

Kullanılan Hikaye: Esscape
Oyunun Türü: Korku&Gerilim

Urfa’nın ilk evden kaçış oyunu Urfa Korku Evi ile gerçek bir korku ve gerilim deneyimi yaşayacaksınız. Oyunda size verilen bir saat boyunca şifreleri çözmeye ve evden kurtulmaya çalışacaksınız. Korku Evi Urfa için oldukça yeni ve farklı bir etkinlik olarak dikkat çekiyor.

Sıradan aktivitelerden sıkılanlar ve yenilik arayanlar için büyük bir fırsat olan bu oyun Urfa Korku Evi mekanında yerinizi ayırtarak deneyebilirsiniz. Yukarıda yer alan telefon numralarını arayarak detaylı bilgiler alabilir ve rezevasyon yaptırabilirsiniz.

6 Odalı bir apartman dairesinde çeşitli sürprizlerle karşılaşacak ve korkunun tadına varabileceksiniz.

Evden kaçış oyunları hakkında yeterli bilgini yoksa sitemizde kısa bir tur atarak fikir edinebilirsiniz. Videolar bölümüne göz atabilir, kuralları okuyabilirsiniz. Ayrıca yorum alanından bizlere sormak istediğiniz tüm soruları yöneltebilirsiniz.

Urfa Korku Evi web sitesi henüz hazırlık aşamasında olduğu için sizlerle paylaşmıyoruz. En kısa zamanda bu alanda web sitesi hakkında da bilgi bulabileceksiniz. Rezervasyon için telefon numarasını kullanabileceğiniz gibi yukarıda paylaştığımız firmanın resmi Facebook sayfasından da iletişime geçebilirsiniz. Ödemenizi oyundan sonra nakit olarak yapabilirsiniz. Urfa Korku Evi fiyatları konusunda bilgiler en kısa zamanda sitemize eklenecektir.

ok işaretiŞanlıurfa’ya Dön

ok işaretiYa da Paylaş