Realistic Ünye Korku Evi | Kaçış Merkezi

Realistic Ünye Korku Evi

Realistic Ünye Korku Evi

 

Adres: Kaledere Mah. Belediye Caddesi No:35 Ünye/Ordu (Eski Zabıta Müdürlüğü Karşısı, Büfe Yanı)

Oyun Hakkında: Ünye korku evi Realistic sizi gerçek bir maceraya davet ediyor. Oyun süresi 1 saat ve 15 yaşından büyükler katılabiliyor. 15 yaşından küçükseniz ebeveynleriniz ile beraber katılabilirsiniz. En az 2 en fazla 6 kişiden oluşan bir ekip kurup telefonla rezervasyon yaptırabilirsiniz. YEPYENİ KONSEPT “Mahzendeki Lanet” Realistic korku evinde sizleri bekliyor. Artık bambaşka bir korku deneyimini tadacaksınız!

Telefon:

Realistic Korku Evi Ünye Fiyatları:

  • 2-3 Kişi 80 TL
  • 4 Kişi 100 TL
  • 5 Kişi 120 TL
  • 6 Kişi 135 TL

 

Realistic Korku Evi Ünye içinde çekilmiş bir kısa video izlemek ister misiniz?

Harita ile adresi bulmanız daha kolay olabilir.

OYUN HAKKINDA

Kullanılan Hikaye: Mahzendeki Lanet
Oyunun Türü: Korku &  Gerilim

Ünye korku evi Realistic sizleri unutamayacağınız bir maceraya davet ediyor. Korku evinde bir saat süreniz var ve şifreleri çözüp bu evden kaçmanız gerekiyor. Korku temalı evden kaçış oyunu Realistic çok özel şifreleri ve sizi bekleyen korkunç süprizleri ile fark yaratıyor. Ordu korku evi arasında yerini alan Realistic’te korkudan kanınız donacak. Çığlıklar, kaçışmalar ve korku dolu anlar sizin olacak. Ekibinizi iyi bir şekilde yönetmelisiniz. Sakın geri planda kalmayın yoksa başınıza kötü şeyler gelebilir. Korkunun esiri olmayın cesaretli olun. Bu evden kaçabilmeniz için sadece 60 dakikanız var.

ünye korku evi

ünye korku evi

7 odadan oluşan Ünye korku evinde en az 2 en fazla 6 kişiden oluşan bir grupla hareket ediyorsunuz. Ekip arkadaşlarınızla birlikte süre dolmadan çıkışa ulaşmak için çevrenizdeki tüm ip uçlarından yararlanmanız gerekiyor. Özel geçitler, sırlarla dolu odadalar ve karanlık bir ev… Artık yepyeni bir konsepte sahip bu korku evi Mahzendeki Lanet psikolojisini size tamamen tattıracak! Bu evde gerçekle hayali ayırt edemeyeceksiniz. Yaşadıklarınızı uzun süre unutamayacaksınız. Korktuğunuz kadar eğleneceksiniz de.

Korku seviyesi yüksek olan Ünye Korku Evi Realistic’e katılmak için 15 yaşından büyük olmalısınız. Eğer 15 yaşından küçükseniz anne-babanız veya yetişkin aile büyükleriniz ile içeriye girebilirsiniz.

Kendinizi gerçek bir hikayenin içinde bulacaksınız, farklı bir aktivite deneyecek ve çok eğlenceksiniz. Ünye korku evi için önceden yer ayırtmanız gerekiyor. Rezervasyon için arayabilir veya online rezervasyon talep formlarını doldurarak Ünye korku evi Realistic için randevu alabilirsiniz.

ok işaretiOrdu’a Dön

ok işaretiYa da Paylaş

 

Korku Evi Bilgileri
Korku Evi
Kullanıcı Oyu
5 based on 1 votes
Kaçış Oyunu Türü
Korku Evi
Korku Evi
Realistik Ünye Korku Evi,
Belediye Caddesi No:35 ,Kaledere Mah. ,Ünye/Ordu- Telephone No.05354599688
Şehir
Ordu - Ünye
Oyun Hakkında
Ünye korku evi Realistik sizleri ürpertici bir maceraya bekliyor. Bu korku evinde 60 dakikanızı asla unutmayacaksınız.