uLocked Polisiye ve Korku Evi Muğla Kötekli | Kaçış Merkezi
HEMEN ARAHIZLI LİSTE

uLocked Muğla Kötekli Polisiye ve Korku Evi

uLocked Muğla Kötekli Polisiye ve Korku Evi

Adres: Açık adres firma tarafından bekleniyor. / Muğla

Oyun Hakkında: Bir dünya markası olan U Locked Polisiye ve Korku Evi oyunları ile şimdi Muğla’da hizmetinizde. Oyun iki farklı konseple isteyen için Polisiye, isteyen için Korku teması ile oynanabiliyor. Unutulmaz bir saat geçirmek için uLocked Kötekli sizi ve ekibinizi bekliyor. uLocked Kötekli Korku Evinden çıkabilmek için şifreleri çözmeli ve kapıları açarak evden kaçmalısınız. Oyuna 2-8 kişilik gruplar halinde katılabilirsiniz. Oyunda yaş sınırı korku teması için +15 dir. 15 yaşından küçükler ebeveynleri ile oyuna katılabilirler.

uLocked Muğla Kötekli Polisiye ve Korku Evi Fiyatları :

  • Fiyatlar firma tarafından bekleniyor

Telefon: 0538 495 67 67

uLocked Muğla Kötekli Polisiye ve Korku Evi videosu bulunmuyor.

Oyun detaylarına geçmeden önce Korku Evi nedir diye merak edenler için hazırlanmış bir evden kaçış oyunu tanıtımı izlemek ister misiniz?

KONUM BİLGİSİ

Mekanı harita ile daha kolay bulabilirsiniz.

OYUN HAKKINDA

Senaryosu: Bekleniyor

Oyunun Türü: Polisiye & Korku

uLocked Muğla Kötekli Polisiye ve Korku Evi polisiye ve korku evi temalarıyla iki farklı konseptle oynanabiliyor. Polisiye teması ile olabildiğince zorlu olarak hazırlanmış şifreleri çözmeli, kilitli kapıları açarak evden kaçmalısınız. Korku evi teması ile hem şifreleri, hem de korkularınızı yenmeniz gerekecek. Korku evi oyunun da evden kurtulabilmek ve kaçmak için 60 dakikanız olacak. Bu dakikaları boş geçirmemek için hızlı davranmalı ve evden kaçmalısınız. Oyuna katılabilmek için +15 yaşından büyük olmanız gerekiyor.

Evden Kaçış Oyunu size verilen süre içerisinde evdeki şifleri çözüp kapalı kapıları açarak evden kaçmanızı sağlayan bir eğlence türüdür. Korku evinde yaşadığınız bu duygu fırtınasını hiç bir zaman unutmayacaksınız. Her hücrenizde bu yaşadığınız korkuyu hissedeceksiniz.

Oyun için rezervasyon yapmak isterseniz üst kısımda bulunan telefon, web ve sosyal medya hesaplarını kullanabilirsiniz. uLocked Muğla Kötekli Polisiye ve Korku Evi ile yaşamadığınız deneyimleri yaşamaya var mısınız?

uLocked Muğla Kötekli Polisiye ve Korku Evi oyununa katılmak için rezervasyon yaptırmanız gerekiyor. Rezervasyon için telefonla bilgi alabilirsiniz. Evden kaçış oyunu Muğla’da sizi yeni ve farklı bir maceraya davet ediyor.

ok işaretiMuğla’ya Dön

ok işaretiYa da Paylaş