Tünel Deep Aydın Korku Evi | Kaçış Merkezi
HEMEN ARAHIZLI LİSTE

Tünel Deep Aydın Korku Evi

Tünel Deep Aydın Korku Evi

Tünel Deep Aydın Korku Evi

korku-evi-telefon

Adres: Meşrutiyet Mah. Enstitü Cad. No 26 (Öğretmen Evi Arkası) Efeler/Aydın

Oyun Hakkında: Aydın merkezde bulunan korku evi Tünel Deep’e katılmak için 15 yaşından büyük olmalısınız ya da ebeveyniniz ile girmeniz gerekmektedir. Oyun süresi 50 dakikadır. Aydın’ın en büyük korku evi olan Tüneel Deep 3 katlı villa konsepti ile unutulmaz bir macera yaşayacağınız evden kaçış oyununa en az 3 en fazla 9 kişi katılabilirsiniz. 3 kat korku, 3 kat gerilim ve 3 kat eğlence burada!

Telefon: 0506 126 0009

Tünel Deep Aydın Korku Evi Fiyatları:

  • Kişi Başı 30 TL
online
Bu bir ön rezervasyondur. Sizi teyit için arayacağız

rezervasyon korku evi

Tünel Deep Aydın Korku Evi evden kaçış oyunu videosu bulunmuyor.

Oyun detaylarına geçmeden önce Singapur’da bulunan bir mekanın tanıtım videosunu izlemek ister misiniz?

Harita ile adresi bulmanız daha kolay olabilir.

OYUN HAKKINDA

Kullanılan Hikaye: Tünel Deep
Oyunun Türü: Korku &  Gerilim

Aydın merkezde bulunan korku evi Tünel Deep en az 3 en fazla 9 kişi katılabileceğiniz bir evden kaçış oyunu. Yetişkinlere yönelik bir aktivite olan korku evinde 50 dakika süreniz var. Bu süre boyunca içerideki ip uçlarından faydalanarak çıkışa ulaşmanız gerekiyor. Tabi bu sırada sizi bekleyen bir çok sürprize de hazırlıklı olmalısınız! Bu korku evi tam 3 katlıdır! 3 kat korku eğlence ve gerilim burada sonuna kadar yaşayabileceksiniz.

Hem çok korkacak hem de korkarken çok eğleneceksiniz. Farklı bir aktivite arayanlar için harika bir seçenek olan Aydın korku evi villa konsepti ile de fark yaratıyor. Geniş bir alanda keyif dolu bir saat geçireceksiniz. Samara’nın dönüşü isimli oyun hikayesi sizlere yoğun bir korku yaşatacak ve asla unutamayacaksınız. Bu evde sizi 10 kişilik dev kadro bekliyor!

Aydın korku evi Tünel Deep‘e katılmak için önceden yer ayırtmanız gerekiyor. Rezervasyon yaptırmak için yukarıda paylaştığımız telefon numarasından arayabilir veya online rezervasyon formlarını doldurabilirsiniz.

Daha önce korku evine katılmadıysanız bilmeniz gereken bir kaç konuyu tekrarlayalım; Aydın korku evine ekip halinde girebilirsiniz, oyun boyunca ekip halinde hareket edersiniz. Kalp rahatsızlığı, kapalı ala fobisi gibi rahatsızlıklarınız varsa oyuna katılmanız tavsiye edilmez. Çünkü kapalı ve karanlık alanlar ile karşılaşacaksınız. Korku seviyesi yüksek olduğundan 15 yaş sınırı vardır. Süreniz dolduğunda çıkışa ulaşamazsanız Aydın korku evindeki oyun otomatik olarak son bulur. Evden kaçış oyunlarında amaç en erken sürede korku evinden çıkmaktır.

ok işaretiAydın’a Dön

ok işaretiYa da Paylaş