HEMEN ARAMEKAN BUL

Tımarhane Zonguldak Korku Evi

Tımarhane Zonguldak Korku Evi

rezervasyon talep sistemi

Evden Kaçış Oyunu Telefon Evden Kaçış Oyunu Adres Evden Kaçış Oyunu FiyatEvden Kaçış Oyunu Web Evden Kaçış Oyunu Tanıtım Evden Kaçış Oyunu Video

Tımarhane Zonguldak Korku Evi‘ne ait tantım videosu bulunmuyor. Dilerseniz farklı bir oyundan kısa bir kesiti aşağı izleyebilirsiniz.

TELEFON NUMARASI

Telefon: 0541 514 3767

FİYAT BİLGİSİ

Tımarhane Zonguldak Korku Evi Fiyatları:

  • Çok Yakında Fiyat Bilgisi eklenecektir

KONUM BİLGİSİ

Adres: Merkez Mah. Opel Sok. No.2 Kozlu Belediye Duraklari Arkasi Kozlu /Zonguldak

Oyunun yerini bulmak için haritadan faydalanabilirsiniz.

OYUN HAKKINDA

Kullanılan Hikaye: Tımarhane
Oyunun Türü: Korku & Gerilim

Zonguldak çok farklı ve yeni bir eğlence ile tanışıyor. Tımarhane korku evi bir saat süre boyunca unutamayacağınız bir heyecan yaşatacak. Korkarken eğleneceksiniz!

timarhane-zonguldakGrubunuzla beraber Tımarhane konseptinin işlendiği bu mekandan kurtulmanız gerekiyor. Hem hızlı hareket etmeli hem de şifreleri çözmelisiniz tabi bu sırada sizi korkutacak bir çok süpriz ile de karşılaşacaksınız.

Zonguldak korku evi Tımarhane’den yer ayırtmak için yukarıda paylaştığımız telefon numarasından faydalanabilirsiniz. Oyuna katılmak için mutlaka önceden rezervasyon yaptırmış olmanız gerekiyor.

Korku evi özel olarak tasarlanmış bir mekandır. Bir film sahnesi gibi düşünebilirsiniz. Kendinizi bu filmin kahramanı gibi hisseceksiniz.  Yeni ve farklı bir eğlence arıyorsanız mutlaka evden kaçış oyunu deneyimini yaşamalısınız.

ok işaretiZonguldak’a Dön

ok işaretiYa da Paylaş

Konumunuz: Virginia

Kaçışhane Bakırköy Evden Kaçış Oyunu Niğde korku evi Beşiktaş Korku Evi Pendik korku evi Evden Kaçış Oyunu Taksim Korku Evi
Rezervasyon