Tik Tak Korku Evi Batıkent Ankara | Kaçış Merkezi

Tik Tak Korku Evi Batıkent Ankara

Tik Tak Korku Evi Batıkent Ankara

Tik Tak Korku Evi Batıkent Ankara

Adres : Uğur Mumcu Mahallesi Rajiv Gandhi Caddesi No:26 Batıkent Yenimahalle / Ankara

Oyun Hakkında: Tik Tak oyunu müstakil bir villada hizmet vermektedir. Geniş oyun alanıyla korkuyu iliklerinize kadar hissedebileceğiniz bir senaryo karşınızda. Bella ve ailesinin gizemini çözmek için 60 dakikan var. Bu evde yaşanılanlar ekibinizi ürpertecek. 2-6 kişilik ekiplerle bu oyuna katılabilirsiniz. Oyuna katılmak için en az 15 yaşında olmanız gerekiyor.

Tik Tak Korku Evi Fiyatları: 

  • 2 Kişi 100 TL
  • 3 Kişi 120 TL
  • 4 Kişi 160 TL
  • 5 Kişi 200 TL
  • 6 Kişi 240 TL

 

Tik Tak Korku Evi için yapılmış olan tanıtım videosunu mutlaka İZLEYİN!

KONUM BİLGİSİ

Ankara evden kaçış oyunu Tik Tak’ı harita ile daha kolay bulabilirsiniz.

OYUN HAKKINDA

Kullanılan Hikaye: OnLaR
Oyunun Türü: Korku & Gerilim

Zaman daralıyor saatin sesi Tik Tak Tik Tak kulağında… Tik Tak Korku Evi Batıkent Ankara’da Hizmet veriyor. Heyecan gerilim ve korkuyu yaşayabileceğiniz 1 saat sizlere çok farklı bir dünyadaymışsınız gibi gelecektir. Ekibinizle bu kaçış oyunu heyecanını sonuna kadar yaşayabilirsiniz. Bu evde sadece kilitli kapıları açmanız yeterli olmayacak.Unutmayın ki bu hikayenin adı ”OnLaR” ve onlar kurbanlarını arıyorlar. Ankara evden kaçış oyunu olan Tik Tak korku yüklü bir macera ile karşınızda.

Batıkent Korku Evi

Batıkent Korku Evi

Tik Tak Korku Evi korku türünde bir kaçış oyunu olarak hizmet veriyor. Ankara Batıkent’te Korku oyunu olarak hizmete giren bu oyunda kendinizi bir korku filminin yıldızı gibi hissedebileceksiniz. Batıkent’te açılan Tik Tak Kaçış Oyunu – Korku Evi Batıkent alışılmışın dışında bir Müstakil Villada oyunlarıyla hizmet verecek. Oyunun hikayesinde ise; Bella ve ailesi iflas ettikten sonra kimsenin oturmadığı bir eve taşınmak zorunda kalırlar. Fakat yeni taşındıkları evlerinde korkutucu ve hoşnut olmadıkları bir çok sürprizle karşılaşacak ve yalnız olmadıklarını farkedeceklerdir. Bu evde başka birileri de bulunmaktadır… ”OnLaR” Bella ve ailesi o günden sonra kayıplara karışı ve onlardan kimse haber alamaz. Peki, Bella’nın ailesine ne oldu? Nereye Gitti ? Siz ekip olarak bu gizemi çözüp evden çıkmayı başarabilecek misiniz? Kurtulmak için sadece 1 saatiniz var.Peki ya CESARETİNİZ ?

Rezervasyon yapmak için ekibe telefon numaraları ile ulaşabilirsiniz. Ayrıca sosyal medya’daki paylaşımları takip ederek oyun ile ilgili detaylı görsel bilgilendirmelere de bakabilirsiniz. Oyuna en az 5-10 dakika öncesinde gelmenizi tavsiye ediyoruz. Oyun öncesinde kuralları da incelemenizi öneririz. Korku Evi Batıkent Ankara’da hizmet veren Tik Tak oldukça eğlenceli bir senaryo ile karşınızda! Batıkent Korku Evi Tik Tak yepyeni mekanında ürpertici bir mekanda sizin karşınıza çıkıyor!

ok işaretiAnkara’ya Dön

ok işaretiYa da Paylaş