The Wild Race Tuzla Korku Evi | Kaçış Merkezi

The Wild Race Tuzla Korku Evi

The Wild Race Tuzla Korku Evi

Adres: Postane Mh. Gürçınar Sk. No:11 Tuzla / İstanbul

Oyun Hakkında: 1968 yılında yunanlı kardasis ailesi bu köşkte yaşamakdaydı bir anne küçük kız bebeği bahçivan ve hizmetçiden oluşan bu köşk’te. Herşey yolundaydı taki annenin gerçekle birleşen kabuslarından sonra paranormal olaylar oluncaya denk. O günden sonra anne her gece bebeğiyle ilgili kötü kabuslar görmeye başladı uykusundan her uyandığında bebeğin yatağı degişiyordu! Tuzla korku evi macerası sizi bekliyor.

Telefon:

The Wild Race Tuzla Korku Evi Fiyatları :

  • 2-3 Kişi 150 TL
  • 4 Kişi 200 TL
  • 5 Kişi 225 TL
  • 6 Kişi 240 TL
  • 7 Kişi 280 TL
  • 8 Kişi 320 TL
  • 9-10 Kişi 400 TL
  • Gece seansı için arayınız…

The Wild Race Tuzla Korku Evine ait tanıtım videosu bulunmuyor.

KONUM BİLGİSİ

Tuzla Korku Evi oyununu haritada bulabilirsiniz

OYUN HAKKINDA

Kullanılan Hikaye: The Wild Race
Oyunun Türü: Korku & Gerilim

Korku filmlerini gerçek hayatta da yaşamak isteyenler için yapılmış olan muhtemeş bir aktivitedir korku evleri. The Wild Race Tuzla’da hizmet veren bir korku evidir. Korku evleriyle farklı bir aktivite ile tanışmış olacak ve burada yaşadıklarınızı asla unutamayacaksınız. Bir eve giriyorsunuz ve evin içerisi tam da izlediğiniz filmlerdeki gibi dizayn edilmiş ve her yanda ürpertici olaylar yaşanmakta. Siz bu evde 60 dakikalık süreyle kalacaksınız. 60 dakika boyunca yaşadıklarınız korku duygularınızı tavan yapacaktır. Tuzla korku evi olarak hizmet veren The Wild Race mekanında da sizleri gerçek hikayeden uyarlanmış bir senaryo bekliyor.

Beyaz köşkün hikayesi 1968 yılında yunanlı kardasis ailesi bu köşkte yaşamakdaydı bir anne küçük kız bebeği bahçivan ve hizmetçiden oluşan bu köşk’te Herşey yolundaydı taki annenin gerçekle birleşen kabuslarından sonra paranormal olaylar oluncaya denk. O günden sonra anne her gece bebeğiyle ilgili kötü kabuslar görmeye başladı uykusundan her uyandığında bebeğin yatağı degişiyordu! Ve ellerine kına yakılmış gibi lekeler çıkmıştı bunun üzerine anne papaz çağırmaya karar verir Ve papaz eve gelir eve girdiği gibi elektirikler gidip gelir odalara teker teker bakar bebek odasına geldiğinde anne büyük bir ‘çığlık’ atar! Çünkü bebek meazarında yoktur aşağıya indiklerinde bahçeden ağlama sesi gelir Ve bebek kazılmış boş bir mezarın içindedir… Bebek kazılmış boş bir mezarın içindedir…papaz bunun üzerine aileye sizden önce bu köşk’te oturanların ruh çağırma olaylarında bazı olağanüstü varlıkların bu köşke musallat olduğunu söyler!ve bu bir kara büyü olduğu için bozulması mümkün değildir deyip köşkten derhal taşınmasını ister ama çok geçti çoktan aileye musallat olmuşlardır. O gece taşınmaya karar veren kardasis ailesi uşak ve hizmetçiye haber vermek ister ama onları bulamaz esrarengiz bir şekilde bir anda kaybolmuşlardır. O gecenin sabahı yoktur sabah polis anne ve bebeğini tüyler ürperten bir şekilde banyoda ‘ölü’ bulmuştur.

Bebek annesi tarafından boğazı kesilmiş annede hem bileklerini kesip hemde kendini asıp hayatına son vermişti vasiyetinde beni hristiyan olarak kızımı da müslüman olarak bahçeye gömün olarak eklemişti. Bu esrarengiz olaydan sonra birçok papaz ve müslüman ülkelerinden hocalar gelip keşif yapmılştır. Bir Türk müslüman hocasına görevde bu ev müslüman cinler tarafından musallata uğramıştır nedeni ise karadis ailesinin babası müslüman olduğu için Ve onunda esrarengiz bir şekilde öldüğü için yaşanan gizli olaylar yüzünden bu köşk bu gizemli ‘ölüm’ yüzünden müslüman bir cin kabilesi tarafından ele geçirilmiş.

Teorisinden 1 hafta sonra bu türk müslüman hocada bir mezarlıkta şah damarı kesilmiş halde ‘ölü’ bulunmuştur. Taki o yıldan bu yıla kadar bu köşk girişe yasaklanmıştır! Hala gizemini taşıyan bu köşk sırrını koruyor rivayete göre hocanın mezarıda bu köşkün içinde biyerlerde söylentisiyle Birlikte bahçivan ve hizmetçiyi bahçede ve pencerede çok tuhaf bir şekilde göründüğü söyleniyor.

Yıl 2018 eğer Tuzla korku evi gizemini çözmek istiyorsanız tek bir şansınız var tek yapmanız gereken bu köşkün bahçesinden içeri girmek ya sırrı çözüp 50 yıllık gizemli bu olayı ortaya çıkarırsınız yada bu gizemli köşkte sır olursunuz.”!!!

The Wild Race için rezervasyon yapmak isterseniz eğer üst kısımdaki telefon numarasından ekibe ulaşabilirsiniz ya da online rezervasyon oluşturabilirsiniz. Oyuna katılmadan önce mutlaka rezervasyon yapmalısınız. Rezervasyon yapan ekipler için dikkat edilmesi gereken bazı kurallar bulunuyor. Tuzla korku evi oyununa katılabilmek için en az 15 yaşında olmalısınız.

 

ok işaretiİstanbul’a Dön

ok işaretiYa da Paylaş