The Testere Samsun Korku Evi | Kaçış Merkezi
HEMEN ARAHIZLI LİSTE

The Testere Samsun Korku Evi

The Testere Samsun Korku Evi

The Testere Samsun Korku Evi

korku-evi-telefon

Adres: Atatürk Bulvarı No 418 Kalkanca / Samsun (Güzel Sanatlar Fakültesi Karşısı)

Oyun Hakkında: Korku filmi Testere’den esinlenen korku evi The Testere sizlere ürpertici bir 60 dakika sunuyor. 2-7 kişilik ekiplerinizle bu oyuna katılabilirsiniz. Samsun Atakum’da hizmet veren oyun ile ilgili fiyat bilgisini ve oyunun konumunu aşağıda bulabilirsiniz.

Telefon: 0506 126 0009

The Testere Samsun Korku Evi Fiyatları:

  • 2 Kişi 60 TL
  • 3 Kişi 80 TL
  • 4 Kişi 100 TL
  • 5 Kişi 120 TL
  • 6 Kişi 135 TL
  • 7 Kişi 145 TL

Kaçış Merkezi’ne Özel İndirimle Online Ödeme 

sondakika

online
Bu bir ön rezervasyondur. Sizi teyit için arayacağız

rezervasyon korku evi

 Oyun detaylarına geçmeden önce The Testere Samsun Korku Evi konsepti hakkında bilgi edinebileceğiniz Testere Film Trailer izlemek ister misiniz?

KONUM BİLGİSİ

The Testere Korku Evi’nin haritadaki yeri

OYUN HAKKINDA

Kullanılan Hikaye: Testere
Oyunun Türü: Korku & Gerilim

Samsun’daki korku evlerini arıyorsanız The Testere korku evi sizin için iyi bir alternatif olabilir. Oldukça korkutucu bir mekanda eğlenceli anlar yaşatabilecek olan bu oyun sizlere 60 dakikalık unutulmaz bir gerçekçi eğlence sunuyor. Korku evleri hakkında bilgi vermek gerekirse en az 2 kişiyle bir eve giriyorsunuz ve bu evde özel olarak dizayn edilmiş dekorlar bulunuyor. Tıpkı korku filmlerinde yaşanılan olaylar ve mekanlar burada gerçekten karşınıza çıkıyor. Yani The Testere Samsun korku evi mekanında kendinizi gerçekten bir filmin içinde gerçekten bir kahraman gibi hissedebileceksiniz. Aynı zamanda zekanızı kullanıp evdeki şifreleri çözecek hem de evin ürpertici olaylarından kaçmaya çalışacaksınız.

The Testere korku evine 7 kişilik ekiplere kadar katılım sağlayabilirsiniz. Oyuna katılmadan önce mutlaka rezervasyon yapmanız gerektiğini de hatırlatalım. Oyunun isminden de anlaşılacağı üzere testere filmi konsepti bulunmaktadır. Tıpkı o filmde geçen olayları uyarlanmış bir şekilde gerçekten bu evde yaşayacaksınız. Sevdikleriniz, arkadaşlarınız ve ailenizle bu oyuna katılabilirsiniz. Oyun süresi 60 dakika sürecek ve 60 dakikanın sonunda oyun bitmiş olacak. Yani 60 dakika süresince evden kaçmanız gerekiyor bu süreç içerisinde kaçamazsanız oyun bitmiş olacak ve evden ayrılacaksınız. Oyun sonrasında fotoğraf çektirip hatıra olarak sosyal medya hesaplarınıza ekleyebilirsiniz. The Testere Samsun korku evi oyunu sırasında ekipler sizi izliyor ve yönlendiriyor olacaktır.

The Testere için rezervasyon yapmak isterseniz eğer 2 alternatifiniz bulunuyor. İlk olarak 0506 126 0009 numarasından arayıp ön rezervasyonunuzu oluşturabilirsiniz. Ardından sizi tekrar arayıp rezervasyonunuz teyit edilecek ve kaydınız oluşturulacaktır. Diğer alternatif ise Online Rezervasyon seçeneğidir. Üst kısımda bulunan Online Rezervasyon butonunu kullanarak rezervasyonunuzu kısa süre içerisinde oluşturabilirsiniz. Formu göndermenizin ardından size hemen ulaşılacak ve rezervasyon kaydınız alınacaktır. Samsun korku evi The Testere oyunu için bazı kurallar var bunların en önemlisi oyuna geç kalmamanız ve en az 5-10 dakika öncesinde oyun alanında olmanızdır. Oyun güzel sanatlar fakültesi karşısında yer almaktadır.

ok işaretiSamsun’a Dön

ok işaretiYa da Paylaş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir