The Saloon Kadıköy Korku Evi | Kaçış Merkezi
HEMEN ARAHIZLI LİSTE

The Saloon Kadıköy Korku Evi

The Saloon Kadıköy Korku Evi

The Saloon Kadıköy Korku Evi

Adres: Osmanağa Mh. Kırtasiyeci Sk. No:22 Kat:1 (Banu Han) Kadıköy/İstanbul

Oyun Hakkında: The Saloon oyunu Amerika’da Texas kasabalarının birinde geçen bir öyküyle başlıyor. Tıpkı Texas filmlerindeki mekanların gerçekçi macerasını ve korku hissini bu oyunda hissedebileceksiniz. Kasabada bir barda laneti çözmek için 60 dakika süreniz var. Yaş sınırı 16’dır. En az 2, en fazla 6 kişi olarak katılabileceğiniz bu evde iki adet senaryo bulunuyor; isterseniz macera, isterseniz de korku oyunu oynayabilirsiniz.

Telefon: 0506 126 0009

The Saloon Kadıköy Korku Evi Fiyatları:

  • 2 Kişi 120 TL
  • 3 Kişi 150 TL
  • 4 Kişi 170 TL
  • 5 Kişi 200 TL
  • 6 Kişi 230 TL
  • Gece Seansları 5 kişi 250 TL’dir.

Kaçış Merkezi’ne Özel İndirimle Online Ödeme 

sondakika

online
Bu bir ön rezervasyondur. Sizi teyit için arayacağız

rezervasyon korku evi

The Saloon Kadıköy Korku Evi tanıtım videosu

KONUM BİLGİSİ

Oyunun adresini bulmak için haritadan faydalanabilirsiniz.

OYUN HAKKINDA

Kullanılan Hikaye: Saloon
Oyunun Türü: Korku & Gerilim

Sıradan aktivitelerden sıkıldıysanız ve yeni bir şeyler arıyorsanız evden kaçış oyunları tam size göre. İstanbul başta olmak üzere bir çok ilde açılan mekanlar her geçen gün daha kaliteli ve gerçekçi bir hal alıyor. Korku evi heyecanını Kadıköy’de bulunan The Saloon isimli korku evinde yaşayabilirsiniz.

12241680_722400967893422_2155044377973151703_nThe Saloon Kadıköy Korku Evi korku ve gerilim türünde olan farklı ve esrarengiz bir ev olarak hizmet veriyor. The Saloon Korku Evi sizlere unutulmaz bir heyecan katacak. Bu oyunda dehşet! dolu anlar geçireceksiniz. Korkarken bu kadar eğlendiğinizin farkına varabileceksiniz. Kadıköy Korku Evi olan The Saloon mekan konseptiyle gerçekçiliği tattırıyor.

Jack ve Miranda 1864 yılında Oklohoma’da bir aileden çaldıkları paralarla Texas’ın Midland kasabasına yerleşirler. Jack kasabanın kapalı olan tek barını satın alarak yeni bir hayat kurma planları yapmaktadır. Fakat söylentilere göre bu barda garip ve gizemli olaylar yaşanmaktadır. Kasabadakilere göre barın olduğu bölgede yerlilerin diri diri yakılması nedeniyle lanet ortaya çıkmıştır. Söylentilere uymayan Miranda Barı işletmek için işe koyulur. Bir gün rüyasında barın aniden karanlık içerisinde kalıp etrafında korkunç cinayetler işlendiğini görür. Miranda ile Jack aynı rüyayı gördüklerini söyleyince tedirginlikleri artar. Jack’in gördüğü rüya gerçekleşir ve Miranda gizemli güçler tarafından katledilir. Jack artık lanetin etkisindedir.

Katliamdan sonra boşalan kasabada olaylardan habersiz yolcular dışında kimse gelmemektedir. Sizin de bu oyunda yolunuz bu kasabaya düşecek ve lanetli bara gireceksiniz. The Saloon Kadıköy Korku Evi oyununda Laneti kaldırmak için iyi bir ekip çalışması yapmanız gerekiyor. Rezervasyon yapmak isterseniz üst kısımdan online rezervasyon butonunu kullanabilirsiniz ya da telefon numarasından arayabilirsiniz. Ayrıca oyun için gece seansları da bulunmaktadır.

ok işaretiİstanbul’a Dön

ok işaretiYa da Paylaş