The Fear Time Bolu Korku Evi | Kaçış Merkezi
HEMEN ARAHIZLI LİSTE

The Fear Time Bolu Korku Evi

The Fear Time Bolu Korku Evi

The Fear Time Bolu Korku Evi

BU OYUN ARTIK HİZMET VERMEMEKTEDİR!

Adres: İzzetbaysal cad. Emin İş Hanı Kat:2 No:10 Bolu

Oyun Hakkında: Grupça yaptığınız aktivitelere bir yenisini daha ekleyebilirsiniz. Fear Time Bolu korku evi Jigsaw’ın esrarengiz hikayesini size yaşatıyor. 1 saatlik süre içerisinde ürpertici anlar yaşayacağınız bu maceraya arkadaşlarınızla katılabilirsiniz. Oyuna 2-8 kişilik ekiplerinizle katılabilirsiniz. Oyun için yaş sınırı 15’tir.

The Fear Time Bolu Korku Evi Fiyatları:

  • 2 Kişi 100
  • 3 Kişi 120
  • 4 Kişi 140
  • 5 Kişi 150

Telefon: Bu oyun hizmet vermemektedir.

The Fear Time Bolu Korku Evi mekanına ait eğlenceli ve korkunç bir tanıtım videosunu izlemek ister miydiniz? 🙂

KONUM BİLGİSİ

The Fear Time Bolu Korku Evi haritadaki yeri:

OYUN HAKKINDA

Kullanılan Hikaye: Jigsaw
Oyunun Türü: Korku & Gerilim

Bolu’nun İlk Korku Konseptindeki korku evi The Fear Time gerçekçi bir hikayesiyle sizlere sunuluyor. Korku türündeki evden kaçış oyunu severler için oldukça eğlenceli bir macera olan The Fear Time Bolu Korku Evi heyecan ve gerilimi yüksek seviyeye çıkarabileceksiniz. Bolu’da İzzetbaysal caddesinde oyunun mekanını bulabilirsiniz. Ayrıca özel günleriniz, doğum günleri, evlilik teklifleri gibi etkinlikleriniz için The Fear Time evden kaçış oyunu sizlere çok özel bir konsept sunuyor. Sevdiklerinize sürprizler yapmak için oyun ekibine iletişim kısmındaki numaralardan ulaşabilirsiniz.

fear time bolu korku evi

fear time bolu korku evi

Jigsaw sizinle bir oyun oynamak istiyor. Korku, gerilim, adrenalin, zeka, hız, özgüven ve eğlence.. Eğer bu terimler sizi tarif ediyorsa aranılan kahraman siz ve ekibiniz. Saw yani Testere filminin konseptini içeren oyunda Jigsaw sizi bir eve kapayacak ve size 1 saat verecek. Bu 1 saatlik süre içerisinde Testere’nin hazırladığı bulmacaları çözerek, doğru ipuçlarına ulaşarak ve kurduğu tuzaklardan kurtularak bu evden kaçmaya çalışacaksınız. Her an bir süprizle karşılaşabileceğiniz bu oyunda başrol siz ve ekibiniz olacaktır. 2-8 kişilik cesaretli ekibinizi toplayın, doğru strateji ve taktikleri geliştirerek evden kaçın ve Jigsaw’ın elinden kurtulun. Oyun içerisinde senaryoya siz yön verecek, seçimleri siz yapacak ve alternatif sonu siz belirleyeceksiniz. Korkarken eğlenecek, eğlenirken kaçacaksınız. Bolu korku evi macerasına katılmak isterseniz en az 15 yaşında olmanız gerekiyor.

Bolu korku evi The Fear Time oyununa katılmak isterseniz üst kısımda bulunan telefon numarasını arayabilir ve rezervasyonunuzu anında yapabilirsiniz. Oyuna katılmadan önce bazı kurallara dikkatinizi çekmek istiyoruz. Oyuna rezervasyon saatinden 5 dakika öncesinde gelmenizde fayda var. Oyun içerisinde ağır bir fiziksel aktivite içeren herhangi bir durum olmayacaktır. Oyun içerisinde korku unsuru bulunduğu için epilepsi, anksiyete bozukluğu, panik atak, kalp rahatsızlığı, klostrofobi, nefes darlığı vs. gibi sağlık sorunu olanlar için bu oyunu tavsiye etmiyoruz.

ok işaretiBolu’ya Dön

ok işaretiYa da Paylaş


DMCA.com Protection Status