The Dark Manisa Korku Evi | Kaçış Merkezi

The Dark Manisa Korku Evi

The Dark Manisa Korku Evi

Adres: Utku mah. Çimentepe cad. 14/12 Kevser Hanım Apt. Şehzadeler/MANİSA

Oyun Hakkında: Aksiyon ve eğlence dolu bir aktiviteyi Manisa’da yaşamaya ne dersiniz? The dark korku evi sizlere korku dolu hikayesiyle bambaşka bir konsept sunuyor. 5 Oda 10 Bölüm ve 1 Ekip! Ekibinizi hemen oluşturun 60 dakikalık eğlenceye katılmaya başlayın. İçeride sizi neler bekliyor bilemezsiniz. Her şey kayıt altında ve oyun bitiminde o anları izleyince bir kere daha ürpereceksiniz. Bu korku evine en az 2 kişiyle katılabilirsiniz. Yaş sınırı 15’tir.

The Dark Manisa Korku Evi Fiyatları:

  • 2 Kişi 100 TL
  • 3 Kişi 100 TL
  • 4 Kişi 120 TL
  • 5 Kişi 140 TL
  • 6 Kişi 150 TL

The Dark Manisa Korku Evi videosu bulunmuyor.

Oyun hakkında bilgi edinmeden önce yurtdışında çekilmiş bir evden kaçış oyunu videosu izlemek ister misiniz?

Manisa  Korku Evi’ne Ulaşmak İçin Aşağıdan Yol Tarifi Alabilirsiniz!

OYUN HAKKINDA

Kullanılan Hikaye: The Dark
Oyunun Türü: Korku & Gerilim

Karanlık bir evde geçireceğiniz 60 dakika sizlere korku dolu anlar yaşatacak. Toplamda 5 oda ve 10 un üzerinden bölüm sizi bu korku evinde bekliyor. Neresi peki burası! Burası Manisa Korku Evi The Dark! Sevdiklerinizle, arkadaşlarınızla ya da ailenizle, kimle geleceğiniz tamamen size kalmış. Bu evde yaşayacağınız macerayı ve eğlenceyi paylaşabileceğiniz arkadaşlarınızı seçin ve hemen katılın. Unutmayın ki bu eve tek başınıza giremezsiniz. En az 2 en fazla 6 kişilik ekiplerinizle katılabilirsiniz. Manisa korku evi The Dark için mutlaka rezervasyon yapmalısınız.

Gizemli bir evin kapıları sizin için aralanıyor. The Dark Manisa‘da korkunç bir hikayenin öyküsüne kahraman aranıyor. Ekibinizi bu evin karanlık odalarından çıkarabilecek misiniz? Üstelik bu korku evini 60 dakikada bitirenlere muhteşem bir sürpriz var! Ödülü kazanmak için zihnini kullan ve 60 dakika dolmadan evden kaçmayı başar.

Manisa’da bulunan Manisa Korku Evi The Dark için rezervasyon yapmak isterseniz bilgileri sayfamızın üst kısmından alabilirsiniz.  0506 126 0009 numaralı hattı arayarak rezervasyonunuzu çok kısa süre içerisinde yaptırabilirsiniz. Oyun için gerekli kuralları da mutlaka okumanızı tavsiye ediyoruz. Korku Evi The Dark için katılmadan önce mutlaka rezervasyon yaptırmalısınız. Ayrıca siz arayın derseniz “Online Rezervasyon” formunu doldurun hemen arayalım. Oyuna katılmadan önce bilmeniz gereken durumlarda birisi de; Korku oyunu olması nedeniyle epilepsi vb. korku sonucu yaşanacak anormal durumu bulunan kişilere oyun önerilmemektedir.

ok işaretiManisa’ya Dön

ok işaretiYa da Paylaş