Testere Kızılay Korku Evi | Kaçış Merkezi

Testere Kızılay Korku Evi

Testere Kızılay Korku Evi

korku-evi-telefon

Adres: Meşrutiyet Mahallesi, Konur Sk.  Kızılay No: 27/7, 06420 Çankaya/Ankara

Oyun Hakkında: Bu korku evi sizi 1970’li yıllara götürecek. İçeride yaşadıklarınızın zamanında bir gün gerçekten yaşandığına aklınız ve hayaliniz almayacak. Çünkü bu gördüklerinizin hepsi gerçek. Her odada bir tuzak olduğunu unutmayın ve dikkatli olun. Kızılay’da hizmet veren korku evi Testere için en az 2 kişilik bir ekibinizin olması gerekiyor.

Telefon: 0554 684 5986

Testere Kızılay Korku Evi Fiyatları:

  • 2 kişi 70 TL
  • 3 kişi 90 TL
  • 4 kişi 120 TL
  • 5-6 kişi 150 TL

 

Ankara Kızılay‘da bulunan korku evi Testere’nin tanıtım videosu bulunmamaktadır. Sizler için seçtiğimiz korku evi videosunu izlemelisiniz!

KONUM BİLGİSİ

Oyunun adresini harita ile bulabilirsiniz.

OYUN HAKKINDA

Kullanılan Hikaye: Testere
Oyunun Türü: Korku & Gerilim

Ankara’da korku evi macerası arayanlara muhteşem bir öneriyle geldik. Testere Kızılay korku evi! Sadece eğleneceğiniz değil uzun süre etkisinden kurtulamayacağınız bir korku evi macerası sizleri bekliyor. En az 2 kişilik ekip arkadaşlarınızı oluşturduysanız tek yapmanız gereken arayıp rezervasyon yapmak. Bir korku evinde ne olabilir ki demeyin! Yaşadıklarınızdan sonra bu deneyimleri buraya çılgın yorumlarınızla yazacağınıza eminiz. Korkuyu iliklerinizde hissetirecek olan bu korku evinde yalnızca bir testere yok. Büyük bir katliam ve faciayı burada birebir canlı olarak deneyimleyeceksiniz. Unutmayın ki bu korku evinde yaşanılanlar gerçek.

 

kızılay korku evi

kızılay korku evi

Korku evi ve kaçış oyunları severlerin en fazla beğendiği tarzda bir türde karşımıza çıkan Testere Kızılay korku evi, eğlenceyi doruklara çıkarmanın da ötesinde bir yer alıyor. 1973’lü yıllara giderken bu yıllarda yaşayan genç bir katilin evine konuk oluyorsunuz. Ama bu konukluk tutsaklıktan bile öte. Genç katilin bildiğiniz sıradan katillerden çok daha öte bir ruha ve zekaya sahip. Kurbanlarına ya yaşamayı ya da ölmeyi sunarken onların acı çekmesinden zevk alıyor. Seçim sizin ya bu katilin tutsak ettiği evden 60 dakika içerisinde kaçacaksınız ya da bu evde tutsak olmayı göze alacaksınız. Unutmayın ki bu evde sizi korku dolu tuzaklar bekliyor. Belki aranızdan birisi kaybolabilir! Ama bunun kim olacağını bilemeyeceksiniz.

200 metrekare büyüklükte eski bir evde geçen bu konu gerçekten 1970’li yıllarda yaşanmış bir hikayenin uyarlaması. Bu evde gerçekten bir acıyı yaşayarak ruhsal olarak arınacaksınız. Yani bu eve girdiğinizde farklı bir dünyaya girdiğinizi unutmayın.

Bu korku evi için rezervasyon yapmak isterseniz bir kaç alternatifiniz bulunuyor. Dilerseniz üst kısımda yer alan telefon numarasını arayarak anında bize ulaşabilir ve rezervasyonunuzu alabilirsiniz. Ya da yine üst kısımda yer alan “Online Rezervasyon” formunu da doldurarak rezervasyon talebinizi iletebilirsiniz. Kızılay korku evi Testere 60 dakika sürmektedir. Testere korku evi, korku teması içerdiği için astım, panik atak, kalp rahatsızlığı olanlar ve hamileler için uygun değildir. Lütfen aldığınız rezervasyonları iptal etme durumunuzda en az 1 gün öncesinden bildiriniz!

ok işaretiAnkara’ya Dön

ok işaretiYa da Paylaş