Teksas Alsancak Korku Evi | Kaçış Merkezi

Teksas Alsancak Korku Evi

Teksas Alsancak Korku Evi

korku-evi-telefon

Adres: Yüzbaşı Şerafettin Bey Sok. No 20 Daire: 2 (Tayfa Balık Evi Karşısı) Alsancak, Konak İzmir

Oyun Hakkında: 1972 yılında Teksas’ta bir katliam gerçekleşmiştir. Kasaba nn deli kasabı Jason tüm kasaba halkini katletmiştir ve hiç bulunamamıştır. Halen Jason’ı gördüğünü iddia eden onlarca insan vardır. Alsancak korku evinde 3 katlı oldukça geniş bir mekanda işkence konseptli bir oyun oynayacaksınız. Teksas Korku Evi’ne en az 2 en fazla 10 kişi katılabilirsiniz.

Telefon: 0539 865 73 03

Teksas Alsancak Korku Evi Fiyatları:

Teksas Korku Evi Alsancak’a ait video henüz bulunmuyor. Dilerseniz sizin için seçtiğimiz aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz.

Alsancak korku evinin yerini bulmak için Google Maps haritasını kullanabilirsiniz.

OYUN HAKKINDA

Kullanılan Hikaye: Teksas Katliamı
Oyunun Türü: Korku & Gerilim

Alsancak korku evi Teksas sizleri muhteşem bir maceraya bekliyor. Odin’in lanetli şatosunda ürpertici bir 60 dakika geçirmeye ne dersiniz? Şato konseptli bu korku evinde çıkmak hiç de sandığınız gibi kolay olmayacaktır. En az 2 en fazla 10 kişilik ekiplerle katılabileceğiniz Alsancak korku evinde fiziksel güç kullanmadan zekanızla çıkabileceğiniz bir korku evidir. Çıkışa ulaşmak için zekanızı kullanmalı ve olayları çözmelisiniz. Ekipçe hareket ederek bunu yapabilirsiniz.

Texas Horror House şato konseptli bir korku evidir. 9 odalı ve zindanlı bu şatodan çıkmak için ekibini kur cesaretini topla ve evin gizemini çöz. Şatonun şeytani sahibi Odin’nin zindanını arıyorsunuz. Fakat bunu yaparken Odin’e yakalanmamanız gerekiyor.

Alsancak korku evi Teksas Horror House’a katılmak için rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir. Telefonla arayarak yer ayırtabilirsiniz. Rezervasyon saatinden 10 dakika önce oyun alanında olmanız önemlidir.

Bu korku evinde sizi gizli geçitler, ilginç korku mekanizmaları bulunan 9 oda bekliyor. Hem çok eğlenecek hem de çok korkacaksınız! Korku seviyesi talebe göre aşağıdaki gibi ayarlanabilmektedir.

Ne kadar isterseniz o kadar korkarsınız!

0: Hiç bir korku unsuru yoktur

1: Ses

2 : Ses + Mekanizmalar

3 : Ses + Mekanizmalar + Aksiyon

4 : Ses + Mekanizmalar + Aksiyon + Bölünme

5 : Ses + Mekanizmalar + Aksiyon + Bölünme + Temas

Alsancak korku evi Teksas Horror House rezervasyon almanız şartı ile 7/24 hizmet vermektedir.

ok işaretiİzmir’e Dön

ok işaretiYa da Paylaş