Tansiyon-5 Burdur Korku Evi | Kaçış Merkezi

Tansiyon-5 Burdur Korku Evi

Tansiyon-5 Burdur Korku Evi

BU KORKU EVİ ARTIK HİZMET VERMEMEKTEDİR!

Adres: Hükümet Cd. No:3 Çeşmedamı 15200 Burdur Merkez/Burdur (Valilik Karşısı)

Oyun Hakkında: Karanlık bir eve ekibinizle girerek gizemi çözmeye çalışıyorsunuz. İçeride olanlar daha önce hiç başınıza gelmemişti. 1 saat süre içerisinde evden kaçmaya çabalayacaksınız. Korku ve gerilim ise sizi sıkıştıracak. 2-6 kişilik ekiplerinizle bu oyuna katılabilirsiniz. Yaş sınırı 16’dır.

Telefon:

FearTime Burdur Korku Evi Fiyatları:

  • 2 Kişi 50 TL
  • 3 Kişi 60 TL
  • 4 Kişi 80 TL
  • 5 Kişi 100 TL
  • 6 Kişi 120 TL

 

FearTime Burdur Korku Evi için tanıtım videosu bulunmuyor.

Oyunun detaylarına geçmeden önce Rusya‘da hazırlanmış bir evden kaçış oyunu tanıtım videosunu izlemek ister misiniz?

KONUM BİLGİSİ

Oyunun adresini bulmak için haritadan faydalanabilirsiniz.

OYUN HAKKINDA

Kullanılan Hikaye: FearTime
Oyunun Türü: Korku & Gerilim

Takımını kur, en kısa müddette şifreleri çöz ve haneden kaç. Ayrı olarak doğum günü, evlilik teklifleri gibi özel anlarınızda sevdiklerinize sürprizler yapabilirsiniz. FearTime Burdur Korku Evi size ve 2-5 kişilik ekiplerinize korku ve tamamen gerçekçi bir oyun fırsatı sunuyor. Bu haneye girdiğinizde çıkmakta zorlanacaksınız. O izlediğiniz korku filmlerinin cesaretli kahramanları var ya, kendinizi onlar gibi hissetme fırsatını burada bulacaksınız! Oyun için tek yapmanız şart olan korkmadan rezervasyonunuzu tamamlamak.

2 kişiden 5 kişiye kadar arkadaşlarınızla bir ekip kuruyorsunuz. Hep beraber mantık yürütüp ipuçlarını çözerek kilitli olan odaların şifrelerini çözüp 1 saat içinde evden kaçmaya çalışıyorsunuz. Burdur’un ilk evden kaçış oyunu olan FearTime adı gibi size korkulu anlar yaşatmayı hedefliyor. Burdur korku Evi FearTime için artık çok yakınsınız. Bu oyun ekip oyunu olması nedeniyle mutlaka oyun içerisinde ekibinizle ortak bir karar alarak hareket etmelisiniz. Dikkatiniz ve soğukkanlılığınızı korumakta zorlanabilirsiniz ama bunu başarmak için cesaretiniz olduğuna inanın. Bazen Karanlıkta Daha Fazlasını Görürsün!

Burdur Korku Evi FearTime için rezervasyon yapmak isterseniz oyun kurallarıyla ilgili ekibimizden bilgi alabilirsiniz. Bir çok korku evinde olduğu gibi bu oyunda da yaş sınırı 16’dır. 16 yaşın altındaki oyun sever arkadaşlarımız aileleriyle oyuna katılabilirler. Rezervasyon işlemlerinizi Kaçış Merkezi çağrı hattı aracılığı ile yapabilirsiniz. Yapmanız gereken online çağrı hattına bildirmek ya da telefon numarasından arayıp işlemlerinizi tamamlamak. Korku türünde bir oyun olduğu için kapalı alan korkusu ve benzeri rahatsızlıkları olan kişilere bu oyunları önermiyoruz. Ayrıca Korku Türündeki evden kaçış oyunları ile hem korkup hem de eğlenceli dakikalar geçirebilirsiniz.

ok işaretiBurdur’a Dön

ok işaretiYa da Paylaş