Taksim Korku Köşkü | Kaçış Merkezi
HEMEN ARAHIZLI LİSTE

Taksim Korku Köşkü

Taksim Korku Köşkü

Taksim Korku Köşkü

korku-evi-telefon

Adres: İstiklal Caddesi İpek Sokak No:14 Beyoğlu – Taksim / İstanbul

Oyun Hakkında: 5 Kat 14 Oda 90 Dakika. Doya doya eğleneceğiniz korku ve macera dolu bir eğlence sizi bekliyor! Taksim Korku Köşkü artık sizlerle. Labirendist’in ikinci oyunu olan Taksim Korku Köşkü, Avrupa Yakası’nın en büyük korku evi ünvanıyla testereli kurbanıyla geliyor… Bu evde yaşadıklarınızı asla unutamayacaksınız, söz veriyoruz! Korku, macera, eğlence ve gerilim burada. Bu korku evine en az 4 kişiyle katılabileceksiniz. Ayrıca gece seansı da bulunmaktadır.

Telefon: 0506 126 0009

Taksim Korku Köşkü Fiyatları:

  • 4 Kişi 240 TL
  • 4 Üzeri Kişi Başı 60 TL
  • 00:00 Seansı 280 TL (4 Kişi) +1 Kişi 70 TL
  • 01:00 Seansı 320 TL (4 Kişi) +1 Kişi 80 TL
  • 02.00 Seansı 400 TL (4 Kişi) +1 Kişi 100 TL
online
Bu bir ön rezervasyondur. Sizi teyit için arayacağız

rezervasyon korku evi

Taksim Korku Köşkü yapımının bir diğer oyunu Labirendist için yapılmış olan ürpertici oyun videosunu izlemelisiniz? İzlemeden sakın geçmeyin!

KONUM BİLGİSİ

Mekan aşağıdaki haritada konumunu gördüğümüz Fransız Konsolosluğu’nun tam arkasındadır.

OYUN HAKKINDA

Kullanılan Hikaye: Testereli Katil
Oyunun Türü: Korku & Macera

Taksim Korku Köşkü artık karşımızda. Avrupa Yakası’nın en büyük korku evi ünvanıyla 5 kat, 14 oda sizi bekliyor. Artık korkuya doymadım demeyeceksiniz! Artık eğlenmedim demeyeceksiniz! Artık korku evi bana yetmiyor demeyeceksiniz! Taksim korku köşkü karşınızda! En az 2 kişilik ekiplerinizle bu korku evinde dehşet dolu dakikalar geçireceksiniz. Üstelik artık 60 dakika değil tam 90 dakika bu dolu macerayı doya doya yaşayacaksınız. Testereli kurban sizi bekliyor!

Taksim korku köşkü

1973 yılında esrarengiz olayların yaşandığı 5 katlı gizemli tarihi köşkte akıl hastası bir aile yaşamaktadır. Dışarıdan bakıldığında normal gibi gözüken bu aile aslında göründükleri gibi değillerdir. Ailenin en küçük bireyi gecenin karanlığı çöktüğünde arabasıyla yol kenarlarında otostop çekenleri bu eve getirip,işkenceler yapıp ve son olarak derilerini yüzmektedir. Bu gizemli köşkte cinayetler hiç bir zaman aydınlatılamadı. Çünkü cinayetler kusursuz işlenmekteydi. Cinayetlerden geriye tek bir iz bırakmamaktadırlar. Sırlarla dolu bu köşke girmeye cesaretiniz var mı ? Unutmamanız gereken tek şey bu köşkte yanınızda duran kişinin arkadaşınız olduğundan emin olmak. Önden gitme arkada sakın kalma…!!! Taksim korku köşkü esrarengiz konseptiyle sizleri korkuya ve unutulmaz anlara davet ediyor.

Korku köşkü için rezervasyon yapmak isterseniz sadece 3-4 dakika içerisinde tüm işlemlerinizi halledebilirsiniz. Öncelikle üst kısımda yer alan ( 0506 126 0009 ) numaralı telefondan bizi arayabilirsiniz. Ayrıca dilerseniz “Online Rezervasyon” butonunu kullanarak bize rezervasyonunuzu iletebilirsiniz. Rezervasyonunuzu aldıktan sonra size Taksim korku köşkü konumuyla ilgili detaylı bilgi verirken korku macerası hakkında ön detayları da paylaşacağız. Ardından rezervasyon gün ve saatinde gelerek bu köşkün kapılarını aralayacaksınız. Taksim korku evine katılmak için en az 2 kişilik ekibinizin olması gerekiyor. Korku evi fiyat bilgisini de üst kısımdan görebilirsiniz.

ok işaretiİstanbul’a Dön

ok işaretiYa da Paylaş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir