En İyi Taksim Korku Evleri | Kaçış Merkezi

En İyi Taksim Korku Evleri

Taksim Korku Evleri

ÖNERİLEN

CİHANGİR

KORKU


ÖNERİLEN

TAKSİM

KORKU


Bulunduğunuz sayfa Taksim korku evlerini listelemektedir.

Taksim korku evi tanıtım sayfalarında neler bulacaksınız?

 • Mekan adresleri
 • Senaryo bilgisi
 • İletişim bilgileri
 • Yaş sınırı
 • Fiyat
 • Video
 • Fotoğraf
 • Harita
 • Diğer detaylar

Bu bilgiler dışında aklınıza takılan sorular için bizi arayabilir, canlı destek hattımıza yazabilir veya iletişim formlarımızı kullanabilirsiniz.

Taksim Korku Evi Genel Bilgilendirme

Özellikle evden kaçış oyunu aktivitesine ilk kez katılacak olanlar için Sık Sorulan Soruları cevapladık.

 • Oyun süresi ne kadardır?

Korku evinde süreniz 60 dakikadır. Amaç bu süre dolmadan dışarı çıkmış olmaktır. Bu nedenle ne kadar erken çıkarsanız o kadar başarılı sayılacaksınız.

 • Süre dolduğunda çıkamazsak ne olur?

Oyun otomatik olarak sonlanır, ışıklar ve kapılar açılır.

 • Önceden yer ayırtmak gerekiyor mu?

Taksim korku evine katılmadan önce mutlaka rezervasyon yaptırmalı ve rezervasyon saatinden en az 5 dk önce oyun alanında olmalısınız.

 • Korku evi güvenli midir, dışarı çıkmak istersek oyunu bitirebilir miyiz?

Mekan özel olarak dekore edilmiştir, operatörler oyun boyunca sizi izler ve ihtiyaç halinde sizi yönlendirirler. Eğer oyundan çıkmak isterseniz anında müdahale edilebilir. Taksim korku evi her ne kadar güvenli olsa da karanlık alan fobisi, kalp rahatsızlığı, hamilelik gibi özel durumlarınız varsa korku evine katılmanız tavsiye edilmez.

 • Korku evi kaç odalıdır?

Tek odalı mekan bulabileceğiniz gibi iki katlı korku evi de bulabilirsiniz. Ancak size tavsiyemiz alanın genişliğinden çok korku evi kalitesine dikkat etmenizdir.

 • Video ve fotoğraf alabilir miyiz?

Oyundan sonra fotoğraf çektirebilirsiniz ancak video için özel durumlar söz konusudur. Oyun detaylarının görünmemesi için oyun boyunca çekilmiş video verilemez ancak bazı bölümleri video olarak alabilirsiniz.

 • Özel gün organizasyonu ve kurumsal etkinlik yapılabilir mi?

Taksim korku evinde doğum günü, evlilik teklifi gibi özel günleriniz için sevdiklerinize çok özel süprizler yapabilirsiniz. Ayrıca kurumsal etkinlikler düzenleyebilir ve çalışma arkadaşlarınızla keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Taksim korku evi yani korku temalı evden kaçış oyunu oynamak için doğru adrestesiniz. Sitemizde korku evi ile alakalı olarak neler bulacağınızdan bahsederek başlayalım; öncelikle İstanbul Evden Kaçış Oyunu sayfamızda Taksim korku evi başta olmak üzere İstanbul’daki tüm evden kaçış oyunları hakkında güncel bilgiler bulabilirsiniz. Bu bilgiler aracılığı ile rezervasyon yaptırabilir ve oyunlara katılabilirsiniz.

Taksim’de bir çok korku evi faaliyet göstermektedir. Biz Kaçış Merkezi olarak sizlere en sade bilgileri en hızlı şekilde sunarak zaman kaybetmeden ve zahmet etmeden yerinizi ayırtmanızı sağlıyoruz. Size sadece oyuna rezervasyon saatinde oyuna katılmak kalıyor.

Taksim korku evi yorumlar, fiyat bilgisi, videolar ve daha bir çok işinize yarayacak içerik sitemizde yer almaktadır. Ayrıca korku evi hakkında bilgi almak için çağrı merkezimizi arayabilir veya canlı destek alanından bize ulaşabilirsiniz.

taksim korku evi

Taksim Korku Evi Bilgiler

Taksim korku evi hakkında daha fazla bilgi vermeden önce evden kaçış oyunu nasıl oynanır, nelere dikkat edilmelidir, ne kadar sürer gibi merak edilen bazı soruları yanıtlamak istiyoruz; bu oyunlar gerçek bir mekanda oynanan, eğlence amaçlı, bulmaca türü zeka oyunları ağırlıklı yeni nesil bir aktivitedir. Oyun ülkemizde her ne kadar korku evi olarak anılsa da gerilim, macera, aksiyon, polisiye gibi daha bir çok tema kullanılabilir. Korku temalı oyunlar adrenalin ve heyecan açısından daha etkileyici olduğundan fazlaca tercih edilmektedir. Taksim korku evine katıldığınız zaman özel olarak bilmeniz gereken hiç bir bilgi yoktur, daha önce hiç görmediğiniz ve sürprizler ile dolu bir mekanda arkadaşlarınızla birlikte hareket ederek verilen süre içerisinde dışarı çıkmak asıl hedefinizdir. Genellikle oyunlar bir saat sürmektedir. Siz bu süre dolmadan görevi tamamlayıp dışarı çıkmış olmalısınız. Aksi durumda başarısız olmuş olursunuz. İçeride daha hızlı ilerleyebilmek için çevrenizde bulunan bütün ip uçlarını değerlendirmelisiniz, her nesne, her işaret bir ip ucu olabilir bu nedenle çok dikkatli olmalısınız. Şifreleri çözerek çıkışa doğru ilerlemeniz gerekiyor. Tabi tüm bunları yaparken Taksim korku evi içerisinde sizi korkutmaya yönelik bir çok unsur olacak, cesaretli olmalı ve dikkatinizi toplamalısınız. Ayrıca ekip halinde hareket etmeli ve takım ruhunu yakalamalısınız.

Taksim Korku Evi Rezervasyon

0506 126 0009 numaralı telefonu aramanız halinde operatörlerimiz size en uygun mekan hakkında bilgileri aktaracaktır. Uygun bulmanız halinde rezervasyonunuz gerçekleştirilecektir. Çağrı merkezimize sadece rezervasyon için değil aklınıza takılan tüm soruları yöneltmek için de ulaşabilirsiniz. Taksim’de hangi korku evleri var, Taksim evden kaçış oyunu nerelerde, fiyatları nedir gibi sorularla vakit kaybetmek yerine bizi aramanız yeterlidir.