Sultanbeyli Korku Evi Azazil | Kaçış Merkezi

Sultanbeyli Korku Evi Azazil

Sultanbeyli Korku Evi Azazil

Adres:Mecidiye Mahallesi, Fatih Blv. No:419, 34930 Sultanbeyli/İstanbul

Oyun Hakkında: Sultanbeyli Korku Evi Azazil’e katılmak için en az 2 kişiden oluşan bir ekip kurup rezervasyon almalısınız. Korku evinde size ayrılan süre 60 dakikadır ve 15 yaşından büyükler katılabilir. Mükemmel bir korku filmi senaryosu hayal edin. İşte biz o senaryoyu, mekanımıza bir film seti gibi dizayn edip size ve ekibinize bu filmi izlemek yerine bizzat başrolünde oynayarak bire bir yaşatıyoruz. Tabii senaryomuzda geçen bazı karakterler rollerinin sırası geldiğinde canlı canlı oyunumuza, yani başrolünü bizzat oynadığınız bu filme dahil oluyorlar. Size verilen bazı yönlendirmeler ve ekibinizin kıvrak zekası ile bu filmden çıkmaya çalışıyorsunuz. Emin olun ki, inanılmaz eğleneceksiniz ve bu ekibinizle birlikte yaşadığınız en unutulmaz aktivitelerden biri olacak!

Sultanbeyli Korku Evi Azazil Fiyatları :

  • Fiyat bilgisi bekleniyor

Telefon:

Sultanbeyli Korku Evi Azazil videosu

Sultanbeyli Korku Evi Azazil oyununa ulaşmak için haritayı tercih edebilirsiniz.

OYUN HAKKINDA

Senaryosu: Azazil
Oyunun Türü: Gerilim & Korku

Azazil Korku Evi şimdi Sultanbeyli’de. Sultanbeyli’nin ilk korku evi Azazil muhteşem bir eğlence sunuyor. Bu korku evinde kendinizi bir korku filminin başrol kahramanı olarak hissedeceksiniz. Şimdiye kadar ekran başında izlediğiniz bu macera artık gerçek!

Sultanbeyli korku evi Azazil’e katılmak için rezervasyon almanız ve oyun saatinden 5 dakika önce oyun alanında olmanız yeterli. Operatörler size kuralları aktaracaklardır.

Korku evine gittiğinizde neler yapacaksınız; yerinizi ayırttınız ve rezervasyon saati geldi, özel bir kıyafete ihtiyacınız yok ama içeride hareketli anlar geçirebilirsiniz bu nedenle rahat kıyafetler giymeniz iyi olur, içeri girdiğinizde ilk önce şaşkın bir kaç saniye geçireceksiniz, karanlık ve korku dolu bir ortam sizi bekliyor. Nereden nasıl bir tehlikenin geleceğini bilmiyorsunuz ve bir an önce buradan çıkmanız gerekiyor. Size ayrılan süre sadece 60 dakika ve zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız. Ekibinizle birlikte çevrenizdeki her şeyi hızlıca incelemeli ve sizi bir sonraki aşamaya geçirecek şifreyi bulmalısınız.

ok işaretiİstanbul’a Dön

ok işaretiYa da Paylaş