Soma Korku Evi | Kaçış Merkezi

Soma Korku Evi

Soma Korku Evi

Adres: Şifa Sk. No:12 Kurtuluş Mahallesi 45530 Soma/Manisa

Oyun Hakkında: Gizemli ölümleri aydınlatmanın vakti geldi. Soma’da korkunç şeyler oluyor. Hiç kimse bu ölümlerin neden olduğunu çözemedi. Görevi mutlaka üstlenmelisiniz. Soma korku evine arkadaş grubunuzla katılarak başarılı bir çıkış yapmanız gerekiyor. Unutmayın ki süreniz yalnızca 60 dakika. Bu korku evine en az 3 kişiyle katılabilirsiniz. Yaş sınırı 16’dır.

Soma Korku Evi Fiyatları:

  • Kişi Başı 30 TL

Soma Korku Evi videosu bulunmuyor.

Oyun hakkında bilgi edinmeden önce yurtdışında çekilmiş bir evden kaçış oyunu videosu izlemek ister misiniz?

Manisa Soma Korku Evi’ne Ulaşmak İçin Aşağıdan Yol Tarifi Alabilirsiniz!

OYUN HAKKINDA

Kullanılan Hikaye: Gizemli Ölümler
Oyunun Türü: Korku & Gerilim

Karanlık bir evde geçireceğiniz 60 dakika sizlere korku dolu anlar yaşatacak. Toplamda 5 oda ve 10 un üzerinden bölüm sizi bu korku evinde bekliyor. Neresi peki burası! Burası Soma Korku Evi ! Sevdiklerinizle, arkadaşlarınızla ya da ailenizle, kimle geleceğiniz tamamen size kalmış. Bu evde yaşayacağınız macerayı ve eğlenceyi paylaşabileceğiniz arkadaşlarınızı seçin ve hemen katılın. Unutmayın ki bu eve tek başınıza giremezsiniz. En az 2 en fazla 6 kişilik ekiplerinizle katılabilirsiniz. Manisa Soma korku evi  için mutlaka rezervasyon yapmalısınız.

Gizemli ölümlerin aydınlatılacağı korku evine merhaba demeye hazır mısınız? Soma’da sizleri ürpertici ve eğlenceli bir korku evi bekliyor. Hissettiklerinizi uzun süre unutamayacağınız bir 60 dakikalık deneyim burada. Soma korku evi 6 odalı konseptiyle sizin ve ekibinizin uzun süre aklından çıkmayacak olan bir deneyimi olacaktır. En az 3 kişi en fazla 8 kişilik ekiplerle bu korku evine katılabilirsiniz.

Manisa’da bulunan Soma korku evi için rezervasyon yapmak isterseniz bilgileri sayfamızın üst kısmından alabilirsiniz.  0506 126 0009 numaralı hattı arayarak rezervasyonunuzu çok kısa süre içerisinde yaptırabilirsiniz. Oyun için gerekli kuralları da mutlaka okumanızı tavsiye ediyoruz. Korku Evi Soma için katılmadan önce mutlaka rezervasyon yaptırmalısınız. Ayrıca siz arayın derseniz “Online Rezervasyon” formunu doldurun hemen arayalım. Oyuna katılmadan önce bilmeniz gereken durumlarda birisi de; Korku oyunu olması nedeniyle epilepsi vb. korku sonucu yaşanacak anormal durumu bulunan kişilere oyun önerilmemektedir.

ok işaretiManisa’ya Dön

ok işaretiYa da Paylaş