Slenderman izmit Korku Evi | Kaçış Merkezi
HEMEN ARAHIZLI LİSTE

Slenderman izmit Korku Evi

Slenderman izmit Korku Evi

Slenderman izmit Korku Evi

korku-evi-telefon

Adres: Ömerağa Mahallesi Cumhuriyet Cd. No:128,  41300 İzmit/Kocaeli

Adres Tarifi: Çarşı Hacıoğlu çaprazı Burger King üstü Sert Apartmanı 1.kat

Oyun Hakkında: Slendermen yepyeni konsepti Cellat ile karşınızda! Jason Voorheesin’in hikayesine yer almaya hazır mısınız? Cesaretinize güveniyorsanız 3-10 kişilik ekiplerinizle oyuna katılabilirsiniz. Slenderman İzmit Ömerağa’da geniş bir korku evi mekanıyla hizmetinizde. Oyun için yaş sınırı 15’tir.

Telefon: 0506 126 0009

Slenderman İzmit Korku Evi Oyun Fiyatları:

  • Kişi Başı 30 TL (Maksimum 10 Kişi)
online
Bu bir ön rezervasyondur. Sizi teyit için arayacağız

rezervasyon korku evi

Slenderman İzmit Korku Evi için bir tanıtım videosu bulunmuyor.

Oyun hakkında detaylara geçmeden önce Hollanda’da hazırlanmış bir oyunun tanıtım videosunu izlemek ister misiniz?

KONUM BİLGİSİ

izmit Korku Evi Slenderman‘in haritadaki yeri

OYUN HAKKINDA

Kullanılan Hikaye: Cellat
Oyunun Türü: Korku & Gerilim

Korku evi artık İzmit’te. Slenderman korku evi heyecanlı ve gerilim dolu bir eğlenceye sizi ve ekibinizi davet ediyor. Eğlenmek, arkadaşlarınızla kaynaşmak ve hoşça vakit geçirmek ister miydiniz? İzmit evden kaçış oyunu olan Slenderman Karabaş Mahallesinde hizmet veriyor. Gerilirken hiç bu kadar eğlenebildiğinizi hissetmiş miydiniz? Korku evi macerası sizlere soğukkanlı olabilmeyi öğretecektir.

Slenderman Korku Evi, İzmit’te sizler için özel olarak tasarlanmış gizemli ve akıl almayacak kadar tehlikeli bir yer. Korku temalı evden kaçış oyunu olan bu evde, yalnız olduğunuzu düşünmeyin ! Cellat isimli yeni konsept artık hizmetinizde! Slenderman İzmit korku evi sizleri unutamayacağınız bir korku macerasına çağırıyor. Bu evde Jason Voorheesin hikayesi olmasına rağmen eskiden yaşanmış bir olayın içine dahil olan cellatı etkisiz hale getirmeniz gerekiyor. Unutmayın ki cellat tek kişi değil! Bu yolculukta korku ve gerilim dolu anlar yaşayacaksınız. Yaşadıklarınızı asla unutturmayacak bir 60 dakikalık korku evi macerası sizleri bekliyor. Söz veriyoruz! Bu aktivite daha öncekilere benzer olmayacak! Ve asla unutamayacaksınız!

Slenderman ile heyecanınızı kat kat artıracaksınız. 2-5 kişilik ekip arkadaşlarınızla yapabileceğiniz en eğlenceli plan olan Slenderman İzmit Korku Evi için oyuna katılmadan önce rezervasyon yaptırmanız gerekiyor. Rezervasyon işlemlerinizi üst kısımda vermiş olduğumuz telefon numaraları aracılığı ile yapabilirsiniz. Oyuna gelmeden önce mutlaka arayıp uygun saatleri sormalısınız. Ayrıca oyun kurallarını da oyun yöneticisine sormanızı öneririz.

ok işaretiKocaeli’ye Dön

ok işaretiYa da Paylaş