Slenderman izmit Korku Evi | Kaçış Merkezi
HEMEN ARAHIZLI LİSTE

Slenderman izmit Korku Evi

Slenderman izmit Korku Evi

Slenderman izmit Korku Evi

korku-evi-telefon

Adres: Ömerağa Mahallesi Cumhuriyet Cd. No:128,  41300 İzmit/Kocaeli

Adres Tarifi: Çarşı Hacıoğlu çaprazı Burger King üstü Sert Apartmanı 1.kat

Oyun Hakkında: Ölüm yolculuğu isimli konseptiyle akıl almaz derecede tehlikeli ve ürpertici bir kaçış oyunu olan Slenderman İzmit Kocaeli’nde hizmet veriyor. Slender bilinen en azılı katil ve bu katili ancak cesaretli bir ekip etkisiz hale getirebilir. Cesaretinize güveniyorsanız 2-5 kişilik ekiplerinizle oyuna katılabilirsiniz. Oyun için yaş sınırı 15’tir.

Telefon: 0506 126 0009

Slenderman İzmit Korku Evi Oyun Fiyatları:

  • Kişi Başı 20 TL (Maksimum 8 Kişi)
online
Bu bir ön rezervasyondur. Sizi teyit için arayacağız

rezervasyon korku evi

Slenderman İzmit Korku Evi için bir tanıtım videosu bulunmuyor.

Oyun hakkında detaylara geçmeden önce Hollanda’da hazırlanmış bir oyunun tanıtım videosunu izlemek ister misiniz?

KONUM BİLGİSİ

izmit Korku Evi Slenderman‘in haritadaki yeri

OYUN HAKKINDA

Kullanılan Hikaye: Ölüm Yolculuğu
Oyunun Türü: Korku & Gerilim

Korku evi artık İzmit’te. Slenderman korku evi heyecanlı ve gerilim dolu bir eğlenceye sizi ve ekibinizi davet ediyor. Eğlenmek, arkadaşlarınızla kaynaşmak ve hoşça vakit geçirmek ister miydiniz? İzmit evden kaçış oyunu olan Slenderman Karabaş Mahallesinde hizmet veriyor. Gerilirken hiç bu kadar eğlenebildiğinizi hissetmiş miydiniz? Korku evi macerası sizlere soğukkanlı olabilmeyi öğretecektir.

Slenderman Korku Evi, İzmit’te sizler için özel olarak tasarlanmış gizemli ve akıl almayacak kadar tehlikeli bir yer. Korku temalı evden kaçış oyunu olan bu evde, yalnız olduğunuzu düşünmeyin ! Orada O’nun da olduğunu asla unutmayın…?Slender bilinen en gizemli en anlaşılmaz katillerden biridir ve şimdi onun evine son kurbanını kurtarmaya giriyorsunuz. O sizi bulmadan çıkışa ulaşmalısınız. Kurtulmak için şifreleri çözmeli, kapıları açmalısınız. Bunun için yalnızca bir saatiniz var. Gerçekten Slender’ın dünyasına, yani gerilim ve korku dolu bu eve girebilecek kadar cesur musunuz ?Bu oyunda olay yeri, otopsi, gasilhane, morg ve mezarlık’tan kaçmaya çalışacaksınız.  İzmit Korku Evi Slenderman arkadaşlarınızla eğlenceli vakitler geçirmek için çok iyi ve farklı bir etkinlik olacaktır. Sıradan etkinliklerden sıkıldıysanız eğer evden kaçış oyunu oynayarak heyecanınızı artırabilirsiniz. Slenderman oyunu Ölüm Yolculuğu adındaki YEPYENİ konseptiyle artık yeni yerinde hizmette! Yepyeni konseptte ölüm yolculuğuna çıkıyorsunuz!

Slenderman ile heyecanınızı kat kat artıracaksınız. 2-5 kişilik ekip arkadaşlarınızla yapabileceğiniz en eğlenceli plan olan Slenderman İzmit Korku Evi için oyuna katılmadan önce rezervasyon yaptırmanız gerekiyor. Rezervasyon işlemlerinizi üst kısımda vermiş olduğumuz telefon numaraları aracılığı ile yapabilirsiniz. Oyuna gelmeden önce mutlaka arayıp uygun saatleri sormalısınız. Ayrıca oyun kurallarını da oyun yöneticisine sormanızı öneririz.

ok işaretiKocaeli’ye Dön

ok işaretiYa da Paylaş

[Toplam:11    Ortalama:4/5]