Şirinevler Tünel Korku Evi | Kaçış Merkezi
HEMEN ARAHIZLI LİSTE

Şirinevler Tünel Korku Evi

Şirinevler Tünel Korku Evi

korku-evi-telefon

Adres: Şirinevler Mah. Mareşâl Fevzi Çakmak 3. Sk. No: 9/B Bahçelievler İstanbul

Oyun Hakkında: Şirinevler’de gizemli bir tünel sizi bekliyor. Bu tünel bildiğiniz korku tünellerini unutturacak. Korku evi konseptli olan Şirinevler Tünel Korku Evi siz ve en az 2 kişilik arkadaş gruplarınıza eğlenceli anlar yaşatacak. Bu korku evi 75 dakika sürmektedir. En az 2 en fazla 15 kişiye kadar katılabilirsiniz. Şirinevler meydana çok yakın bir mesafede bulunuyor.

Telefon: 0506 126 0009

Şirinevler Tünel Korku Evi Fiyatları:

  • 2 kişi 100 TL
  • 3 kişi 120 TL
  • 4 kişi 140 TL
  • 5 + kişi – kişi başı 30 TL
online
Bu bir ön rezervasyondur. Sizi teyit için arayacağız

rezervasyon korku evi

 

Şirinevler Korku Evi Tünel için hazırlanmış tanıtım videosunu mutlaka izlemelisiniz.

KONUM BİLGİSİ

Şirinevler Korku Evi Tünel oyununun haritada konumu:

OYUN HAKKINDA

Kullanılan Hikaye: Tünel
Oyunun Türü: Korku & Gerilim

Şirinevler Tünel korku evi  muhteşem bir korku korku konseptiyle geliştirilmiş yepyeni bir korku evidir. Tünel konsepti ve yepyeni bir senaryo ile korkuyu iliklerinizde hissettirecek. Korku evi eğlencesine Şirinevler’de katılmak istiyorsanız üst kısımdaki haritadan konuma bakıp ulaşabilirsiniz. Dilerseniz yol tarifi alarak bu korku evine ulaşım sağlayabilirsiniz. Metro ve Metrobüs ile Şirinevler durağında inerek çok kısa bir süre içerisinde Şirinevler Tünel korku evi mekanına gidebilirsiniz. Bu korku evi için yaş sınırı 14’tür. En az 2 en fazla 15 kişilik ekiplerle katılabilirsiniz.

Gizemli bir tünele ayak basmaya hazırlıklı olun. Bu bildiğiniz basit korku tünellerine benzemeyecek. Çıktığınızda uzun süre etkisinden kurtulamayacak ve burada yaşadıklarınızı unutamayacaksınız. Geniş bir mekanda geçen bu korku evi senaryosu hem zihninizi zorlayacak hem de çabuk hareket etmenizi sağlayacak. 60 dakikalık süreniz var ve bir an önce buradan kurtulmalısınız. Bahçelievler ilçesinde bulunan korku evi tünel farklı ve eğlenceli bir senaryo ile karşınızda.

Şirinevler Korku Evi olarak hizmet veren Tünel korku evi rezervasyonu yapmak isterseniz sayfamızda sizlere sunmuş olduğumuz iletişim bilgileri ile oyun ekibine ulaşabilirsiniz. Oyun ekibinden size uygun seanslar hakkında bilgi alabilir ve ön rezervasyonunuzu tamamlayabilirsiniz. Oyuna gelmeden önce mutlaka 5-10 dakika öncesinde oyun alanında olmanızı öneriyoruz. Oyun korku türünde olması nedeniyle Klostrofobi, Epilepsi gibi korku ve kapalı alanda kalma sorunları olan kişiler için bu oyunu önermiyoruz. Korku evine ulaşım oldukça kolay, Ataköy metro ya da Şirinevler metrobüs durağından, Şirinevler meydana doğru yürüyüp bizi aramanız yeterli.

ok işaretiİstanbul’a Dön

ok işaretiYa da Paylaş