Şirinevler Korku Evi No:21 | Kaçış Merkezi
HEMEN ARAHIZLI LİSTE

Şirinevler Korku Evi No:21

Şirinevler Korku Evi No:21

korku-evi-telefon

Adres: Şirinevler Mahallesi İncesu Sokak No: 21 Şirinevler Bahçelievler / İstanbul

Oyun Hakkında: Bu evde gizemi, heyecanı, korkuyu gerilimi, adrenalini yaşayacak ve çıkmayı başardığınızda bu senaryoya doyamayacaksınız. Bu senaryo profesyonel iki kişi tarafından tasarlandı. No:21 Şirinevler Korku Evi oyununda sizlere keyifle geçireceğiniz 1 saat veriyoruz. Gireceğiniz mekan süprizlerle dolu “Nedir bunlar?” diyenleri duyuyoruz. Bu ev gerçekten yanıyor! Evde bazı olaylar yaşandı ve bu senaryonun bir parçası sizler olacaksınız. Süre 60 dakika ve 16 yaşından küçükler bir yetişkin ile girebilmektedir. 2-6 Kişilik ekiplerinizle katılabilirsiniz. Psikopat Katil sizi bekliyor!

Telefon: 0506 126 0009

Şirinevler Korku Evi No:21 Fiyatları:

  • 2 kişi 100 TL
  • 3 kişi 120 TL
  • 4 kişi 140 TL
  • 5 kişi 150 TL
  • 6 kişi 180 TL
  • Gece 12’den sonra özel fiyat uygulanır
online
Bu bir ön rezervasyondur. Sizi teyit için arayacağız

rezervasyon korku evi

 

Şirinevler Korku Evi için hazırlanmış tanıtım videosunu mutlaka izlemelisiniz. Bu video size oyun hakkında bilgi verecektir.

KONUM BİLGİSİ

Şirinevler Korku Evi No:21 oyununun haritada konumu:

OYUN HAKKINDA

Kullanılan Hikaye: No:21
Oyunun Türü: Korku & Gerilim

Şirinevler korku evi No:21 Şirinevler metrobüs ve metro istasyonuna çok yakın bir mesafede sizlere eğlenceli ve ürpertici bir deneyim sunuyor. 1 saatlik bu eğlenceli deneyimin sonunda muhteşem bir hisle bu evden ayrılacaksınız ya da aklınız bu evde kalacak. 2-6 kişiyle gireceğini korku evinde sizleri gerçekçi bir senaryo bekliyor. Evet, bu evde tıpkı filmlerde karşılaştığınız bir senaryo sizi bekliyor. Bir psikopat düşünün. Küçükken ailesi evde gözünün önünde yanarak can veriyor. Bu psikopat katil hayatınızda hiç göremediğiniz cinayetleri işleyecek hale geliyor. Onun evinden kurtulmanız gerekiyor! Kahraman olmak sizin elinizde. Ekibinize güveniyorsanız hemen bir rezervasyon alın ve katılın. Bu evde her an her şey olabilir.

Bu evde gizemi, heyecanı, korkuyu gerilimi, adrenalini yaşayacak ve çıkmayı başardığınızda bu senaryoya doyamıyacaksınız. Bu senaryo profesyonel iki kişi tarafından tasarlandı. No:21 Şirinevler Korku Evi oyununda sizlere keyifle geçireceğiniz 1 saat veriyoruz. Gireceğiniz mekan süprizlerle dolu “Nedir bunlar?” diyenleri duyuyoruz. Evde bazı olaylar yaşandı ve bu senaryonun bir parçası sizler olacaksınız. Eve girer girmez bir birinden farklı odalarımızdaki ipuçları toplayarak, fiziksel ve bol aksiyonlu tuzaklarımızdan kurtulup evden çıkmanın tek yolu sizde. Kısacası bazen bir dedektif, bazen bir kurban gibi etrafta olan bütün bulmacaları çözüp buradan kurtulacaksınız. Umarız… İpuçlarımızın zorluk seviyesini orta düzeyde bıraktık. Neden derseniz, içeride sizi zorlayacak bir “psikopat” var. Unutmayın 1 saatiniz var. Bu bir saat size onbeş dakika gibi gelecek. Ya kurtulun yada evin bir parçası olun.

Şirinevler Korku Evi olarak hizmet veren No:21 rezervasyonu yapmak isterseniz sayfamızda sizlere sunmuş olduğumuz iletişim bilgileri ile oyun ekibine ulaşabilirsiniz. Oyun ekibinden size uygun seanslar hakkında bilgi alabilir ve ön rezervasyonunuzu tamamlayabilirsiniz. Oyuna gelmeden önce mutlaka 5-10 dakika öncesinde oyun alanında olmanızı öneriyoruz. Oyun korku türünde olması nedeniyle Klostrofobi, Epilepsi gibi korku ve kapalı alanda kalma sorunları olan kişiler için bu oyunu önermiyoruz. Korku evine ulaşım oldukça kolay, Ataköy metro ya da Şirinevler metrobüs durağından, Şirinevler meydana doğru yürüyüp bizi aramanız yeterli.

ok işaretiİstanbul’a Dön

ok işaretiYa da Paylaş