Sicciniracim Ankara Korku Evi | Kaçış Merkezi

Sicciniracim Korku Evi Ankara

Sicciniracim Korku Evi Ankara

Adres: 100.Yıl Mahallesi 1427.Cadde Çankaya Ankara

Oyun Hakkında: Dini temalı bir korku evi olan Sicciniracim Ankara 100.Yıl Mahallesi’nde hizmet veriyor. En az 2  en fazla 8 kişiden oluşan bir ekip kurarak önceden yer ayırtıp oyuna katılabiliyorsunuz. Korku seviyesi oldukça yüksek olan Sicciniracim 15 yaşından büyükler için uygun bir mekan.

Sicciniracim Korku Evi Ankara Fiyatları

    • 2-3 kişi için kişi başı 40 TL
    • 4-8 kişi için kişi başı 35 TL
    • Kredi kartı geçerlidir
    • Gece seansları için fiyat farklıdır, arayınız lütfen.

Telefon:

Sicciniracim Korku Evi Ankara videosu bulunmuyor.

Oyun detaylarına geçmeden önce Korku Evi nedir diye merak edenler için hazırlanmış bir evden kaçış oyunu tanıtımı izlemek ister misiniz?

KONUM BİLGİSİ

Sicciniracim Korku Evi Ankara harita ile daha kolay bulabilirsiniz.

OYUN HAKKINDA

Senaryosu: Sicciniracim

Oyunun Türü: Gerilim & Korku

“Düşünsenize misafir olarak geldiğiniz evde başınıza geleceklerden habersiz 4 çocuk annesi olan Refika kocasının hastalığından dolayı doğaüstü varlıklardan yardım almaya çalışır, yaptığı hatalardan dolayı evdeki herkese bu varlıklar musallat olur ve yaptığı büyüler Siccin adı verilen bu kitaba yazılır. Eve gelen herkes kitabı bulamadıkları için bu evdeki ruhlara hapsolur çıkamazlar, yalnızca sen kitabı bulabilecek misin?

Ankara 100.yıl 18 nolu dairede geçen cin çağırma olayı canlandırılmıştır.Oradaki eşyalar bire bir kullanılmıştır. Bu evde gerçekçi bir hikayeyi yaşayacağınız için çok dikkatli olup serin kanlılığınızı korumalısınız.”

Ankara korku evi Sicciniracim sizlere unutulmaz bir korku evi deneyimi sunuyor. Siz de yeni korku evi arıyorsanız şimdi yerinizi ayırtabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: ankara korku evi kızılay, ankara korku evi ekşi, ankara korku evi villa, ankara korku evi video, ankara korku evi yorumları, korku evi ankara çayyolu, korku evi ankara batıkent, ankara korku evi ücreti

ok işaretiAnkara’ya Dön

ok işaretiYa da Paylaş