Shadow Konak Korku Evi | Kaçış Merkezi
HEMEN ARAHIZLI LİSTE

Shadow Konak Korku Evi

Shadow Konak Korku Evi

Shadow Konak Korku Evi

korku-evi-telefon

Adres: Kıbrıs Şehirleri Caddesi 1456 Sokak No: 92/22 Alsancak / İzmir (Köfteci Ramiz Sokağı)

Oyun Hakkında: 1900’lü yıllarda bir okulda yaşanan olay sonucunda esrarengiz bir hikaye ile karşı karşıya kalacaksınız. Farklı bir kurgu ve yaratıcı bulmacalar içeren oyuna 2-10 kişilik ekipleriniz ile katılabilirsiniz. Bu esrarengiz olayların sorumlusu olan F.K. bu eve girenlerden öç almak isteyecektir. Onun gizemli bulmacalarını çözüp 60 dakika içerisinde çıkmanız gerekiyor. Oyun için yaş sınırı 16’dır.

Telefon: 0506 126 0009

Shadow Konak Korku Evi Fiyatları:

  • 2-3 Kişi 100 TL
  • 4 Kişi 120 TL
  • 5 Kişi 150 TL
  • 6 Kişi 180 TL
  • 7 Kişi 210 TL
  • 8 Kişi 240 TL
  • Gece Seansı Kişi Başı 40 TL
online
Bu bir ön rezervasyondur. Sizi teyit için arayacağız

rezervasyon korku evi

Shadow Konak Korku Evi videosu bulunmuyor.

Oyun detaylarına geçmeden önce yurtdışında hazırlanmış bir evden kaçış oyunu video tanıtımını izlemek ister misiniz?

KONUM BİLGİSİ

Oyunun yerini bulmakta harita size yardımcı olabilir.

OYUN HAKKINDA

Kullanılan Hikaye: Shadow
Oyunun Türü: Korku & Gerilim

Shadow Konak Korku Evi sıradan etkinliklerden sıkılanlar için harika bir oyun. Gerçek bir evden gerçek eşyaların arasında kendinizi bir film kahramanı gibi hissedeceğiniz bu oyuna en az 2 en fazla 10 kişiden oluşan bir ekiple katılabilirsiniz. Farklı kurgusu, yaratıcı bulmacaları ve gizemli havasıyla başka diyarlara gitmeye hazır olun. Bir çok kişinin çocukluk korkusu, uykusuz geçen gecelerinizin tek sorumlusu artık İzmir’de. Ya uykularınıza veda edin ya da korkularınızın üstüne gidip onları yenin. Uyursanız ölürsünüz uyumazsanız kurtulamazsınız. Seçim sizin. Unutmayın uyanmak için önce uyumak gerekir.

Konak Korku Evi

Konak Korku Evi

İp uçlarını takip etmeli, şifreleri çözmeli ve çıkış kapısını en hızlı şekilde bulmalısınız. Hem hız hem zeka gerektiren bu oyunda ekip ruhu da çok önemli. Ekip arkadaşlarınızla iş birliği içerisinde beyin fırtınası yaparak adım adım ilerleyebilir ve kilitli kalmış olduğunuz bu yerden kurtulabilirsiniz. Bu bir bilgisayar oyunu değildir, tamamen gerçek bir oyundur. Size verilen süre yalnız 60 dakika ve süreniz dolmadan dışarı çıkmanız gerekiyor. Shadow Alsancak Korku Evi mekanında gerçekçi bir hikayeyle karşılaşacaksınız. Bu olay 1900’lü yıllarda bir anaokulundaki çocukların vücutlarındaki morlukları, aileleri görmesiyle başlıyor. Çocukların konuşmalarından bu olaydan okulun hizmetlisini sorumlu tutarlar. Bunun üzerine bir araya gelen aileler okulun hizmetlisi olan F.K.’dan bu olayını hesabını sormaya karar verirler. Okulun önünde gördükleri hizmetliye doğru bağırarak koşmaya başlarlar. Bunu gören F.K. kaçmaya başlar ve önüne çıkan kazan dairesine saklanır. Öfkeli aileler girdiği yeri görür ve kapının önünde beklemeye devam ederler. Bu bekleyiş sırasında sinirleri daha çok gerilen aileler daha fazla dayanamazlar ve içeriye taş atmaya başlarlar. İçlerinden biri daha ileriye gider ve içeriye camdan yanan bezi atar. Kazan dairesinde olan F.K.’nın bir anda etrafını ateş sarar ve yanmaya başlar. Yanan kıyafetlerini çıkartmaya çalıştığı esnada bir patlama oldu ve F.K. bu patlamada hayatını kaybetti. Ancak bu olay bir son değil bir başlangıçtı. F.K. öcünü almak için geri döndü.

Shadow dostlarınla 2-10 kişilik gruplar halinde oynayabileceğin, gerçek zamanlı evden kaçış deneyimi sunan bir Konak Korku Evi oyunudur. Oyun, esrarengiz bir evde geçmektedir. Eğer kendinizi farklı bir alemde, gerilim dolu bir maceranın tam ortasında bulmak istiyorsanız, ekibinizi toplayıp ve rezervasyon işlemlerinizi yapmalısınız. Korkuyu iliklerinize kadar hissetmeye hazır olun! Evden kaçmak için sadece 1 saatiniz var! Cesaretini topla ve eğlencene bak. Alsancak korku evi olan Shadow’a “Online Rezervasyon” yapmak isterseniz sayfanın üst kısmındaki butonu kullanarak kısa sürede gerçekleştirebilirsiniz.

ok işaretiİzmir’e Dön

ok işaretiYa da Paylaş