Titan Buca Korku Evi | Kaçış Merkezi

Titan Korku Evi Buca

Titan Korku Evi Buca

korku-evi-telefon

Adres: Buca – İzmir

Oyun Hakkında: Heykel Hancının arkasında en az 2 en fazla 9 kişi katılabileceğiniz müstakil villada muhteşem bir korku evi. Kendinizi gizemli olayların içinde bulacağınız bu oyunda için yaş sınırı 15’tir. Korku seviyesi oldukça yüksektir.

Telefon: 0539 865 7303

Titan Korku Evi Buca  Fiyatları:

Titan Korku Evi Buca  videosu bulunmuyor.

Oyun detaylarına geçmeden önce yurtdışında hazırlanmış bir evden kaçış oyunu video tanıtımını izlemek ister misiniz?

KONUM BİLGİSİ

Oyunun yerini bulmakta harita size yardımcı olabilir.

OYUN HAKKINDA

Kullanılan Hikaye: Titan
Oyunun Türü: Korku & Gerilim

Titan Buca Korku Evi İzmir‘in ilk müstakil korku evi olma özelliği taşıyor. Farklı bir aktivite denemek isterseniz size tavsiye edeceğimiz harika bir oyun. Kendinizi bir filmin içinde gibi hissedeceksiniz. Çevrenizdeki her şey gerçek ve ilk defa görüyorsunuz. Oradan kurtulmak için sadece bir saaat süreniz var.

Bulmaca kalitesi, dekor ve kurgu açısından oldukça kaliteli bir oyun olan Titan Buca Korku Evi bir villanın içinde geçiyor. 9 kişiye kadar kalabalık grupları da ağırlayabilen mekan oldukça geniş bir alana sahip. 

Konak Korku Evi

Buca Korku Evi

Dışarı çıkmak için ip uçlarından yola çıkarak şifreleri çözmeli ve çıkışa ilerlemelisiniz. Ancak sizi bekleyen bir çok korkunç sürprize karşıda cesaretinizi korumalısınız. Oyunda başarılı olmak için ekibinizle beyin fırtınası yapmalısınız. Kilitli kaldığınız bu korkunç ortamdan çıkmak sandığınız kadar kolay olmayabilir. Buca korku evinde sizi oldukça gerçekçi bir hikaye bekliyor.

Titan korku evi, arkadaşlarınızla  2-9 kişilik gruplar halinde oynayabileceğin, gerçek zamanlı evden kaçış deneyimi sunan bir Buca Korku Evi oyunudur. Oyun, esrarengiz bir evde geçmektedir. Eğer kendinizi farklı bir alemde, gerilim dolu bir maceranın tam ortasında bulmak istiyorsanız, ekibinizi toplayıp ve rezervasyon işlemlerinizi yapmalısınız. Korkuyu iliklerinize kadar hissetmeye hazır olun! Evden kaçmak için sadece 1 saatiniz var! Cesaretini topla ve eğlencene bak. Buca korku evi olan Titan’a “Online Rezervasyon” yapmak isterseniz sayfanın üst kısmındaki butonu kullanarak kısa sürede gerçekleştirebilirsiniz.

ok işaretiİzmir’e Dön

ok işaretiYa da Paylaş