Şeytan Kayseri Korku Evi | Kaçış Merkezi
HEMEN ARAHIZLI LİSTE

Şeytan Kayseri Korku Evi

Şeytan Kayseri Korku Evi

Şeytan Kayseri Korku Evi

korku-evi-telefon

Adres: Serçeönü mahallesi Teoman Sokak Serdar Apt. No: 5/4 Akasya Altı Çay Bahçesi Üzeri Kocasinan/Kayseri

Oyun Hakkında: Cinnet geçiren adamın evine habersizce gireceksiniz. Yaşlı adam gelmeden evi terk etmek zorundasınız. Eğer terk edemezseniz bu sizin sonunuz olur. Kayseri’nin yepyeni ürpertici korku evi “Serçeönü Mahallesi’nde” hizmetinizde. En az 2 kişiyle katılacağınız bu korku evine maksimum 12 kişiyle katılabilirsiniz. Yaş sınırı ise 14’tür. Katılmak için mutlaka rezervasyon almanız gerekiyor.

Telefon: 0506 126 0009

Şeytan Kayseri Korku Evi Fiyatları

  • 2 Kişi 60 TL
  • 3 Kişi 75 TL
  • 4 Kişi 100 TL
  • 5-6 Kişi 120 TL
online
Bu bir ön rezervasyondur. Sizi teyit için arayacağız

rezervasyon korku evi

Şeytan Kayseri Korku Evi için tanıtım videosu şimdilik bulunmuyor. Onun yerine korku evi hakkında bilgi alabileceğiniz tanıtım videosu izleyebilirsiniz!

KONUM BİLGİSİ

Oyunun haritadaki konumunu aşağıdan bulabilirsiniz ve dilerseniz yol tarifi alabilirsiniz.

OYUN HAKKINDA

Kullanılan Hikaye: Şeytan
Oyunun Türü: Korku & Macera

Korku evi arkadaşlarınızla eğlenceli vakit geçirebileceğiniz diğer aktiviteleri unutacağınız ve içeride yaşadıklarınızı asla unutamayacağınız bir eğlence türüdür. Korku evinin mantığı evden kaçış oyunu konseptiyle senaryolandırılmıştır. Girdiğiniz evde bir senaryoya dahil oluyor ve bu senaryo gereği evin şifresini çözüp kaçmaya çalışıyorsunuz. Kayseri’de yeni açılan korku evi Şeytan sizlere dini temasıyla bambaşka bir korku ambiansı sunuyor. Bu evde yaşadıklarınızı asla unutamayacaksınız. Kayseri korku evi Şeytan çok merkezi bir konumda hizmetinizde. Üst kısımdaki haritadan bu korku evi için yol tarifi alabilirsiniz.

Bir eve giriyorsunuz. Ama bu ev sandığınız kadar sakin ve sessiz olmayacak. Cinnet geçiren adamın evine girdiğinizden habersizsiniz. Bu evde şeytani bir güç sizi esir altına almadan kaçmalısınız aksi takdirde çıkmanız hiç kolay olmayacak. Cinnet geçiren yaşlı adam eve ulaşmadan içerideki gizemi çözmeli ve şeytandan kurtulmalısınız. Ev içerisinde yer alan tüm objelere çok dikkat etmeniz gerekiyor. Her obje sizin için bir ipucu olabilir. Kayseri korku evi Şeytan için süreniz 60 dakika ve bu süre içerisinde evin gizemini çözmelisiniz.

Zamanını daha fazla eğlenceli mi geçirmek istiyorsunuz. Günlük maraton yaşamdan sıkıldınız mı ? Sürekli dersler sınavlar soru çözümleri evladım derslerine çalış diyenlerle mi dolu etrafınız o zaman doğru yerdesiniz! ​ Hadi ne duruyorsunuz hemen ekibinizi kurun ve rezervasyonunuzu yaptırın. O gelmeden gitmeniz gerekiyor! Kayseri korku evi Şeytan için rezervasyon yapmak isterseniz eğer üst kısımda bulunan telefon numarasını arayarak yapabilir dilerseniz “Online Rezervasyon” düğmesini kullanarak saniyeler içinde rezervasyon talebinizi iletebilirsiniz. Eğlenceli bir maceraya adım atmak için en az 14 yaşında olmalısınız. Rezervasyonunuzu en geç 12 saat öncesinde iptal edebilirsiniz. Dikkat edin bu evde sadece siz yoksunuz!

ok işaretiKayseri’ye Dön

ok işaretiYa da Paylaş