Kayseri Merkez Korku Evi | Kaçış Merkezi

Kayseri Kabus Korku Evi

Kayseri Kabus Korku Evi

Kayseri Kabus Korku Evi

korku-evi-telefon

Adres: Serçeönü mahallesi Teoman Sokak Serdar Apt. No: 5/4 Akasya Altı Çay Bahçesi Üzeri Kocasinan/Kayseri

Oyun Hakkında: Cinnet geçiren adamın evine habersizce gireceksiniz. Yaşlı adam gelmeden evi terk etmek zorundasınız. Eğer terk edemezseniz bu sizin sonunuz olur. Kayseri’nin yepyeni ürpertici Kabus korku evi “Serçeönü Mahallesi’nde” hizmetinizde. En az 3 kişiyle katılacağınız bu korku evine maksimum 10 kişiyle katılabilirsiniz. Yaş sınırı ise 14’tür. Katılmak için mutlaka rezervasyon almanız gerekiyor.

Telefon: 0553 210 5760

Telefon: 0553 637 2088

Kayseri Kabus Korku Evi Fiyatları

  • Kişi Başı 30 TL

Kayseri Merkez Korku Evi için tanıtım videosu şimdilik bulunmuyor. Onun yerine korku evi hakkında bilgi alabileceğiniz tanıtım videosu izleyebilirsiniz!

KONUM BİLGİSİ

Oyunun haritadaki konumunu aşağıdan bulabilirsiniz ve dilerseniz yol tarifi alabilirsiniz.

OYUN HAKKINDA

Kullanılan Hikaye: Kabus
Oyunun Türü: Korku & Macera

Korku evi arkadaşlarınızla eğlenceli vakit geçirebileceğiniz diğer aktiviteleri unutacağınız ve içeride yaşadıklarınızı asla unutamayacağınız bir eğlence türüdür. Korku evinin mantığı evden kaçış oyunu konseptiyle senaryolandırılmıştır. Girdiğiniz evde bir senaryoya dahil oluyor ve bu senaryo gereği evin şifresini çözüp kaçmaya çalışıyorsunuz. Kayseri’de yeni açılan korku evi Kabussizlere dini temasıyla bambaşka bir korku ambiansı sunuyor. Bu evde yaşadıklarınızı asla unutamayacaksınız. Kayseri korku evi Kabus çok merkezi bir konumda hizmetinizde. Üst kısımdaki haritadan bu korku evi için yol tarifi alabilirsiniz.

Bir eve giriyorsunuz. Ama bu ev sandığınız kadar sakin ve sessiz olmayacak. Cinnet geçiren adamın evine girdiğinizden habersizsiniz. Bu evde şeytani bir güç sizi esir altına almadan kaçmalısınız aksi takdirde çıkmanız hiç kolay olmayacak. Cinnet geçiren yaşlı adam eve ulaşmadan içerideki gizemi çözmeli ve şeytandan kurtulmalısınız. Ev içerisinde yer alan tüm objelere çok dikkat etmeniz gerekiyor. Her obje sizin için bir ipucu olabilir. Kayseri merkez korku evi Kabusiçin süreniz 60 dakika ve bu süre içerisinde evin gizemini çözmelisiniz.

Zamanını daha fazla eğlenceli mi geçirmek istiyorsunuz. Günlük maraton yaşamdan sıkıldınız mı ? Sürekli dersler sınavlar soru çözümleri evladım derslerine çalış diyenlerle mi dolu etrafınız o zaman doğru yerdesiniz! ​ Hadi ne duruyorsunuz hemen ekibinizi kurun ve rezervasyonunuzu yaptırın. O gelmeden gitmeniz gerekiyor! Kayseri korku evi Kabus için rezervasyon yapmak isterseniz eğer üst kısımda bulunan telefon numarasını arayarak yapabilir dilerseniz “Online Rezervasyon” düğmesini kullanarak saniyeler içinde rezervasyon talebinizi iletebilirsiniz. Eğlenceli bir maceraya adım atmak için en az 14 yaşında olmalısınız. Rezervasyonunuzu en geç 12 saat öncesinde iptal edebilirsiniz. Dikkat edin bu evde sadece siz yoksunuz!

ok işaretiKayseri’ye Dön

ok işaretiYa da Paylaş

Korku Evi Özeti
product image
Korku Evi Puanı
1star1star1star1star1star
Kullanıcı Oyu
3 based on 47 votes
Marka
Kaçış Merkezi
Korku Evi
Kayseri Kabus Korku Evi
Ücret
TRY 35
Ev Durumu
Available in Stock