Şeytan-i Racim Gaziosmanpaşa Korku Evi | Kaçış Merkezi

Şeytan-i Racim Gaziosmanpaşa Korku Evi

Şeytan-i Racim Gaziosmanpaşa Korku Evi

BU KAÇIŞ OYUNU ARTIK HİZMET VERMEMEKTEDİR!

Adres : Fevzi Çakmak Mahallesi 758/3 Sokak No : 5 Gaziosmanpaşa – Küçükköy / İstanbul

Oyun Hakkında: Gaziosmanpaşa’da hizmet veren korku evi Şeytan-i Racim muhteşem ambiansı ve elektronik sistemiyle sizlere farklı bir korku macerası sunuyor. 2 farklı konseptiyle hizmet veren bu mekanda Şeytan-i Racim ve Cinni isimli konseptler bulunmaktadır. Şifreler gizemli ortam ve korku dolu bir mekan. Minimum 4 maksimum 8 kişi ile bu korku evine katılabilirsiniz. Bu korku evi için yaş sınırı 18 dir.

Şeytan-i Racim Gaziosmanpaşa Korku Evi Fiyatları: 

  • Kişi Başı 50 TL

Telefon:

 

Şeytan-i Racim Gaziosmanpaşa Korku Evi videosu bulunmuyor.

Korku evi ve kaçış oyunları hakkında bilgi edineceğiniz bu videoyu mutlaka izleyin.

KONUM BİLGİSİ

Mekanın adresini bulmak için harita size yardımcı olacaktır.

OYUN HAKKINDA

Kullanılan Hikaye: Şeytan-i Racim
Oyunun Türü: Korku & Gerilim

Kullanılan Hikaye: Cinni
Oyunun Türü: Korku & Gerilim

Gaziosmanpaşa‘da muhteşem ambianslı elektronik düzenekli bir korku evine ne dersiniz? Daha önceki korku evi deneyimlerinizi unutturacak olan Şeytan-i Racim korku evi esrarengiz konseptiyle geliyor. Muhteşem bir korku evine katılacaksınız. Oyuna girişte sizi karşılayan elektronik tablodan korku seviyesini seçebiliyorsunuz ve oyuna başlayabiliyorsunuz. Dilerseniz kolay orta ve zor seçimi yapabilirsiniz.

gaziosmanpaşa korku evi

gaziosmanpaşa korku evi

Şeytan-i Racim Gaziosmanpaşa korku evi 2 konsepte sahip. İlk konseptin adı Şeytan-i Racim, Şeytan-i Racim kovulmuş şeytan anlamına gelmektedir. Bu şeytan kovulduğu için insanlara zulm etmeye başlayacaktır. Eğer bu korku evinden başarılı bir çıkış yapmak istiyorsanız onun zulmünden akıllı bir kaçış yapmanız gerekiyor. İçeride sizleri bekleyen bulmaca ve gerilim dolu bir 60 dakika var.

İkinci konseptin adı ise Cinni. Bu konsept ilk konsepte göre temas olmayan bir kurguya sahiptir. Ancak bu hikayede yoğun bir gerilim ve macera tufanına katılacaksınız. Bu temada oyuncular psikolojik olarak etkilenmektedir. Tüm odaların sisli olduğu bu konseptte gerilimi ve ürpertiyi nirvanada yaşayacaksınız.

Özgür bir senaryodan esinlenerek yapılan oyun heyecanınızı artıracak! Korku ve Gerilim temalı kaçış oyunu olan Şeytan-i Racim Gaziosmanpaşa Korku Evi merkezi bir konumdadır. Oyun ile ilgili daha detaylı bilgi almak için üst kısımdaki İletişim, Fiyat ve Sosyal Medya hesaplarına bakabilirsiniz. Oyuna gelmeden önce mutlaka rezervasyon yapmalısınız. Oyun için yaş sınırı 18’dir. Rezervasyon saatinizden en az 5-6 dakika öncesinde oyun alanında olup oyun hakkında brifing almanızı öneriyoruz. Ayrıca oyunun korku türünde olması nedeniyle klostrofobi, epilepsi ve benzeri sağlık problemleri olanlar oyun öncesinde durumu oyun ekibine bildirmeliler.

ok işaretiİstanbul’a Dön

ok işaretiYa da Paylaş