Semt-i Cinnet Bornova Korku Evi | Kaçış Merkezi

Semt-i Cinnet Bornova Korku Evi

Semt-i Cinnet Bornova Korku Evi

BU KORKU EVİ ARTIK HİZMET VERMEMEKTEDİR.

ALTERNATİF OYUNLAR İÇİN İZMİR SAYFAMIZI ZİYARET EDEBİLİRSİNİZ.

 

Adres: 537. Sk. No:13 Ergene Mahallesi, 537. Sk. No:13, 35040 Bornova/İzmir

Oyun Hakkında: İzmir Bornova’da 3 katlı bir korku evinde daha önce hiç yaşamadıklarınızı yaşamaya ne dersiniz? Biz buna korku evi Semt-i Cinnet diyoruz. Bir çok korku evini deneyimleyen bir ekibin oluşturduğu bu korku evi daha önce gördüğünüz korku evlerinin çok daha fazlasını içeriyor. Kurgu, zeka ve macerayı korkuyla birleştiren bu korku evine adım attığınızda neler olduğunun farkında bile olmayacaksınız. Rezervasyon yapabilmek için en az 3 kişilik bir ekip olmalısınız. Yaş sınır ı6’dır.

Semt-i Cinnet Bornova Korku Evi Fiyatları:

  • Kişi Başı 30 tL

Semt-i Cinnet Bornova Korku Evi için hazırlanmış tanıtım videosu bulunmuyor. Korku evleri hakkında bilgi edinmek ister misiniz?

Mekanı bulmakta Google Maps haritasını kullanabilirsiniz.

OYUN HAKKINDA

Kullanılan Hikaye: Semt-i Cinnet
Oyunun Türü: Korku & Gerilim

Korku evleri, ekiple oynanan gerçek zamanlı bir aktivitedir. Tıpkı daha önceden bilgisayarlar ve telefonlar için kurgulanmış olan oyunların gerçek hayata uyarlamış halidir. Bu aktivitede gerçekten bir ev içerisine giriyorsunuz ve çıkmak için belirli bir süreniz var. Bu ev korku filmlerinde görmüş olduğunuz ürpertici ambians ve konsepte sahip evler gibi dizayn ediliyor. Hatta eve girdiğiniz andan itibaren gerçekçilik duygusuna kapılarak ürperiyorsunuz. Unutmayın ki korku evi için bir ekip olmalı ve takım oyunu kurgulamalısınız. Bornova korku evi olan Semt-i Cinnet sizlere bambaşka bir konseptle korku macerası sunuyor. Bu korku evinin en önemli yanı daha önce bir çok korku evi deneyimleyen ve bu evlerin konseptini harmanlayan bir ekibin kurmuş olmasıdır.

Cinnet geçiren bir adamın evine misafir olmaya ne dersiniz? 60 dakika boyunca çılgınlarca eğleneceğiniz bir aktiviteye hazır mısınız? Bornova korku evi Semt-i Cinnet yaşadıklarınızın gerçek olup olmadığını sorgulatacak. Unutmayın bu evden henüz çıkan olmadı ve ilk ekip olmak için çok çabalamanız gerekecek. Ekibinizin doğru stratejiyle ilerlemesi ve soğukkanlı olması şart. Bu evin senaryosunu ve konseptini yaşayarak öğreneceksiniz. Öğrendiğinizde ise şok geçireceksiniz. 60 dakikanın sonunda ise uzun yıllar unutamayacağınız bir anıyla bu evden ayrılacaksınız. Semt-i Cinnet’in iddiali korku konsepti sizleri bekliyor.

Bornova Korku Evi olarak hizmet veren Semt-i Cinnet korku evi için rezervasyon yapmak isterseniz eğer üst kısımdaki iletişim numarasından ekibi arayabilir ya da web sitemizde bulunan “online rezervasyon formu”nu doldurabilirsiniz. Oyun için yaş sınırı 16’dır. Rezervasyon saatinizden 5 dakika öncesinde oyun alanında olmanızı önermekteyiz. Kalp hastalığı, panik-atak, epilepsi, klostrofobisi olanlar için oyun uygun değildir. Oyun içerisinde yaşananlar oyun anında kalmalı ve arkadaşlarınıza bu oyunla ilgili bilgileri anlatmamalısınız. Bu korku evi için mutlaka rezervasyon almanız gerekiyor. Rezervasyon almadan katılmanız mümkün değildir.

ok işaretiİzmir’e Dön

ok işaretiYa da Paylaş

Korku Evi Özeti
product image
Korku Evi Puanı
1star1star1star1star1star
Kullanıcı Oyu
4.5 based on 2 votes
Marka
Korku Evi
Korku Evi
Semt-i Cinnet Bornova
Ücret
TRY 30
Ev Durumu
Available in Stock