Şehr-i Cin Korku Evi Mersin | Kaçış Merkezi

Şehr-i Cin Korku Evi Mersin

Şehr-i Cin Korku Evi Mersin

korku-evi-telefon

Adres:  Çiftlikköy Mah. 32125 Sokak No: 14 Yenişehir Mersin

Oyun Hakkında: Mersin’in yeni ve en kaliteli korku evi, 6 odalı muhteşem bir macera. Sıradan aktivitelerden sıkılanlar için yepyeni bir eğlence. Şehr-i Cin Korku Evi’ne katılmak için şimdi rezervasyon yaptırın. Oyunla ilgili ayrıntılı bilgi edinmek için web sayfalarını ziyaret edebilir ya da oyun sahiplerine aşağıdaki iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz

Telefon: 0546 254 07 29

Instagram: https://www.instagram.com/sehri.cin.korkuevi/

Websitesi: http://www.sehricinkorkuevi.com/

OYUN HAKKINDA

Kullanılan Hikaye: Şehr-i Cin
Oyunun Türü: Korku & Gerilim

Sektördeki başarı basamaklarını çok hızlı bir şekilde tırmanmış olan firmamız bunun bir tesadüf olmadığını ortaya koymuş olduğu hizmetlerle göstermiştir. Müşterilerin memnuniyet oranlarına göz atıldığında firmamızın bugünkü bulunmuş olduğu konumun büyük bir başarı hikayesi olduğu yadsınamaz bir gerçektir.Bunun sağlanabilmesi için kuruluş günümüzden bu ana kadar herkesin büyük bir özverisi bulunmaktadır.

Başarının kaliteli ekip çalışmasından geçtiğini bildiğimiz için çeşitli eğitimler ve seminerler ile beraber çıtayı her zaman yükseltmekteyiz. Böylece donanımlı ve nitelikli olan ekibimizle birlikte hizmet portföyümüzü de güncellemekteyiz.

Yeniliklere açık bir şekilde performans gösteren kadromuz sayesinde en yeni teknolojiler bile oldukça kısa bir süre içerisinde hayat buluyor. Tüm bu kaliteli uygulamaları gerçekleştirirken firmamızın daha geniş bir kitleye ulaşabilmesi için çaba gösteriyoruz.

Kurumumuzun her kademesinde yenilikçi anlayışı hakim olmakla beraber geleneksel değerlerimizi ötelemeden yolumuza devam ediyoruz. Böylece ülke hakikatlerinden hareket etmekte olan firmamız bir referans nokta oluşturarak emin adımlarla geleceğe doğru ilerliyor.Başka firmaların örnek alabileceği pek çok uygulama bizim için standart opsiyonlar haline dönüşmüş durumda.Bu sebeple bugünkü sorumluluğumuzun bilincinde olarak sürekli daha iyiyi daha güzeli ve daha kaliteliyi arıyoruz.

ok işareti
Mersin’e Dön