Sanatorium Avcılar Korku Evi | Kaçış Merkezi

Sanatorium Avcılar Korku Evi

Sanatorium Avcılar Korku Evi

Sanatorium Avcılar Korku Evi

BU KORKU EVİ ARTIK HİZMET VERMEMEKTEDİR!

Adres: Merkez Mahallesi Merkez Cami Sokak No:19/1 Değirmen Pizza Üstü AVCILAR/İSTANBUL

Oyun Hakkında: Hidden Hills Sanatoryumu, tüberküloz hastanesi olarak 1910 yılında hizmet vermeye başlamıştı. Ardından bu hastane akıl hastanesine çevriliyor. Günümüzde halen daha odaları ölüm kokan sanatoryumdan gizemi çözüp başarıyla çıkmak için 2-6 kişilik ekiplere ihtiyacınız var. 60 dakika sürecek olan bu macerada korkuyu iliklerinizde hissedecek ve ürpereceksiniz. Yaş sınırı 16’dır.

Telefon:

Sanatorium Avcılar Korku Evi Fiyatları:

  • KİŞİ BAŞI 50 TL

 

 

Sanatorium Avcılar Korku Evi için hazırlanmış tanıtım videosunu izlemelisiniz!

KONUM BİLGİSİ

Oyunun adresini bulmak için haritadan faydalanabilirsiniz.

OYUN HAKKINDA

Kullanılan Hikaye: Sanatorium
Oyunun Türü: Korku & Gerilim

Avcılar’da hizmete giren Sanatorium Avcılar Korku Evi heyecanlı ve eğlenceli senaryosu ile karşınızda. Oldukça etkileyici bir senaryo ile misafirlerini ağırlayan Sanatorium’a katıldığınızda korkuyu iliklerinize kadar hissederek inanılmaz bir deneyim yaşayacaksınız. 2-6 kişilik ekiplerinizle bu oyuna katılabilir korku ve gerilimin tadına varabilirsiniz. Korku evlerinde amacınız 1 saat içerisinde kapalı kaldığınız evden gizemi çözerek çıkmak. Bu evde kendinizi adeta bir korku filminde gibi hissetme şansına sahip olacaksınız. Yapmanız gereken ise oyun katılmadan önce rezervasyon yaptırmak.

Avcılar’da bulunan korku evi Sanatorium çok özel bir senaryoya sahip. Hidden Hills Sanatoryumu, tüberküloz hastanesi olarak 1910 yılında hizmet vermeye başlamıştı. Tüberküloz o sırada tedavisi olmayan ciddi bir hastalık olduğu için hastalar halktan ayrı tutuluyorlardı. Tüberkülozun tedavi edilmesi için gereken streptomisin ilacı geliştirilene kadar 64.000 kişi bu hastanede hayatını kaybetti. 1961’de kapatılan Sanatoryum bir sene sonra Dr.Brian J. D’Auriol ve hemşiresi Clara Stenson tarafından akıl hastanesi olarak tekrar açıldı. Ancak klinikte ki hastaların hepsinde gizemli ve tuhaf ruhsal bozukluklar söz konusuydu. Dr.Brian zamanla lobotomi, elektroşok, buz banyosu, öjenik amaçlı zorunlu sterilizasyon gibi kabul edilemeyecek tedavi yöntemlerine merak sararak hastalar üzerinde uygulamaya başladı. Bu sırada Sanatoryumda dünyaya gelen ve kimsenin varlığında haberdar olmadığı Emilly Lasher isimli bebek Dr.Brian için yıllar içerisinde iyi bir denek olacaktı. Ancak ne Dr.Brian ne de hemşire Clara Emilly’nin sonlarını hazırlayacağını tahmin edememişti. Emilly Lasher 1972 yılı sonbaharında yağmurlu bir gecede Dr.Brian, Hemşire Clara ve sanatoryumda yatan tüm hastaları öldürdükten sonra doğumunun gerçekleştiği 502 numaralı odada kendisini asarak intihar etti… Günümüzde halen daha odaları ölüm kokan sanatoryumda Emilly Lasher’ın hayaletinin görüldüğü ve hasta odalarından yardım çığlıkları duyulduğu iddaa edilmektedir. Bu güne kadar Sanatoryum’a herhangi bir sebeple giren kişiler ya delilerek çıktılar ya da hiç çıkamadılar…

Sanatorium Avcılar Korku Evi için rezervasyon yapmak isterseniz üst kısımda sizler için eklediğimiz telefon numarasına tıklayarak arayabilirsiniz. Rezervasyon işlemlerinizi telefonla yapabileceğiniz gibi web sitesinden de yapabilirsiniz. Oyun ile ilgili detaylı fotoğraflar incelemek isterseniz sosyal medya hesaplarına bakabilirsiniz.

ok işaretiİstanbul’a Dön

ok işaretiYa da Paylaş