Samara Karşıyaka Korku Evi | Kaçış Merkezi

Samara Karşıyaka Korku Evi

Samara Karşıyaka Korku Evi

Samara Karşıyaka Korku Evi

korku-evi-telefon

Adres: Tuna Mahallesi, Tuna Mahallesi, 1696 Sokak, No 2 Kat 2 Karşıyaka Çarşı, İzmir, 35040 Karşıyaka/İzmir

Oyun Hakkında: Karşıyaka’da Küp Korku Evi’nin yepyeni korku evi Samara sizleri ürpertmeye korkutmaya hatta çığlık atmaya çağırıyor! Şimdiye kadar ki tüm korku evi deneyimlerinizi unutun sloganıyla açılan yepyeni korku evi İzmir Karşıyaka’da. 270 metre kare alanda 2 katlı muhteşem bir ambians sizi bekliyor. Sadece 60 dakikanız var. 0’dan 5’e kadar korku seviyesi!

Telefon0539 865 7303

Samara Karşıyaka Korku Evi Fiyatları:

Oyun detaylarına geçmeden önce firmaya ait diğer korku evinin tanıtım videosunu izlemelisiniz. Karşıyaka korku evi Samara için video hazırlandığında yayınlanacaktır.

Mekanı bulmakta Google Maps haritasını kullanabilirsiniz.

OYUN HAKKINDA

Kullanılan Hikaye: Samara
Oyunun Türü: Korku & Gerilim

Korku konseptli evden kaçış oyunları tüm dünyada yayılmaya devam ettiği gibi ülkemizde de giderek popüler bir eğlence türü olmaya başladı. İzmir’de bulunan Samara Karşıyaka korku evi oldukça heyecanlı dakikalar yaratarak sizlere korku dolu bir eğlence sunuyor. Evden kaçış oyunu oynayarak hem özgüveninizi artırabilirsiniz hem de ekip arkadaşlarınız arasındaki bağı kuvvetlendirebilirsiniz. Bu koccaman evde sizi ürpertici anlar bekliyor. 270 metre kare alan 2 katlı 12 odalı korkunç ambians yaşayabileceğiniz bu evde her şey olabilir. Size tek gereken şey CESARET!

Karşıyaka korku evi

Karşıyaka korku evi

Samara Hotel’de 1944 yılında korkutucu büyüklükte bir yangın çıkar. Oteldeki herkes kötü bir şekilde can verirken hiç kimse bu otelden kurtulamaz. İtfaiye ekipleri yangını söndürmek için otele girdiklerinde anlam veremedikleri bir durumla karşılaşırlar. Otelde bulunan ilginç objeler ve şeytani büyü malzemeleri onları daha da ürpertecektir. İlginç olan bir diğer durum ise Samara isimli kızın cesedinin otelin hiçbir yerinde bulunamaması. Aradan yıllar geçer ve otel tadilata girilip tekrardan hizmete açılır. Fakat açılıştan sonra oteldeki herkes kaybolur ve kimseden haber alınamaz. O gün bugündür Karşıyaka korku evi Samara’nın bulunduğu yerdeki otele kimse yaklaşmak istemez. Siz ekibinizle cesaretinizi toplayıp herkesin merak ettiği bu otelin sırrını çözmeye var mısınız? Biraz korkacaksınız, biraz hafif kalabilir!

Karşıyaka korku evi olan Samara Evden kaçış oyunu için rezervasyon yaptırmak isterseniz eğer yukarıda vermiş olduğumuz telefon numarasını arayarak ekibe ulaşmanız gerekiyor. Üst kısımda bulunan “Online Rezervasyon” butonunu kullanarak en az 2 kişilik ekipleriniz için rezervasyon imkanını değerlendirebilirsiniz. Üstelik bu korku evinde Fast Pack & Escape Pack gibi önemli 2 özellik de bulunuyor. Ne kadar erken çıkarsanız o kadar az ücret ödersiniz! İzmir’ de yer alan bu korku evi sizi bekliyor!

Samara Horror House’da en çok korktuğunuz anlar Gopro Hero4 Black Adventure ile
4K Kalitesinde video çekilmektedir.

ok işaretiİzmir’e Dön

ok işaretiYa da Paylaş