Salgın Adana Evden Kaçış Oyunu | Kaçış Merkezi

Salgın Adana Evden Kaçış Oyunu

Salgın Adana Evden Kaçış Oyunu

Salgın Adana Evden Kaçış Oyunu

BU KAÇIŞ OYUNU ARTIK HİZMET VERMEMEKTEDİR!

 

 

 

 

Adres: Mahfesığmaz mah. Turgut Özal blv. No:111 Parlakgümüş Apt. Kat:1 Daire:2 Adana

Adres Tarifi: Ortaköy Çorbacısı’nın Üstü

Oyun Hakkında: Bu şehrin kaderi sizin ekibinizin elinde. Yapmanız gereken ölümcül bir salgına maruz kalmış bu şehri kurtarmak. Bu şehri kurtararak aynı zamanda insanlığı da korumuş olacaksınız. 60 dakika içerisinde bunu başaramazsanız tüm dünyaya yayılacak olan salgın sizleri de esir alacak. 2-6 kişilik ekipleriniz ile katılabilirsiniz. Oyun için yaş sınırı 12’dir.

Telefon:

Salgın Adana Evden Kaçış Oyunu fiyatları:

  • 2 Kişi 80 TL
  • 3 Kişi 90 TL
  • 4 Kişi 120 TL
  • 5 Kişi 150 TL
  • 6 Kişi 180 TL

 

 

Salgın Adana Evden Kaçış Oyunu videosu bulunmuyor.

Oyun detaylarına geçmeden önce yurtdışında hazırlanmış bir evden kaçış oyunu video tanıtımını izlemek ister misiniz?

Salgın Adana Evden Kaçış Oyunu adresini harita ile daha kolay bulabilirsiniz.

OYUN HAKKINDA

Kullanılan Hikaye: Ölümcül Salgın
Oyunun Türü: Macera & Gerilim

Salgın Adana’da oldukça gerçekçi bir senaryo ve farklı bir konsept ile Adana Evden Kaçış Oyunu meraklılarını ağırlıyor. Kullanılan senaryoda şehrin kaderi sizin elinizde olacak ve salgından tüm şehri kurtarmaya çalışacaksınız. Bu oyuna 2-6 kişilik ekiplerinizle katılıp eğlenceli bir 60 dakika geçirebilirsiniz. Adana’da farklı bir aktivite arıyorsanız ve artık gerçek bir heyecan yaşamak istiyorsanız Salgın Adana oyununa mutlaka katılmalısınız. Oyunda bir eve kapatılacak ve tüm şehri etkisi altına alan bu sorunu ortadan kaldırmak için ekibinizle çalışacaksınız. Oyun içerisinde bulunan şifreler ve bulmacaları ipuçları ile çözebileceksiniz.

Adana Evden Kaçış Oyunu

Adana Evden Kaçış Oyunu

Salgın Adana Evden Kaçış Oyunu, gerçek zamanlı bir evden kaçış oyunudur. 1 saat içinde , karantina altına alınmış bir evde, ipuçlarını takip edip, şifreleri çözerek, şehri salgından kurtarmaya çalışıyorsunuz. Gözlem, konsantrasyon ve takım oyunu gerektiren bir oyun. Bu oyuna katılmak için isterseniz arkadaşlarınızla isterseniz de ailenizle ve sevdiklerinizle bir ekip oluşturup katılabilirsiniz. Bireyselliğin dışında ekiplerinizle bir takım oyununu başarmanız gerekiyor. Tabi içeride sizi çok farklı sürprizler bekliyor…

Adana Evden Kaçış Oyunu ve Adana Korku Evi için rezervasyon yapmak isterseniz tüm detayları yukarıda paylaştığımız iletişim kanallarını kullanarak öğrenebilirsiniz. Tüm Türkiye’nin severek oynadığı evden kaçış oyunu macerasına Adana’da Salgın Adana Kaçış Oyunu ile katılabilirsiniz. Yapmanız gereken sizlere vermiş olduğumuz iletişim bilgilerinden oyuna ulaşmak ve oyuna gelmeden rezervasyonunuzu yapmış olmak. Oyuna gelmeden önce oyun ile ilgili kurallara dikkat etmenizi ve mutlaka oyuna rezervasyon saatinden 5-10 dakika öncesinde gelmenizi öneririz.Oyun alanına yiyecek/içecek getirmemenizi ve oyun esnasında sigara içilmesi yasaktır.

ok işaretiAdana’ya Dön

ok işaretiYa da Paylaş