Sakarya Korku Evi Rezervasyon Asistanı | Kaçış Merkezi
HEMEN ARAHIZLI LİSTE

Sakarya Korku Evi Rezervasyon Asistanı

Sakarya Korku Evi Rezervasyon Asistanı

SAKARYA’DA BULUNAN KORKU EVLERİ:

ÖNERİLEN
Sakarya Korku Evi

ÇARK CADDESİ

KORKUsakarya korku eviSakarya Korku Evi’nde hiç bulundunuz mu ya da adını duydunuz mu? Burası korku temasını baz alan bir oyun evidir, fakat içine girdiğinizde, aslıda korku değil, heyecanlı ve eğlenceli bir dünya ile karşı karşıya geleceksiniz. Bizimle irtibata geçerek, Sakarya Korku Evi ile ilgili bütün bilgilere ulaşabilirsiniz. Tek yapmanız gereken 0506 126 0009 bu numaradan bizi aramak. Bizimle bu numaradan irtibata geçerek, oyunları ilgili istediğiniz bütün bilgileri alabilirsiniz. Burayı, küçük bir alternatif tatil yeri olarak düşünebilirsiniz. Bir hafta sonu kaçamağı yapmak için bile görebilirsiniz. Çünkü Sakarya Korku Evi, hayatınızın en güzel ve en unutulmaz deneyimini yaşatmaktadır. Evin adından da anlayacağınız üzere, “evden kaçış” oyununda, evde bulunan gizemler ve şifrelerin hepsi evin içine girdiğinizde, evden çıkabilmeniz için ayarlanmıştır ve bu oyun, bir zeka ve ekip oyunudur.

Bu evde hem zekânızı kullanacaksınız hem de adrenalin yaşayacaksınız. Evin her yerinde eşyalar bulunmaktadır ve sizin unutmamanız gereken, evdeki bütün eşyaların, evinizden çıkışınızı gösterecek birer ipuçları olabileceğidir. Evin içine girdiğinizde çözmeniz gereken farklı şifreler olacak, açmanız gereken kilitler olacak ve bu şifreleri çözdükçe ve kilitleri açtıkça, çıkışa yaklaşmış olacaksınız.

Sakarya Korku Evi İle Sınırsız Eğlence

Oyunun galibi siz olabilirsiniz. Bir saat süren oyun içerisinde kendinizi bir film yıldızı gibi hissedecek ve ekip çalışmasının önemini kavrayacaksınız. Bu oyuna girmek için rezervasyon yaptırmanız gerekiyor ve oyuna en az 2 en fazla 5 kişi ile katılabiliyorsunuz. Oyuna katılmanın bir sınırı yoktur ve mutlaka ki birçok kişi, birden fazla bu oyunu oynamak isteyecektir.

Bu oyun evindeki amaç takım ruhunu geliştirmek ve arkadaşlarınızla keyifli vakit geçirmenizi sağlamaktır. Çünkü bir takım ile girip çıkışı bulacaksınız. Sakarya Korku Evi ile, bir nevi gizemli bir dünyaya girmiş olacaksınız ve kendinizi bir korku filmindeymiş gibi hissedeceksiniz. Oyunun çıkışında ise, bu anı ölümsüzleştirmek ve güzel bir anı olarak hatırlamak için bir fotoğraf çektirebilirsiniz. Siz de bu deneyimi yaşamak isterseniz, bizi arayın, rezervasyonunuzu yaptırın ve uygun fiyatlarla tanışın. Asla pişman olmayacaksınız.