sakarya korku evi taslak | Kaçış Merkezi

sakarya korku evi taslak

sakarya korku evi taslak

rezervasyon talep sistemi

Evden Kaçış Oyunu Telefon Evden Kaçış Oyunu Adres Evden Kaçış Oyunu FiyatEvden Kaçış Oyunu Web Evden Kaçış Oyunu Tanıtım Evden Kaçış Oyunu Video

Korku Evi Sakarya için özel hazırlanmış olan evden kaçış oyunu videosu izlemek ve oyun hakkında bilgi almak için videoya göz atabilirsiniz.

Rezervasyon ve indirim talebi

TELEFON NUMARASI

Telefon:

FİYAT BİLGİSİ

Korku Evi Sakarya oyun fiyatları:

  • 2 Kişi 75 TL
  • 3 kişi 95 TL
  • 4 kişi 110 TL
  • 5 kişi 135 TL
  • 6 kişi 160 TL
  • Ek seanslar tek fiyat 200 TL
  • Öğrenciye %10 indirim
  • Çarşamba Günü Bütün Seanslar %10 indirim
  • Hafta içi her gün ilk seans %10 indirim

WEB SAYFALARI

Web:

Oyunun sosyal medya hesapları :

 

KONUM BİLGİSİ

Adres: Şal Sokak Cumhuriyet Mahallesi Adapazarı / Sakarya
Sakarya’daki evden kaçış oyunu Korku Evi’nin haritadaki yeri

OYUN HAKKINDA

Kullanılan Hikaye: Sevgililer Günü Katliamı
Oyunun Türü: Korku & Gerilim

Yepyeni bir korku oyununa var mısınız? Evden çıkmak için cesur olmanız ve acele etmeniz gerekiyor. Korku Evi Sakarya evden kaçış oyunu Sakarya Adapazarı’nda hizmet veriyor. Korku türündeki evden kaçış oyunu olan Sakarya Korku Evi 60 dakikalık ilginç bir senaryoyla sizleri farklı bir dünyaya alıyor. Arkadaşlarınız, sevdikleriniz ve ailenizle çok eğlenceli bir etkinlik amaçlıyorsanız Sevgililer Günü Katliamı konseptli bu oyunu mutlaka denemelisiniz.

1 Aralık’ta hizmete giren Korku Evi Sakarya sizlere bambaşka bir heyecan fırtınası sunuyor. Dolu dolu 60 dakika geçireceğiniz bu oyunda hem korkacaksınız hem de gerilim dolu bir eğlence yaşayacaksınız. 2-6 kişilik ekiplerinize bu oyuna katılarak heyecan fırtınasına ortak olabilirsiniz. Oyun Sevgililer Günü Katliamı filmini konsept almaktadır. Harry Warden yarım bıraktığını işini sonlandırmak için evde sizi aramaktadır. Siz ve arkadaşlarınız ipuçlarını takip ederek evden çıkmalısınız. Unutmayın “Bu Evde Her Şeyin Bir Nedeni Var…”. İpuçları, bulmacalar ve şifreler karşınızda 60 dakikalık süreyi dikkatli bir şekilde kullanıp bu oyunu tamamlayabilirsiniz.

Sakarya Korku Evi oyunu için rezervasyon yapmak isterseniz rezervasyon yap butonuna tıklayabilir ya da çağrı hattımızı arayabilirsiniz. Günün bir çok saati ulaşabildiğiniz, çağrı hattımız üzerinden detaylı bilgi alabilir oyuna katılmak için rezervasyonunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Oyunun korku olması nedeniyle Epilepsi, Klostrofobi gibi hastalıkları olan kişiler ya da Korku sonucu anormal tepki alabilecek kişilerin bu oyuna katılmak için oyun ekibine durumunu bildirmeleri gerekiyor.

ok işaretiSakarya’ya Dön

ok işaretiYa da Paylaş