Rus Uyku Deneyi Korku Evi Nilüfer | Kaçış Merkezi
HEMEN ARAHIZLI LİSTE

Rus Uyku Deneyi Korku Evi Nilüfer

Rus Uyku Deneyi Korku Evi Nilüfer

Bu korku evi artık hizmet vermemektedir. Açık korku evleri için Bursa sayfamızı ziyaret edebilir veya 0506 126 0009‘dan bizi arayarak destek alabilirsiniz.

Adres: Fethiye Mh. Funda Sk. Barla İş Merkezi No:19 D:6 Nilüfer / Bursa

Oyun Hakkında: Rus Uyku Deneyi Korku Evi Bursa’nın Nilüfer ilçesinde hizmetinizde. 1940!lı yıllarda rus araştırmacıların 5 kişiye yaptığı bazı deneyler sonucunda oluşan olaylardan alınan oyunun senaryosu ile çok etkileyici bir oyun. Oyuna 2-8 kişilik gruplar halinde katılabilirsiniz. Oyunda yaş sınırı +18 dir. 15 ila 18 yaşından küçükler ebeveynleri ile oyuna katılabilirler.

Rus Uyku Deneyi Nilüfer Korku Evi Fiyatları :

  • 1 Kişi 50 TL
  • 2 Kişi 100 TL
  • 3 Kişi 135 TL
  • 4 Kişi 175 TL
  • 5 Kişi 200 TL
  • 6 Kişi 240 TL
  • 7 Kişi 275 TL
  • 8 Kişi 300 TL

Telefon: 0 506 126 00 09

Rus Uyku Deneyi Korku Evi videosu bulunmuyor.

Oyun detaylarına geçmeden önce Korku Evi nedir diye merak edenler için hazırlanmış bir evden kaçış oyunu tanıtımı izlemek ister misiniz?

KONUM BİLGİSİ

Mekanı harita ile daha kolay bulabilirsiniz.

OYUN HAKKINDA

Senaryosu: 1940’lı yıllarda rus araştırmacıların 5 kişiye yaptığı inanılmaz deneyler ve deneyler sonucunda görülen olayları konu alıyor.

Oyunun Türü: Gerilim & Korku

Rus Uyku Deneyi Korku Evi 1940’ların sonlarında Rus araştırmacılar, 5 kişiyi 15 gün boyunca tetikleyici gazlarla uyanık tuttular. Bu korkunç deneyin ayrıntılarını okudukça yaşananlara inanmakta güçlük çekeceksiniz. Peki, Rus uyku deneyi gerçek mi, yoksa bir şehir efsanesi mi?

Denekler, 2. Dünya Savaşında düşman olarak kabul edilmiş siyasi tutsaklardı. Oksijen seviyesinin dikkatlice kontrol edildiği odalarda kalıyorlardı. Kamera sistemleri kapatılmıştı, Yani onları izleyebilmek için sadece mikrofonlar ve 5 inçlik kamara penceresine benzeyen gözlem camları vardı. Oda kitaplarla, yataksız karyolalarla, su ile, ayrıca 5 kişiye 1 ay yetecek kadar yiyecekle doluydu.

Deneyin başlamasından tam 5 gün sonra deneklerden değişik sesler duyulmaya ve anormal hareketler gözlemlenmeye başlandı. Müdahale için içeriye giren askeri ekip gördüklerine inanamadı !

Evden Kaçış Oyunu size verilen süre içerisinde evdeki şifleri çözüp kapalı kapıları açarak evden kaçmanızı sağlayan bir eğlence türüdür. Bursa Korku evinde yaşadığınız bu duygu fırtınasını hiç bir zaman unutmayacaksınız. Her hücrenizde bu yaşadığınız korkuyu hissedeceksiniz.

Oyun için rezervasyon yapmak isterseniz üst kısımda bulunan telefon, web ve sosyal medya hesaplarını kullanabilirsiniz. Rus Uyku Deneyi Korku Evi ile yaşamadığınız deneyimleri yaşamaya var mısınız?

Rus Uyku Deneyi Korku Evi oyununa katılmak için rezervasyon yaptırmanız gerekiyor. Rezervasyon için telefonla bilgi alabilirsiniz. Evden kaçış oyunu Bursa’da sizi yeni ve farklı bir maceraya davet ediyor.

ok işaretiMuğla’ya Dön

ok işaretiYa da Paylaş


DMCA.com Protection Status