Room In Mind Edirne Evden Kaçış Oyunu | Kaçış Merkezi

Room In Mind Edirne Evden Kaçış Oyunu

Room In Mind Edirne Evden Kaçış Oyunu

Room In Mind Edirne Evden Kaçış Oyunu

Adres: 1.Murat Mah. Zübeyde Hanım Cad. Büyükkara Apt. Kat:3 D:3 Ayşekadın, Edirne

Oyun Hakkında: Panzehir ve Hanımzadeyi Kim Öldürdü? isimli 2 oyunuyla harikalar yaratan Room In Mind sizleri unutulmayacak bir 60 dakikalık deneyime çağırıyor. Edirne Ayşekadın’da hizmet veren oyuna 2-5 kişilik ekiplerinizle katılabilirsiniz. Panzehir oyununda dünyayı kurtaracak bir panzehir üreteceksiniz. Hanımzade oyununda ise katilin kim olduğunu çözmeye çalışacaksınız.

TELEFON NUMARASI

Telefon:

Room In Mind Edirne Evden Kaçış Oyunu Fiyatları:

  • 2 Kişi 90 TL
  • 3 Kişi 100 TL
  • 4 Kişi 120 TL
  • 5-6 Kişi 150 TL

 Room In Mind Edirne evden kaçış oyunu tanıtım videosu

KONUM BİLGİSİ

Edirne’deki evden kaçış oyununun haritada konumu:

OYUN HAKKINDA

Kullanılan Hikaye 1: Panzehir
Oyunun Türü: Gerilim & Macera

Kullanılan Hikaye 2: Hanımzade’yi Kim Öldürdü
Oyunun Türü: Aksiyon & Macera

Room in Mind gerçek zamanlı evden kaçış oyunu İstanbul Bakırköy, Edirne ve Marmaris‘te faaliyet gösteren bir mekan. Şuan iki farklı senaryo ile misafirlerine hizmet veriyor. Kullanılan senaryolar “Panzehir” ve “Hanzade’yi Kim Öldürdü” dışında yakın zamanda “Karındeşen Jack” isimli oyunda hizmete girecek.

Mekan kalitesi ile kendini ispatlamış ve oynayan bir çok kişi tarafından beğenilen oyunlara sahip. Panzehir isimli senaryoda solunum yoluyla bulaşan bir hastalığın yok edilmesi için gerekli panehiri bulmaya çalışacaksınız. Bunu yapmak için hastalık üzerine çalışma yapan Doktor Morgan Henderson’un muayenehanesine giderek ekibinizle birlikte gizemi çözmeniz isteniyor. İkinci oyun Hanzade’yi Kim Öldürdü; bu oyunda miras nedeniyle gerçekleştirilen bir cinayeti çözmeniz isteniyor. Oldukça karmaşık ilişkilerin yaşandığı hikayede sırlarla dolu bir evden gizemi çözmeniz sandığınız kadar kolay olmayabilir.

Sizlerde farklı bir etkinlikte bulunmak ve kendinizi bir film kahramanı gibi hissetmek isterseniz en az 2 en fazla 5 kişiden oluşan ekibinizi kurup yukarıda yer alan iletişim bilgilerinden yararlanarak yerinizi ayırtabilirsiniz.

Edirne‘de ilk evden kaçış oyunu olan Room in Mind sıradan etkinliklerden sıkılanların yapabileceği farklı bir aktivite. Arkadaşlarınız, aileniz ya da iş arkadaşlarınız ile birlikte katılabileceğiniz bu oyunu çok beğeneceğinizi umuyoruz.

ok işaretiEdirne’ye Dön

ok işaretiYa da Paylaş