Isparta Korku Evi Riddle House | Kaçış Merkezi
HEMEN ARAHIZLI LİSTE

Riddle House Isparta Korku Evi

Riddle House Isparta Korku Evi

korku-evi-telefon

Adres: Kutlubey Mahallesi 1004 Sokak No:12 Kat:2  Merkez / Isparta
Adres Tarifi: Kafeler Caddesi Gramofon Box Kafe Karşısı(Ekmek Arası üstü) 2. Kat. Isparta

Oyun Hakkında: Korkunun Ecele Faydası Yok… Riddle House Isparta şubesinde korku dolu anları yaşayacağınız dakikalar sizi bekliyor. Öyle ki bu evden çıkarken yaşadıklarınız şaka gibi gelecek ama her şey gerçek! Korkuyu iliklerinize kadar hissedeceğiniz Isparta korku evi ürpertici anlarıyla en az 2 kişilik ekiplerinizi bekliyor. Oyunda süre ve kişi sınırı yok! Doya doya korkuyu yaşayacaksınız. Yaş sınırı 13’tür. Bu oyunda temas yoktur!

Riddle House Isparta Korku Evi Fiyatları :

  • 2 Kişi 80 TL
  • 3 Kişi 90 TL
  • 4 + Kişi / Kişi Başı 25 TL
online
Bu bir ön rezervasyondur. Sizi teyit için arayacağız

rezervasyon korku evi

Riddle House Isparta Korku Evi’ne ait video henüz bulunmuyor. Sizin için seçtiğimiz alternatif bir korku evi videosu izlemek ister misiniz?

KONUM BİLGİSİ

Riddle House Isparta Korku Evi yerini harita ile daha kolay bulabilirsiniz.

Senaryosu: Sofia

Oyunun Türü: Korku & Gerilim

Korku evi mekanlarında neler yaşanıyor merak ediyorsanız açıklayalım. Bu evlere giriyorsunuz ve belirli bir süre içerisinde sizden istenen görevleri yapmaya çalışıyorsunuz. Sizden istenen görevleri yaptığınız sırada mekanın ambiansı ve yaşanan olaylar sizleri ürpertecek. Öyle anlar gelecek ki çığlık atmaktan nefesiniz kesilecek. Korkudan kaçışacağınız bu evde ekip çalışmasını başarılı bir şekilde yapmalısınız. Isparta korku evi Riddle House benzersiz hikayesiyle farklı bir korku deneyimini ayağınıza getiriyor. Bu korku evine katılmak için en az 13 yaşında olmalı ve ekip olmalısınız.

Isparta Korku Evi

Isparta Korku Evi

9 yaşında Sofia adında bir kız var. Ailesi yetimhaneden evlatlık ediniyor. Fakat bekledikleri gibi bir kız çıkmıyor. Ailesini, etrafında çocukları katlediyor. Sizler bu evde Sofia’nın bunları nasıl yaptığını ve gerçekte kim olduğunu çözmüş yada çözememiş olacaksınız. Oyunda süre ve kişi sayısı sınırı yoktur. Tek gereken şey bir ekip olmanız ve başarılı bir ekip çalışmasını yürütmenizdir. Burada gerçekçi bir korku evi deneyimine şahit olacaksınız. Isparta korku eviRiddle House benzersiz hikayesi sizin uzun süre aklınızdan çıkmayacak. Riddle House Türkiye’nin belirli yerlerinde farklı farklı oyunlarıyla sizlere eğlenebileceğiniz, güzel anlar yaşayacağınız ve hatıralar biriktirebileceğiniz bir olanak sağlar.

Bu korku evi için rezervasyon yapmanız gerekmektedir. Oyuna katılmadan önce dilerseniz bir kaç gün öncesinden ya da bir kaç saat öncesinden arayıp rezervasyon yapmanız gerekiyor. Eğer dilerseniz “Online Rezervasyon” butonunu kullanarak talebinizi bize iletebilirsiniz. İlettiğiniz talebe en geç 5 dakika içerisinde geri dönecek ve sizi bilgilendireceğiz. Isparta korku evi macerasına katılmak istiyorsanız epilepsi, kalp ve benzeri rahatsızlığınızın olmaması gerekiyor.

ok işaretiIsparta’ya Dön

ok işaretiYa da Paylaş