Reaxiyon Korku Evi Antalya | Kaçış Merkezi
HEMEN ARAHIZLI LİSTE

Reaxiyon Korku Evi Antalya

Reaxiyon Korku Evi Antalya

Reaxiyon Korku Evi Antalya

korku-evi-telefon

Adres: Doğu garajı, Sinan mah. 1262 sk. Aksakal apt. No.13/A Muratpaşa/ANTALYA

Adres Tarifi: Doğu garajında bulunan “Akdeniz Dondurma” ve “Ziraat Bankası”nın arka sokağındayız.

Oyun Hakkında: Antalya’da yeni açılmış olan 3 katlı Reaxiyon Korku Evi ilginç dekorasyonu ve birbirinden güzel mekanizmalarıyla siz korku evi oyunu sevenlere hizmet vermeye başlamıştır. Korku Evi tema olarak testere filmlerinden esinlenmiştir. Testerenin kurduğu kusursuz tuzaklardan kurtulmak ve evden kaçmak için bir saatin var. Ekibini kur ve oyun başlasın. Oyuna en az 2, en fazla 9 kişi olarak katılabilirsiniz.

Reaxiyon Korku Evi  Fiyatları :

  • 2 Kişi 100 TL
  • 3 Kişi 120 TL
  • 4 Kişi 140 TL
  • 5 Kişi 150 TL
  • 6 Kişi 180 TL
  • 7 Kişi 210 TL
  • 8 Kişi 240 TL
  • 9 Kişi 270 TL

rezervasyon korku evi

 

Oyun detaylarına geçmeden önce Antalya korku evi Reaxiyon’un videosunu izlemek ister misiniz?

KONUM BİLGİSİ

Mekanı harita ile daha kolay bulabilirsiniz.

OYUN HAKKINDA

Senaryosu: Testere

Oyunun Türü: Korku & Gerilim

“Ayak bileklerinden zincirlenen arkadaşlar karanlık ve kullanılmayan bir banyo da gözlerini açar. Acımasızca düzenlenmiş bir oyun burada başlamaktadır.

Onun eline düşen insanlar kapanlardan ve tuzaklardan kurtulmak için zeka ve becerilerini kullanmaları gerekecekti. Kendilerini sonunda ne olacağı belli olmayan bir oyunun içinde bulacaklar, belki de kaderlerini çizeceklerdi…

Mükemmel şekilde tasarlanmış mekanizmaların, bulmacaların ve gizli
geçitlerin içinde kendinizi bir filmin kahramanı gibi hissedeceksiniz.”

reaxiyon antalya korku evi kacis merkezi

 

Reaxiyon Korku Evi testere filmlerinden görmüş olduğumuz birbirinden kusursuz tuzaklarla dolu bir korku evi konsepti ile Antalya’da hizmet vermeye başlamıştır. Reaxiyon Korku Evi size ve ekibinize hiç yaşamadığınız bir deneyim vadediyor. Daha önce böylesine ilginç bir oyun ile karşılaşmamış olacaksınız.  Korku evinde kusursuz tuzaklarla kendinizi testere filmlerinin birindeki bir film kahramanı olarak hissedecek yaşadığınız bu macerayı hiç bir zaman unutmayacaksınız. Testerenin tuzaklarını çözmek ve evden kaçmak için 60 dakikanız var.

Korku evi size verilen sürede ipuçları ile şifreleri çözüp kapalı kapıları açarak evden kaçmanızı sağlayan bir eğlence türüdür. Korku evinden kaçarken bir çok duyguyla karşı karşıya kalabileceksiniz. Kimi zaman korkacak kimi zaman gerilecek ve her bir hücrenizde bu korkuyu hissedeceksiniz. Bu oyunda hızlı davranmalı ve beyninizi çalıştırmalısınız.

Oyun için rezervasyon yapmak isterseniz üst kısımda bulunan telefon, web ve sosyal medya hesaplarını kullanabilirsiniz. Reaxiyon Korku Evi Antalya oyunu ile eğlencenize eğlence katabileceksiniz. Bu korku evine 9 kişiye kadar katılabilirsiniz!

İçerisinde birbirinden ilginç mekanizmaların bulunduğu Reaxiyon Antalya korku evine katılmak için rezervasyon yaptırmanız gerekiyor. Rezervasyon için telefonla bilgi alabilirsiniz. Evden kaçış oyunu Antalya’da sizi yeni ve farklı bir maceraya davet ediyor.

Reaxiyon Antalya Korku Evi

ok işaretiAntalya’ya Dön

ok işaretiYa da Paylaş