Reality Games Eskişehir Evden Kaçış | Kaçış Merkezi

Reality Games Eskişehir Evden Kaçış Oyunu

Reality Games Eskişehir Evden Kaçış Oyunu

Bu oyun artık hizmet vermemektedir. Eskişehir’deki diğer oyunları görmek için tıklayınız.

 Reality Games Eskişehir evden kaçış oyunu videosu bulunmuyor.

Oyun detaylarına geçmeden önce sizin için seçtiğimiz videoyu izlemek ister misiniz?

TELEFON NUMARASI

Telefon:

FİYAT BİLGİSİ

Reality Games Eskişehir Evden Kaçış Oyunu Fiyatları:

  • 2 Kişi 60 TL
  • 3 Kişi 75 TL
  • 4 Kişi 80 TL
  • 5 Kişi 100 TL
  • 6 Kişi 120 TL

KONUM BİLGİSİ

Adres: Hosnudiye Mah. Cengiz Topel Cad. Ebru İş Hanı (Esmar üstü) Kat 3 Daire 2 Eskişehir

Oyunu bulmak için haritadan faydalanabilirsiniz.

OYUN HAKKINDA

Kullanılan Hikaye: MİT
Oyunun Türü: Gerilim & Macera

Kaçış oyunları oynayarak kendinizi ne kadar cesur ve yetenekli olduğunuzu görebilirsiniz. Kaçış oyunlarında yer alan bulmacalar, şifreler ve heyecan dolu serüven sizleri ve ekibinizi gerçekçi bir maceraya atılmasını sağlamaktadır. Eskişehir Evden Kaçış Oyunu olan Reality Games sizlere eğlenceli bir 60 dakika geçirmek için karşınızda. Evden kaçış oyunları oynayarak ekibinizin ve sizin ne kadar yetenekli olduğunu görebileceksiniz. Üstelik bu oyunlar ile takım yönetimi konusunda başarılı olup olmayacağınızı da görebileceksiniz. Eskişehir’de yer alan bu oyunu 2-6 kişilik ekiplerinizle birlikte doyasıya eğlenmek adına oynayabilirsiniz.

Eskişehir’de ki evden kaçış oyunu Reality Games heyecan dolu ve gerçekçi bir hikayesi ile karşınızda. Milli İstihbarat Teşkilatı bir bölgede bulunan Mossad’a ait bir üsse sızmak için planlar yapmaktadır. Tüm planlamayı ve ekibi hazırlayan MİT artık devreye girerek planı gerçekleştirmek için yola çıkar. Ajanlar operasyon ile ilgili çeşitli hazırlıklarını tamamlamışlardı. Son bir adım kaldı ve Mossad’ın bulunduğu üssün duvarları patlatılarak içerideki tüm bilgilere sızılacaktı. Ancak ekibin içerisinde köstebek olduğu düşüncesiyle görev iptal edildi. MİT artık bu görevi siz ve ekibinize devretme planı yapmaktadır. Bu kaçış oyunu sırasında MİT’den gelen bu özel görevi kabul ederek ekibinizle bu bilgileri alıp bir an önce kaçmanız gerekecektir. 60 dakikalık süreyi iyi bir şekilde kullanarak görevinizi tamamlayıp kaçabileceksiniz.

Kaçış oyunu için rezervasyon yapmak isterseniz web sitesine girerek rezervasyon butonuna tıklayabilir ya da telefon numarası ile ekiple iletişime geçebilirsiniz. Randevuya gelmeden önce mutlaka web sitesindeki kurallar kısmını okumanızı önermekteyiz. Ayrıca oyun alanına 5-10 dakika öncesinde gelmenizde fayda var. Oyun içerisinde herhangi bir güç gerektirecek fiziki görevler yapmayacaksınız. Tamamen zihinsel güçlerinizi kullanabileceğiniz evden kaçış oyunu Reality Games sizlere sıradanlıktan uzak bir eğlence sunuyor.

ok işaretiEskişehir’e Dön

ok işaretiYa da Paylaş