Quest Kayseri Evden Kaçış Oyunu | Kaçış Merkezi

Quest Kayseri Kaçış Evi

Quest Kayseri Kaçış Evi

Quest Kayseri Kaçış Evi

Quest Kayseri Kaçış Evi, evden kaçış oyunu videosu bulunmuyor.

Oyun detaylarına geçmeden önce yurtdışında hazırlanan bir evden kaçış oyunu videosu izlemek ister misiniz?

TELEFON NUMARASI

Telefon:

FİYAT BİLGİSİ

Quest Kaçış Evi, Kayseri Evden Kaçış Oyunu Fiyatları

  • Fiyat Bilgisi Bekleniyor.

 

KONUM BİLGİSİ

Adres: Millet Cad. Tekçe Apt. Kat:4 Melikgazi/Kayseri

Mekanı bulmanıza harita yardımcı olacaktır.

Rezervasyon ve indirim talebi

OYUN HAKKINDA

Kullanılan Hikaye: Mafya I
Oyunun Türü: Gerilim & Aksiyon

Quest Kayseri Kaçış Evi Mafya oyunu ile karşınızda. Gerilim ve Aksiyon türünde hizmet veren evden kaçış oyunu Quest heyecanlı bir 60 dakikayı sizlere sunuyor. Evden Kaçış Oyunu oynayarak heyecan ve adrenalin seviyenizi artırarak sevdiklerinizle oldukça hoş vakit geçirebilirsiniz. Quest Kayseri Evden Kaçış Oyunu için en az 2 en fazla 4 kişilik bir ekibinizin olması gerekiyor. Şuanda Mafya I isimli oyunuyla hizmet veren ekip çok yakında Mafya II oyunu ile karşımızda olacak. Oyun içerisinde herhangi bir fiziki güç gerektiren bir oyun bulunmuyor. Amacınız bulmacaları size verilen ipuçları ile çözerek bu evden kaçmak. Kaçarken görevleri tamamlayıp sırrı da çözmeniz gerekiyor.

Serhat Demir’in babası ünlü savcı Refik Demir sabah saatlerinde ensesinden tek kurşunla vurulmuş olarak bulundu. Serhat Demir, babasını öldüren kişinin “Albay” lakaplı silah kaçakçısı mafya liderinin bizzat kendisi olduğunu düşünmektedir. Cinayeti ıspatlayabilmesi için ünlü savcının ölümüne sebep olan silahın bulunması gerekmektedir. Serhat Demir, silahın Albay’ın millet caddesindeki ofisinde olduğunu öğrenmiştir. Silahın mafyanın mekanından alınabilmesi için siz ve ekibinizden yardım istemektedir. Kayseri Kaçış Evi Quest Mafya oyununda eğlenceli dakikalar geçireceksiniz.

Quest Kayseri Kaçış Evi için rezervasyon yapmak isterseniz sayfamızdaki iletişim numarasını kullanıp ekibe ulaşabilirsiniz. Oyuna katılmadan önce oyun web sitesinden oyun ile ilgili kuralları okumanızı öneririz. Oyunlarda fiziki güç kullanılması gerekecek ipucu bulunmamaktadır. Oyundaki eşyaları sizden sonraki grupların kullanabilmesi için oyun alanında bırakmanız gerekmektedir. Oyun alanında fotograf çekimi ve video kaydı yapılmaz. 15 yaşından küçük oyuncular ancak aileleriyle birlikte oyun alanına alınabilmektedir.

ok işaretiKayseri’ye Dön

ok işaretiYa da Paylaş