Polatlı Tımarhane Korku Evi | Kaçış Merkezi
HEMEN ARAHIZLI LİSTE

Polatlı Tımarhane Korku Evi

Polatlı Tımarhane Korku Evi

korku-evi-telefon

Adres: Cumhuriyet Mahallesi Sivrihisar Caddesi Mercan İş Hanı 11/100 Polatlı / Ankara

Oyun Hakkında: Tımarhane konseptli bir korku eviyle karşı karşıyasınız! Bu evde yaşadıklarınızı görünce aklınız ve hayalleriniz şaşacak. Polatlı korku evi misafirlerine muhteşem bir konsept yaşatmaya geliyor. Bu tuhaf evde çocuğun ruhunu şeytandan kaçırmaya çalışacaksınız. Unutmayın sadece 60 dakikanız var. En az 2 kişilik ekiplerinizle katılabilirsiniz.

Polatlı Korku Evi Fiyatları :

  • 2-6 Kişi – Kişi Başı 30 TL
  • 6+ Kişi –  Kişi Başı 25 TL

Telefon: 0506 126 0009

online
Bu bir ön rezervasyondur. Sizi teyit için arayacağız

rezervasyon korku evi

Polatlı Tımarhane Korku Evi videosu bulunmuyor.

Oyun detaylarına geçmeden önce Korku Evi nedir diye merak edenler için hazırlanmış bir evden kaçış oyunu tanıtımı izlemek ister misiniz?

Polatlı Korku Evi oyununa ulaşmak için haritayı tercih edebilirsiniz.

OYUN HAKKINDA

Senaryosu: Tımarhane

Oyunun Türü: Gerilim & Korku

Yepyeni bir korku evi deneyimi! Polatlı Tımarhane korku evi sizlere bambaşka bir eğlence sunuyor. Tımarhane konseptli bu korku evi macerasına katılmak için sadece 60 dakikanız var. Unutulmaz bir deneyime ekip arkadaşlarınızla hazırsanız hemen başlayalım. Tımarhane Polatlı Ankara’da hizmet veren yoğun korku ve macera yaşayabileceğiniz bir korku evi mekanıdır. Bu aktivite diğer aktivitelerden daha da eğlenceli ve takım oyunu olması nedeniyle daha heyecanlıdır.

Tımarhane konseptli bir korku evi olan Tımarhane Polatlı korku evi sizlere heyecan dolu anlar yaşatacak. Ruhu kaçırılan bir çocuk ile bu evde karşı karşıyasınız. Bu ev sandığınız kadar sakin değil. Tuhaf bir evle baş başa kalıyorsunuz. Bu evde ruhu şeytan tarafından esir alınan çocuğu kurtarmanız gerekiyor. 1 saat süreniz var. Ya çocuğun ruhunu şeytandan kurtarırsınız. Ya da şeytan sizin ruhunuzu esir alır. Seçim sizin ve ekibinizle başarılı bir takım oyunu kurgulamanız gerekiyor. Oyunun en önemli kavramlarından birisi dikkatli olmaktır Dikkatli olun ve bu evden çıkmayı başarın. En az 2 en fazla 10 kişilik ekiplerle bu eve giriş yapabilirsiniz.

Korku dolu bu evden her an karşınıza bir şeyler çıkabilir. Ortam karanlık, dekor ürkütücü, sesler, ışıklar ve oyunun akışı tamamen gerilim doludur. Bu nedenle korkuyu iliklerinize kadar hissedersiniz. Nerede ne başınıza gelecek bilmeden ilerlemeye çalışırsınız. İşte bu mekanda bir saatlik unutulmaz bir eğlence yaşarsınız. Farklı bir aktivite olarak Polatlı korku evi için mutlaka katılmanızı tavsiye ederiz. Rezervasyon yapmak için üst kısımdaki telefon numarasından ve rezervasyon formunu kullanarak bizi arayabilirsiniz. Polatlı Tımarhane korku evi için mutlaka rezervasyon yapmanız gerekmektedir.

ok işaretiAnkara’ya Dön

ok işaretiYa da Paylaş