Polatlı Korku Evi | Kaçış Merkezi

Polatlı Korku Evi

Polatlı Korku Evi

 

Adres: Cumhuriyet Mahallesi Eti Caddesi No:3 Polatlı / Ankara

Oyun Hakkında: Ankara Polatlı’ya muhteşem bir aktivite geliyor. Polatlı korku evi sizi bambaşka bir maceraya götürecek eğlendirecek, korkutacak ve unutulmaz anlar yaşatacak. Yaşadığınız tüm korkuları burada unutacak ve ürpertici bir hikayeye kahraman olacaksınız. Hemen ekibiniz toplayın ve korku evi macerasına adım atın. Evin ambiansı sizi çok etkileyecek. Bu korku evi için yaş sınırı 15’tir.

Polatlı Korku Evi Fiyatları :

  • 3-5 Kişi – Kişi Başı 30 TL
  • 6+ Kişi – Kişi Başı 25 TL
  • Maksimum 9 Kişi

Telefon:

 

Polatlı Korku Evi videosu bulunmuyor.

Oyun detaylarına geçmeden önce Korku Evi nedir diye merak edenler için hazırlanmış bir evden kaçış oyunu tanıtımı izlemek ister misiniz?

Polatlı Korku Evi oyununa ulaşmak için haritayı tercih edebilirsiniz.

OYUN HAKKINDA

Senaryosu: Polatlı

Oyunun Türü: Gerilim & Korku

Yepyeni bir korku evi deneyimi! Polatlı korku evi sizlere bambaşka bir eğlence sunuyor. En az 2 kişilik ekiplerinizle katılabileceğiniz bu eğlenceli ve korku dolu evde sizi tahmin edemeyeceğiniz bir korku bekliyor. Bu evde güç kullanımınızı gerektirecek bir durum yok ancak zekanızı efektif bi şekilde kullanmanız gerekiyor. Ankara Polatlı’da hizmet veren bu ev geniş bir aktivite alanına sahip. İçeri girer girmez ürpertici bir havayı içinize çekeceksiniz. Bu korku evi için fiyat bilgisi üst kısımda yer almaktadır.

Son zamanlarda ülkemizde ve dünyada örnekleri görülmeye başlanan Korku Evi; oyununun gerçek bir mekanda, çeşitli objelerle interaktif olarak çözülen bulmacalar ve şifrelere dayanan, korku ve heyecan veren cisim ve konseptlerle desteklenmiş, adrenalin yaşatmayı amaç edinmiş özgün bir eğlenceli takım oyunudur. En Çok Bu Oyunları Kimler Tercih Eder? İş arkadaşları, öğrenciler, aile üyeleri ve birçok farklı grupların oluşturduğu takımlar, ekip çalışması, gözlem, dikkat, güven ve iletişim gibi özelliklerini kullanarak çok sıra dışı bir an yaşayacaklar. Ekstra Doğum günleri, özel ve önemli günler, sürpriz evlilik teklifleri için kullanılabilen çok uygun ve sıra dışı mekanların başında korku evleri geliyor.

Korku dolu bu evden her an karşınıza bir şeyler çıkabilir. Ortam karanlık, dekor ürkütücü, sesler, ışıklar ve oyunun akışı tamamen gerilim doludur. Bu nedenle korkuyu iliklerinize kadar hissedersiniz. Nerede ne başınıza gelecek bilmeden ilerlemeye çalışırsınız. İşte bu mekanda bir saatlik unutulmaz bir eğlence yaşarsınız. Farklı bir aktivite olarak Polatlı korku evi için mutlaka katılmanızı tavsiye ederiz. Rezervasyon yapmak için üst kısımdaki telefon numarasından ve rezervasyon formunu kullanarak bizi arayabilirsiniz. Polatlı korku evi için mutlaka rezervasyon yapmanız gerekmektedir.

ok işaretiAnkara’ya Dön

ok işaretiYa da Paylaş