Evden Kaçış Oyunu | Kaçış Merkezi

Evden Kaçış Oyunu Patronlar Kulübü

Bu sayfa sadece evden kaçış oyunu sahipleri için hazırlanmıştır. Hizmetlerimiz özet olarak aşağıda yer almaktadır. Detaylı bilgiler için iletişim menülerimizden bize ulaşabilirsiniz.

Sponsorluk Alanı

Google aramalarından çok ciddi sonuçlar elde eden sitemize reklam vererek daha fazla kişiye ulaşabilir ve daha fazla kazanç elde edebilirsiniz. Sponsorluk alanlarımızda yer alarak firmanızı öne çıkarabilirsiniz.

Profesyonel reklam hizmetleri

Google Adwords ve Facebook reklam hizmetleri vermekteyiz. Bizimle çalışmanız halinde uzman ekibimiz az ücretle çok müşteri kazanmanızı sağlayacaktır.

Website Tasarımı ve Güncelleme

Mekan sahiplerine özel, arama motorlarına uyumlu ve çok uygun fiyatlara evden kaçış oyunu konseptinde websitesi yapabiliriz. Ayrıca mevcut sitelerinizi güncelleyebiliriz.

SEO çalışmaları

Web sitenizin Google aramalarında daha önde çıkmasına yönelik SEO hizmetleri verebiliriz. Bu sayede siteniz rakip sitelerden önde çıkar ve daha fazla kişiye ulaşma şansı yakalarsınız.

Logo ve grafik çalışmaları

Sitenize özel logolar tasarlayabilir, banner hazırlayabiliriz. Dilerseniz özel tasarımlı afişler ve kampanyalarınız için görseller sunabiliriz.

Tanıtım Yazıları Yayınlama

Firmaların daha fazla kişiye ulaşmasını sağlamak ve mekan hakkında bilgiler paylaşmak adına tanıtım yazıları yayınlamaktayız. Sitemizde firmanız yer almıyor ya da bilgiler güncel değilse bizimle iletişime geçmeniz halinde gerekli işlem ücretsiz olarak yapılacaktır.

Sosyal Medya Hesap Yönetimi

Müşteri kazanmakta olmazsa olmaz kriterlerden olan sosyal medya, evden kaçış oyunu konusunda da geçerlidir. Profesyonel şekilde yönetilen hesaplar ile firmanız kurumsal bir görüntü kazanacağı gibi daha geniş kitlelere hitap edebilirsiniz.

Detaylar için info@kacismerkezi.com adresine mail gönderebilir veya iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Evden kaçış oyunu konusunda ihtiyacınız olan bir çok hizmeti size çok uygun fiyatlara sağlamaktayız. Bizimle iletişime geçmeniz halinde referans çalışmalarımız hakkında bilgi verebiliriz. Bir çok firma ile başarılı çalışmalar yürütmekte ve siz değerli müşterilerimize daha fazla kazanç elde etme şansı sunmaktayız.

İş Ortağı

Kaçış Merkezi iş ortağı olmak ve sağlanan bir çok avantajdan faydalanmak için İş Ortağım sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Evden Kaçış Oyunu

Evden Kaçış Oyunu

undefined