Paranoyak Antalya Korku Evi | Kaçış Merkezi
HEMEN ARAHIZLI LİSTE

Paranoyak Antalya Korku Evi

Paranoyak Antalya Korku Evi

Paranoyak Antalya Korku Evi

korku-evi-telefon

Adres: Meltem Mah. 2. Cad 14/ B Muratpaşa / ANTALYA

Oyun Hakkında: Zaman tüneli konseptli korku evi olan Paranoyak Antalya’da 2-7 kişilik ekiplerinizle esrarengiz bir maceraya adım atacaksınız. Korku ve maceranın yanı sıra bilim kurgu konsepti de içeren bu korku evinde 60 dakika boyunca ekip çalışması yaparak çıkmaya çalışacaksınız. İçeride 6’dan fazla oda bulunuyor ve her girdiğiniz odada farklı bir zaman ile karşı karşıya kalıyorsunuz. Oyuna maksimum 7 kişilik ekiplerle katılabilirsiniz. Yaş sınırı 16’dır.

Telefon: 0506 126 0009

Paranoyak Antalya Korku Evi Fiyatları

  • 2 Kişi 100 TL
  • 3 Kişi 120 TL
  • 4 Kişi 140 TL
  • 5 Kişi 150 TL
  • 6 Kişi 180 TL
  • 7 Kişi 210 TL
  • Gece Seansı İçin Arayınız!
online
Bu bir ön rezervasyondur. Sizi teyit için arayacağız

rezervasyon korku evi

 Paranoyak Antalya Korku Evi videosu bulunmuyor.

Oyun detaylarına geçmeden önce Singapur’da hazırlanmış bir evden kaçış oyunu tanıtımı izlemek ister misiniz?

KONUM BİLGİSİ

Antalya Korku Evi Paranoyak’ı haritada daha kolay bulabilirsiniz.

OYUN HAKKINDA

Kullanılan Hikaye: Zaman Tüneli
Oyunun Türü: Korku & Bilim Kurgu

Korku evleri sizlere eğlenceli ve bambaşka bir aktivite olarak hizmet veren mekanlardır. Bu mekanlarda tıpkı korku filmlerinde geçen konuları gerçekçi anlamda sizler yaşayabiliyorsunuz. Oldukça gerçekçi senaryoların geçtiği bu evler aynı zamanda ilgi çekici bir şekilde de dizayn edilmiştir. Ev içerisinde girdiğiniz her odada bambaşka bir macera ve gerilim yaşayacaksınız. Amaç ise korkunuzu yenerek ev içerisindeki şifreleri çözmek. 60 dakikalık kısıtlı bir süreniz var ve evden bir an önce kaçmanız gerekiyor. İpuçları için ekipler sizlere sürekli yardımcı olacaktır. Antalya korku evi olan Paranoyak “Zaman Tüneli” isimli konseptiyle sizlere ürpertici bir mekanda hizmet vermektedir. Oyun sürecinde gamemasterlar sizleri sürekli olarak izleyip yönlendirecektir.

Zaman tüneli konseptli olan ve aynı zamanda bilim kurgu ve macera içeriği de olan korku evi Paranoyak sizlere 60 dakikalık eğlenceli bir öykü sunuyor. Korku

Antalya Kaçış Oyunu Paranoyai

Antalya Kaçış Oyunu Paranoya

hislerinizin tavan yapacağı bu oyunda zaman tünelinde kendinizi bulacaksınız. Oyun içerisinde 6’dan fazla oda bulunuyor. Her odaya girdiğinizde kendinizi farklı bir zaman dilimi içerisinde bulacaksınız. Her odada sizleri bekleyen ürpertici olaylar var. Olayları çözmek için bazı ipuçlarına dikkat etmeniz yeterlidir. Bu ipuçlarına güvenin ve oyunu tamamlayın. Oyun içerisinde bulunan objeler tamamen dekor amaçlıdır ve onlara fiziksel bir güç uygulamanız gerekmeyecektir. Tamamen zihninizi kullanarak bu evden başarılı bir kaçış planlayabilirsiniz. Antalya korku evi Paranoyak oyunu için maksimum 7 kişiye kadar bir ekip kurarak oyuna katılabilirsiniz. Ayrıca gece seansı için de rezervasyon yapmak isterseniz bizi 0506 126 0009 numarasından arayabilirsiniz.

Korku evlerine katılmadan önce mutlaka rezervasyon yapmanız gerekiyor. Kaçış Merkezi üzerinden kolaylıkla ve ücretsiz bir şekilde rezervasyon işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Kaçış Merkezi sizlere hem “Online Rezervasyon” hem de çağrı hattı üzerinden rezervasyon imkanı tanıyor. Antalya korku evi Paranoyak için “Rezervasyon” yapmak isterseniz eğer 0506 126 0009 numaralı hattı arayabilirsiniz. Oyuna katılmadan önce bilmeniz gereken en önemli konu ise bu oyunun yaş sınırının 16 olmasıdır. Paranoyak oyunu Antalya Muratpaşa ilçesinde yeni stadın kuzey tarafında bulunan 2. cadde de hizmetinizde.

ok işaretiAntalya’ya Dön

ok işaretiYa da Paylaş