Paranormal Korku Evi Küçükçekmece | Kaçış Merkezi
HEMEN ARAHIZLI LİSTE

Paranormal Korku Evi Küçükçekmece

Paranormal Korku Evi Küçükçekmece

Paranormal Korku Evi Küçükçekmece

korku-evi-telefon

Adres: Cennet Mahallesi Ziya Gökalp Caddesi No: 63 Küçükçekmece / İstanbul

Oyun Hakkında: Küçükçekmece Cennet Mahallesinde yer alan korku evi Paranormal, içeride sizlere ürpertici ve korkunç bir konsept sunuyor. Girdiğiniz andan itibaren nefesinizi kesecek bu ev korkularınızla yüzleşmeye davet ediyor. İstanbul’un ilk servis imkanı olan korku evi Paranormal 🚘 ulaşım sorununuza da çare oluyor. 1997’de yaşanan bir olay bu evde yeniden diriliyor. Paranormal korku evinde korku seviyesini de seçebilirsiniz!

Kişi Sayısı: Minimum 2 – Maksimum 10

Yaş Sınırı: 16

Telefon0506 126 0009

Paranormal Küçükçekmece Korku Evi Fiyatları:

  • Kişi Başı 40 TL
  • Servisli Ücret 45 TL
online
Bu bir ön rezervasyondur. Sizi teyit için arayacağız

rezervasyon korku evi

Paranormal Küçükçekmece Korku Evi Tanıtım Videosu Bulunmamaktadır. Bu nedenle sizin için seçtiğimiz videoyu izleyebilirsiniz.

KONUM BİLGİSİ

Oyunun nerede olduğunu görmek için haritaya bakabilirsiniz.

OYUN HAKKINDA

Kullanılan Hikaye: Paranormal 1997
Oyunun Türü: Korku & Gerilim

Korku evleri stres ve dertleriniz için birebir olduğunu biliyor muydunuz? Korku evi aktivitesi size tüm sıkıntılarınızı unutturacak ve eğlenceli bir 60 dakika geçirmenizi sağlayacak. Bu 60 dakika boyunca yaşayabileceğiniz tüm duyguları; korkuyu, gerilimi, çığlığı ve eğlenmeyi yaşayacaksınız. Yeri gelecek gülecek yeri geldiğinde de kaçmak için yer arayacaksınız. İşte tam da size göre olan bu aktiviteye Küçükçekmece korku evi Paranormal’de yaşamaya ne dersiniz? Paranormal gerçek hayattan alınmış öyküsüyle 2-10 kişilik ekiplerinizi bu maceraya davet ediyor.

Paranormal Korku Evi

Paranormal Korku Evi

Bursa’da 1997 yılında yaşayan bir kişi. Bu evde yaşanılan her şey 1997 yılında bir kişinin başından geçmiş olan paranormal olaylarlardan alınmıştır. Yani içeri girdiğinizde yaşadığınız her şey 11 yıl önce Bursa’da bir kişinin başına gelmiş. Peki bu ürpertici olayı gerçekten çözüme kavuşturabilecek misiniz? Yıllarca adından bahsedilen bu olayı bu zamana kadar binlerce kişi çözmeye çalıştıysa da başarılı olamadı. Ekibinize güveniyor musunuz? Bu evin gizemini ve olay örgüsünü çözmek için tek yapmanız gereken soğukkanlı olmak. Hemen ekibinizi kurun ve bu eve katılın. Herkes bu Küçükçekmece korku evi Paranormal’de yaşanılan gizemli olayları öğrenmek için merakla bekliyor.

Küçükçekmece korku evi olarak bilinen Paranormal korku evi için rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir. Rezervasyon yapmak isterseniz 0506 126 0009 numarasını arayabilir ya da üst kısımda yer alan “Online Rezervasyon” butonunu kullanarak talebinizi iletebilirsiniz. Rezervasyon talebi alınırken mutlaka isminizi ve katılacağınız saati belirtmelisiniz. Paranormal korku evinin süresi maksimum 60 dakikadır. Oyun sonrasında ise video kaydınızı alabilirsiniz. Korku evine girmek için bazı kurallar yer almaktadır, oyun ekibi seans öncesinde size bu kurallardan detaylıca bahsedecek ve oyunu başlatacaktır.

ok işaretiİstanbul’a Dön

ok işaretiYa da Paylaş

Korku Evi Özeti
product image
Korku Evi Puanı
1star1star1star1star1star
Kullanıcı Oyu
5 based on 4 votes
Marka
Korku Evi
Korku Evi
Paranormal Küçükçekmece
Ücret
TRY 40
Ev Durumu
Available in Stock