Panik Atak Korku Evi İzmit | Kaçış Merkezi
HEMEN ARAHIZLI LİSTE

Panik Atak Korku Evi İzmit

Panik Atak Korku Evi İzmit

Adres: Açık adres firma tarafından bekleniyor / İzmit

Oyun Hakkında: Panik Atak Korku Evi İzmit ilinde faaliyetlerine başlamıştır. Tüm şifreleri çözüp 60 dakika içerisinde evden kaçabilecek misiniz? Panik Atak Korku Evinden çıkabilmek için şifreleri çözmeli ve kilitli kapıları açarak evden kaçmalısınız. Oyuna 2-8 kişilik gruplar halinde katılabilirsiniz. Oyunda yaş sınırı +15’tir. 15 yaşından küçükler ebeveynleri ile oyuna katılabilirler.

Panik Atak Korku Evi İzmit Fiyatları :

  • Fiyatlar firma tarafından bekleniyor

Telefon: 0553 511 03 83, 0553 360 80 78

Panik Atak Korku Evi İzmit videosu bulunmuyor.

Oyun detaylarına geçmeden önce Korku Evi nedir diye merak edenler için hazırlanmış bir evden kaçış oyunu tanıtımı izlemek ister misiniz?

KONUM BİLGİSİ

Mekanı harita ile daha kolay bulabilirsiniz.

OYUN HAKKINDA

Senaryosu: Bekleniyor

Oyunun Türü: Gerilim & Korku

Panik Atak Korku Evi İzmit ilinde faaliyetine başlamış, yaşanmış gerçek bir hikayeden alınmış konusuyla siz oyun severlere unutulmaz bir 60 dakika geçirmenizi sağlayacak cinsten bir korku evi oyunu. Evden kaçmak için evdeki şifreleri çözmeli ve kapıları açarak bu evden kaçmalısın. Oyunda evden kurtulabilmek ve kaçmak için 60 dakikanız olacak. Bu dakikaları boş geçirmemek için hızlı davranmalı ve evden kaçmalısınız. Oyuna katılabilmek için +15 yaşından büyük olmanız gerekiyor.

Evden Kaçış Oyunu size verilen süre içerisinde evdeki şifleri çözüp kapalı kapıları açarak evden kaçmanızı sağlayan bir eğlence türüdür. Korku evinde yaşadığınız bu duygu fırtınasını hiç bir zaman unutmayacaksınız. Her hücrenizde bu yaşadığınız korkuyu hissedeceksiniz.

Oyun için rezervasyon yapmak isterseniz üst kısımda bulunan telefon, web ve sosyal medya hesaplarını kullanabilirsiniz. Panik Atak Korku Evi İzmit ile yaşamadığınız deneyimleri yaşamaya var mısınız?

Panik Atak Korku Evi İzmit oyununa katılmak için rezervasyon yaptırmanız gerekiyor. Rezervasyon için telefonla bilgi alabilirsiniz. Evden kaçış oyunu İzmit’te sizi yeni ve farklı bir maceraya davet ediyor.

ok işaretiKocaeli’ye Dön

ok işaretiYa da Paylaş


DMCA.com Protection Status